Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

IB Gateway je pouze bezici API pro napojeni jineho software k IB uctu. Zprostredkuje data a posilani prikazu. Jakoby extremne osekana verze TWS ktera dela jen to, ze se jiny SW prez nej muze napojit k IB.

Na rucni obchodovani se pouzit da pouze tak, ze mate jinou platformu, kterou k IB Gateway pripojite, napriklad Multicharts nebo Openquant.

Ja mam na IB Gateway napojeny prave Openquant pod kterym bezi AOS statistickych arbitrazi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Připojení k datům jsem dnes znovu vyzkoušel a funguje to pořád stejně. Současné přihlášení prvním uživatelem LIVE a SIM na 2 PC nefunguje. Ten z nich, který se připojí jako druhý data dostává a ten původní o ně přijde. S kterýmkoli z nich mi zároveň jdou data, pokud se přihlásím druhým live uživatelem. Funguje mi varianta 2 TWS na 2 PC i kombinace TWS+WebTrader.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, v poslední době jsem začal přemýšlet, že bych u IB začal obchodovat také certifikáty, má tady s tím někdo zkušenosti? Dříve jsem to zkoušel přes BrokerJet, ale dost mě to od těchto instrumentů odradilo a teď, když jsem u IB, tak bych tomu ten čas opět věnoval. Může mi někdo dát krátké overview či srovnání?
Děkuju.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny.

Snažím se zjistit výši komisí u IB. Petr psal, že je to okolo $5 RT. Po důkladném prolezení stránek IB mi ale vychází tyto náklady na RT:

komise: $1
carrying fee: $0
exchange fee (YM)? $1,14
regulatory fee : $0,02

sečteno tedy: $2,16 RT

Snažila jsem se komunikovat s IB aby mi napsali, jaká je tedy výška poplatku na otevření a zavření pozice a oni mi poslali jen link ať si to zjistím sama, no...

Připadá mi to nějak málo. Kdo s nimi obchodujete, kolik u nich platíte RT?
A jak jste spokojeni s komunikací s nimi a řešením případných problémů?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cruyff:

víc hledej šmudlo :)

například na:

www.financnik.cz/forum/read.php?10,47165,202752#msg-202752 , bod 1) nebo
www.financnik.cz/forum/read.php?10,47165,189114#msg-189114 1) a) nebo
www.financnik.cz/forum/read.php?10,28202,223290#msg-223290


důležité je provést příkaz přes FXCONV jinak ti zůstane na účtu otevřená forexové pozice

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...