Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Zdravím,

dostávám vysoce nejasné odpovědi z IB customer care, tak to zkusím tady.
Jak je to přesně s RT (opakuji RT, ne jenom open) poplatky za combo opce?

Příklad: sell to open 5 * IWM iron condor (short @ delta 20, wings 2 strikes wide).
Chápu to správně, že RT commissions budou $0.7 * 4 (počet legs) * 5 (počet contracts) = $14
Nebo budou $28, protože se to zopakuje při buy to close?

Pak se mi ještě nechtějí vyjádřit ohledně Cancellation fees. Existují nějaké (a popř. jaké) když posunuju limitní příkazy? (např. prodávám combo za $5, trh se posune, já zruším příkaz a zadám nový sell to open za $4.8)

Díky,

Luci

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Jacku,
díky za odkaz. Koukala jsem na něj, a odpověď jsem nenašla:-(. Možná jsem to přehlídla, možná jsem špatně napsala dotaz. Jde mi o to, když budu mít zaškrtnutou volbu Used Attached Orders, tak jeslti při live a zadávání příkazů pouze v SCH do grafu, je SL držen pouze v mém počítači, nebo je odeslán brokerovi, který v případě výpadku internetu SL aktivuje, abych nepřišla o účet. V poslední době se mi často stalo, že mi vypadl internet.
Díky moc
Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdar,
chcem sa spytat ake existuju moznosti ak si chcem u IB otvorit ucet s mensim kapitalom ako 10000, nieco som videl na ich stranke ohladom veku do 26 , spodna hranica je kolko 18? a co vyzaduju od takej osoby? a ta moznost ze otvorim ucet poslem 10 000, a potom 5000 si poslem hned naspet , a budem obchodovat so zvyskom, je stale funkcna alebo ake mam moznosti.. dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lucifer66: na zalozenie potrebujes $10000, po zalozeni mozes nejake $$$ stiahnut naspat, neviem co chces obchodovat ale s malym uctom sa obchodovat neodporuca.

to_all:
zaciatkom roka som do IB posielal 3000 eur, teraz v decembri som si 3000 eur posielal naspat. V priebehu roka 2012 som ziadne konverzie EUR->USD nerobil, tie eura tam stali ladom.
Vytlacil som si Activity Report od 02.1 do 27.12 a v sekcii Deposits/Withdrawals vidim :
Total in EUR = 0
Total in USD = -125.

Nerozumiem co tam prepocitavaju ked som ziadnu konverziu nerobil. Budem vdacny ak mi to niekto vysvetli.

diky
roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...