Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

čau. nemáte někdo zkušenosti s touto zprávou:

We have been notified by the exchanges of potentially irregular trading
activities for orders involving multiple securities and exchanges taking
place between approximately 09:30 and 10:15 EST today. This activity is
currently under exchange review and, as is standard practice, may result in
trade cancellations and/or adjustments. We will provide further notification
regarding any such exchange decisions to impacted accounts as received.

díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

myslim ze se to netykalo jen tebe , ale tady ve statech mel "Nasdaq" dnes dost problemu s nadstardantni aktivitou asi 148 stocku, nekdy bylo i deset krat a vice vetsi volume a automaticky nastaveny "Circuit Breaker " vyhazoval nezrealizovane ordery a v nekterych pripadech mohl i zamknout otevrene pozice, to jsou nove regulace po "Flash Crash" , me takovato infa taky chodi na IB i na jinych platformach

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

Hugos:

Díky moc ;-) to jsem právě potřeboval vědět. S marginem počítám, zatím jen backtestuji, ale zatím jsem se zajímal jen o intradenním testování a právě jsem dostal nový nápad, který backtestuji a hodně pozic se tam drží přes noc a při komisích 5 nebo 40 USD to má samozřejmě rozdílné výsledky. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím.
prosím poradí mi někdo s problematikou dat poskytovaných IB ? Chci obchodovat evropské trhy FESX a FGBL. Pro intermarket analýzu používám srovnání s FDAX a ES. Problém mám ale s daty přes IB. Vždy když si v NT dám zobrazit příslušné grafy, nikdy mi nevyjede historie, ale vždy se začnou vykreslovat od aktuální minuty. Zkoušela jsem zadávat více variant v NT a vždy to začne od aktuální minuty. Dokonce mi to nezobrazí ani historii dnů, kdy jsem měla NT otevřené a grafy se načítaly. Ještě dodávám, že mám placená data přes IB za 8 EUR/měs.
Nevíte někdo, v čem by mohl být problém ?
Díky moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
tak to vypadá, že otevření účtu u IB nebude jen tak :-) Peníze jsou u brokera, dokumenty rovněž (completed) a náhle tento email:


The documents have been accepted but please advise the sources/origins of your accumulated net worth.
Thank you in advance
Kind regards
Stefania

Neměl jste někdo podobnou zkušenost? Sám Tomáš v návodu pro založení účtu píše: "Vyplněné údaje není třeba jakkoliv dále dokazovat. Žádné prokázání vyplněných cifer nebude po vás později žádáno."
Takže asi jim pošlu daňové přiznání nebo nemám ponětí, co by ještě rádi...
Dík za případnou radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Myslím, že im bude stačiť aj informácia, že napr. accumulated net worth pochádza zo zamestnania (akého) / podnikania (akého) atď., kde ročne zarábaš XY. Pozor, aby to nebolo v rozpore s vyplneným Annual net income.
České daňové priznanie im asi nepomôže, jedine ak s prekladom.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...