Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Zdravim, po tom co IB udelal ten update platformy na obchodovani, na tu MOSAIC nebo jak se to jmenuje, mam problemy s ninja traderem, proste jsem normalne nalogovanej na IB platforme, spustim NT a ten se nechce spojit s bezici IB platformou ale zacne znova otvirat logovaci okno na IB. Zkousel jsem resetovat instrumenty apod a nic nepomohlo. Celkove mi ta nova platforma moc nevyhovuje, nevite jestli je moznost se nejak prepnout zpatky na ten starsi soft id IB?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj,
chtěl bych se zeptat jaké jsou v současné době komise na komodity na trhu YM u IB. Dle této stránky (individuals.interactivebrokers.com/en/accounts/fees/CBOT.php?ib_entity=llc) by měl být pro normálního člena komise 2,3 dolarů za otevření a zavření jednoho obchodu s jedním kontraktem. Výpočet by měl být 2x 1,14 + 0,02, je to tak správně?

Díky za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

katzz

ten link co si sem dal su len poplatky burze

komisie sa skladaju z:

poplatok pre IB

zakladny 0.85 usd za otvorenie pozicie na jednu stranu trh YM
(mozes si vyjednat aj nizsi ak obchodujes vacsie objemy)
individuals.interactivebrokers.com/en/p.php?f=commission


poplatok pre burzu - exchange fee
to je ten link co si sem dal
individuals.interactivebrokers.com/en/accounts/fees/CBOT.php?ib_entity=llc
YM ko jedna strana za 1.14$
(mozu byt nizsie v zavislosti od toho ci se clen burzy,equity firma a pod)


Poplatok pre regulatora - regulatory fees

0.02 $ na jednu stranu obchodu

cize dokopy 0.85+1.14+0.02 = 2.01 $ na jednu stranu a 4.02 za roundturn na 1kontrakt

Take su aktualne moje komisie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry,
Mam asi amatersku otazku
Je rozdiel medzi SAXO BANK a INTERACTIVE BROOKER?

-Obaja majú účet od 10.000 usd
-SAXO nepodporuje automaticke obchody.

Tak neviem u koho dostanem viac?

*momentalne citam knihy od autorov webu, velmi som si oblubila ninja trader a denne v nom na simulacii skusam prikazy, saxo vsak ma len svoju platformu.

Tak neviem koho by ste poradili.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mam este jednu otazku-este stale plati ze IB neotvara ucty pre SVK a CZ obcanov?
lebo nakoniec mi ako najlepsia volba s 10K eur vychadza

TWR a NINJA TRADER u IB ako jasna volba- pre mna.

Uz som unavena skusanim ( XTB, SAXO, a pod.) preorientovat sa na nieco seriozne na paper a backtest sa mi vidi ako najrozumnejsia volba.

Len som si nie ista ci nakoniec mi dovolia si ucet u nich otvorit.
Dakujem vsetkym za trpezlivost pri mojich amaterskych otazkach. teraz som docitala ebooku vyber trhu a kukurica+soja sa mi javi najlepsie pre mna osobne aj casova os obchodovania popri praci mi vyhovuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rich Napsal:
-------------------------------------------------------
> oousha:
>
> asi jsi si spletla IB a TOS (Thinkorswim). U IB
> lze účet založit bez potíží, u TOS to pro
> obyvatele některých zemí nejde.
>
> Rich

Eśte mám amatérsku otázku, dala som si demo IB TWS ale je mozne sa tam zaregistrovat len s
ID: edemo
PS: demouser
Lenze vzdy ked to otvorim tak tam obchody nemam a rada by som upravila aj svoj kapital podla realnych podmienok v buducnosti, pise ze Account manag-ale to je asi len pre tych co maju live.

1.KAPITAL NA DEME:zmenit jeho vyska sa da?lebo skusam aj mobilnu verziu na androide ale tam je tiez len 500K a ja chcem 10K mat aj v platforme aj v mobile.

2.JAVA:Posledna otazka s TWS- nejaky problem s javou vyriesil to niekto?Vzdy na ikonu TWS na ploche musim dat prehladavat aby nasiel subor javaw.exe (program files) ked som mala XP slo to fajn teraz W7 (64)-problem

Dakujem za pomoc a trpezlivost

Link to comment
Sdílet pomocí služby

oousha:
účet edemo je při každém přihlášení s výchozím nastavením. K reálnému účtu IB je možné nechat vygenerovat účet pro simulované obchodování s jedinečným jménem a heslem. Jeho nastavení zůstává zachováno pro příští přihlášení a také je možné nastavit jeho počáteční výši účtu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim,

Po niekolkohodinovom hladani na financnikovi aj v diskusii aj na strankach IB som sa proste nedozvedel ceny za obchody (asi to bude tym, ze niektore tie ich skratky este nemam v krvi ;)).

Predpokladam ze mi tu budete vediet odpovedat, kedze ma zaujimaju indexy ktore tu viaceri realne obchodujuete a isto aj u IB.

Konkretne ma zaujimaju indexy e mini Dow Jones, e mini S&P a e mini Russel a Dow Jones.

Moze mi niekto napisat presne poplatky na jeden konktrakt ? Ked som si testoval na demach, bral som ako jasnu vec, ze tam mam ask-bid , teda rozdiel spread a to je ako poplatok. No som sa teraz trochu domotal a neviem ako to je u IB konkretne s tymito indexmi.
Jasne ze na ich stranke som si commision pozrel, len z tych skratiek som aj zmateny ;)
Povedzme ten e mini dow jones je uvedeny pod cim ? Futures & FOPs ?
Tak mi niekto skuste nejako napisat tie ceny, lebo ma uz aj oci bolia z toho hladania.
Aj pri tom flat rate akoze vsetko v cene ale nezahrnuje to nejake ine poplatky neviem coho ;) Takze mam z toho poriadny gulas.
Keby mi to niekto mohol ako clovekovi napisat stylom - spread ask/bid 2 pips 10 dolarov v minuse hned + dolar za uzavratie, dolar za otvorenie, ktomu este poplatok za to a hento a mozem si najst novy biznis ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...