Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

To, co popisuješ, je forexové uvažování. U futures platíš za otevření pozice 1/2 komise a za uzavření druhou 1/2. To Tě ale pro začátek nemusí trápit, ber to jako jeden poplatek za obchod, který je za indexy u IB do 5 USD. Bid/ask spread se do komisí nepočítá, opět je to jen forexová záležitos.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dzonynko:
Nic na tom není. komise jsou na:
www.interactivebrokers.com/en/p.php?f=commission&p=futures1

Cena se skládá z poplatků:
pro IB za jeden směr - US Markets ( pro CBOT za jeden směr - YM = 1,14$
regulační poplatek = 0,02$
celkem za celý RT = 2*(0,85+1,14+0,02) = 4,02$

Za rozdíl Bid/Ask neplatíš nic, futures nejsou CFD nebo forex.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diky moc, uz mam v tom jasnejsie. Takze ak nakupim nejaky z tych indexov, tak ak sa cena nepohne som v minuse len poplatok ? Teda konkretne 4.02 usd ? Profit/strata na ucte mi ostava nulova ? Ziaden ten spread ktory mi pri deme psychologicky pekne vadil.
Tak isto som sa na deme stretol pri zadavani buy/sell limit a stop lossov a profit targetov, ze bolo mozne zadat hodnotu len urcity pocet bodov nad/pod cenu, teda proste nebolo mozne zadat tesne pri cene. Toto u IB nie je ? Mozem teoreticky zadat stop loss jeden tick pod realnu cenu ?

Robim skor mensie pohyby, takze kazdy jeden tick, kazdy poplatok sa percentualne dost podiela na mojich ziskoch a stratach, preto sa o to zaujimam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Čaute,
rád bych se poradil ohledně otevření účtu u IB respektive o jeho fundování. Účet založený mám, schválený - všechno ok.
28.3. jsem odeslal peníze přes net banking. Tu asi nastává ten problém, účet, ze kterého jsem peníze posílal se neshoduje se jménem u IB. Platba dorazila po pár dnech k IB, ale IB mi je nechce připsat na účet, protože potřebují indentifikaci této platby. Šel jsem tedy do banky, nechal jsem si vytáhnout detail této platby, razítko, podpis a odeslal. IB mi odepsalo, že vyžadují pouze originál od banky přes Security message (SWIFT), a na dokumentu musí být uvedeno alespoň IB account number and IB name holder or IB nickname.. Bohužel mně nenapadlo toto uvést třeba do poznámky, aby se to tam zobrazilo.. Teď nevím jestli má cenu tuto situaci dál řešit a nechat si poslat peníze zpět a poslat je znova, nebo se pokusit do dotáhnout. Má někdo podobnou zkušenost?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Toto som nejako nepochopil u InteractiveBrokers:

A USD 10,000 (or non-USD equivalent) up front deposit will be required that will be applied against commissions during the first 5 months. At the beginning of the 6th month, any positive difference between the deposit and the first 5 months of commissions is taken as a commission minimum. Beginning in the 6th month, a regular commission minimum of USD 2,000 (or non-USD equivalent) per month will be applied against commissions, with any positive difference taken as a commission minimum [ital] [/ital]

Vie mi to niekto nejako po lopate ? (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Pri zakladani uctu mi IB vyhodi stranku - Excess Funds Sweep. Postupoval som podla navodu od financnikov... kde otom nieje ziadna zmienka. Ak som tomu spravne pochopil tak mi chce IB rozdelit ucet na dva podukty- cennych papierov a futures comodit?? Nieco som zle pochopil? alebo som spravil chybu pri vyplnovani ? Nechcem aby mi iB rozdelovalo ucet... budem obchodovat spready a pocitam s celou ciastkou ktoru tam chcem vlozit... Stalo sato este niekomu ? Dakujem Jozef

19371

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den,

potřebovala bych poradit ohledně poplatků u IB za poziční obchodování např. trhu YM. Co všechno se počítá na jeden uzavřený obchod? S odkazů dříve zmiňovaných jsem pobrala, jak vypočítám intradenní poplatek, ale s pozičním si nevím rady :S Jak broker pozná, jestli budu obchodovat pozičně nebo intradenně, popřípadě mi poplatek za držení přes noc doúčtuje až další den?

Moc děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,

můžete mi prosím někdo upřesnit obsah této hlášky: "For market orders and marketable limit orders, Interactive Brokers may set a cap (for a buy) or a floor (for a sell) to avoid an execution of your order at a price that would not be fair or consistent with an orderly market. This means that Interactive Brokers cannot guarantee fills for market or stop orders."

Já to chápu tak, jako že IB negarantuje vyplnění market příkazů. Je to vůbec možné???

Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

U IB se opravdu nediv ničemu:

- aktuálně TWS například ve čtvrtek a v pátek míchala dohromady portfolia z jednotlivých účtů, popřípadě zobrazovala portfolia jednoho účtu pro všechny účty, náhodně odebírala z portfolia položky.

- dnes mně kontrakty, které jsem chtěl uzavřít za LIMIT, uzavřela o 2 ticky hůře. Neptej se mně, jak může broker LMT uzavřít jinde, než tam, kdes ho umístil. Netuším to. Ovšem "That´s Interactive Brokers :-)"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ad špatný limit: byl to hedge mých short opcí, po kontaktování podpory se, v případě IB opravdu výjimečně, vše vysvětlilo. Do limitu jsem napsal o jednu sedmičku míň, tzn. jsem byl vyplněn naprosto v pořádku na 1,2769, anžo jsem napsal 1,271 místo 2,1771. Moje chyba. Tyto příkazy do IB zadávám standardně přes jinou platformu, tudíž nejsem zvyklý a uklikl jsem se.

Ad bordel v portfoliu, zmizelé otevřené obchody, atd.: "Tohle opravíme a v další verzi to už nebude." = asi tak nějak to Tvoje portfolio vypadá a přibližně tyhle obchody tam asi jsou ... a nebo nejsou, zkus to zítra, nebo někdy ... nebo nikdy. (oficiální vyjádření IB uvedeno v uvozovkách ... )

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím všechny a prosím o radu:
Mám už nějakou dobu otevřený účet u IB, kde aktivně obchoduju. Teď bych rád přidal obchodování opcí, kde si chci ošahat live s 1 kntem. Nechce se mi kvůli tomu blokovat 10tis.$, které můžou vydělávat jinde..
Jde u IB otevřít něco jako " podúčet ", který by se mi nemíchal s mým spreadovým účtem? Nebo to jde vyřešit nějak jinak?

Děkuji a ať se všem daří..

Filip

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...