Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

t.o.m. Napsal:
-------------------------------------------------------
> Andrea279
>
> pre YM plati
>
> ceny v USD
> commission 0.85
> regulatory fee 0.02
> exchange fee 1.14
> total 2.01 na jednu stranu
>
> 4.02 roundturn
>
>
> vsetko je tu:
>
> www.interactivebrokers.com/en/p.php?f=commi
> ssion&ib_entity=uk

Děkuji, už je mi to jasné, u ostatních poplatků jsem myslela, že jsou již RT a samotnou komisi jsem hledala ve špatném řádku :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, předem se omlouvám, jestli už to tu bylo zmíněno, ale 57 stránek čtení s možností, že odpověď na můj dotaz nenajdu mě běhá mráz po zádech :-)

Máte někdo zkušenosti co se týká zakládání účtu u IB na firmu? "Small business" jak stojí na stránkách, vyhovuje jim české s.r.o. nebo člověk musí mít založenou přímo americkou, např LLC?

Díky.

Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lukas.holovsky Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj, předem se omlouvám, jestli už to tu bylo
> zmíněno, ale 57 stránek čtení s možností, že
> odpověď na můj dotaz nenajdu mě běhá mráz po
> zádech :-)
>
> Máte někdo zkušenosti co se týká zakládání účtu u
> IB na firmu? "Small business" jak stojí na
> stránkách, vyhovuje jim české s.r.o. nebo člověk
> musí mít založenou přímo americkou, např LLC?
>
> Díky.
>
> Lukáš

No a mna by este zaujimalo ci ma niekto skusenost so zalozenim uctu na offshore firmu, tj. firmu zalozenu v nejakej tej krajine s lepsimi danovymi podmienkami ako v CR/SR?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, chcem sa spýtať na nasledovné: IB povoľuje pri účte s 10 K USD len určitý počet intraday obchodov (myslím, že 5 do mesiaca). Čo sa stane, ak obchodujem akcie, síce pozične, ale ma v deň otvorenia obchodu hneď aj vyhodí na stanovenom stop losse? 5 krát v mesiaci mi to prejde a šiesty SL mi nezrealizujú? Nemáte niekto skúsenosť?
Vďaka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gin17:

to není jen záležitost IB ale týká se to všech brokerů. Když nemáš na účtu aspoň $25000 musíš omezit svůj daytrading s akciemi a EFT na maximálně 3 obchody za 5 posledních pracovních dní. Pokud uděláš do 5-ti dnů čtvrtý denní obchod (kdy vstoupíš a vystoupíš tentýž den) je Tvůj účet zablokován pro otvírání pozic dokud neuplyne 90 dní nebo dokud nemáš na účtu $25000. Jsou tam určitá omezení viz. např.: en.wikipedia.org/wiki/Pattern_day_trader

Futures se to netýká.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj pisem do diskusie prvykrat.Mam problem so zadanim noveho trhu doTWS od IB.Uz rok obchodujem paper TF/e mini Russell.Teraz idem na kurz intermarket analyzy k Petrovi.Chcel som si pridat ES/e mini S&P a zistil som, ze mi nejde nic zmenit na mojom ucte u IB.Skusal som to uz vsemozne, ale nic. Viete mi dat radu?
Vdaka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chcem pridat napr. trh ES v TWS a nejde mi to. Zatial obchodujem iba TF , ktory som si zadal pri otvarani uctu. Celkovo sa neviem dostat k aktivnemu pristupu na ucet, tak ako mi to islo ked som ho fundoval, zadaval veci potrebne na zaciatku.
Skratka nefunguju mi aktivne account management ani nic ine.
ludo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat na pár otázek ohleně použití kombinace IB a Ninjaktraderu při backtestu.
- Napadají vás nějaké zásadní nevýhody této kombinace na které by si člověk měl dávat pozor ?
- Jaký je rozdíl mezi historickými a LIVE daty na IB. Jsou to v ceníku ty 2 sazby NON-PRO a PRO ?
- Musím mít nějaký vklad na IB účtu, abych mohl používat historická data z IB

Děkuji za odpovědi Fox

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to cruyff:
pokud se během půl roku něco v IB nezměnilo, tak převod CZK->USD provést nepůjde. IB s CZK neobchoduje.
Chtěl jsem takto řešit fixování měnového rizika.
Udělal jsem to nakonec přes USD->EUR

Funkce 4.1. buď zkonvertuje jednu měnu na druhou za aktuální kurz, nebo vytvoří forexovou pozici. Bádat nad tím ale nemusíš, převod CZK->USD provést nepůjde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

IntraDayFoX:

učet u IB nemám, ale Ninju používám, tak něco málo poradím.

První a zásadní věc co mne napadá je - pro intradenní obchodování má IB dost špatná data.
Pokud budete obchodovat intraday u IB a zůstanete jen u minutových grafů, asi by se to dalo, ale zkušenější intraday tradeři data od IB nepoužívají (jen přes TWS zadávají příkazy atd.).

Na zbytek vám poradím tlačítko "Vyhledávání", případně úplně nahoře odkaz "wiki" ;).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...