Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Henry, dik. Ono to po mne chce vyplnit nejaky dotaznik a v zaveru potvrdit ciselnym kodem poslany na mail. Jenze mne nic nechodi. Prosel jsem mail, co pouzivam, spam atd. blokace adres. Ted ani nevim, kde si mohu overit, jestli tam maji v IB spravnou mail adresu. Muzes mne jeste nasmerovat s timhle zadrhelem? Diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Petrbretr, z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že elektronický výpis z internetového bankovnictví byl nedostačující a musel jsem zaslat oskenovaný výpis z bankovního účtu doručený poštou. Nevím jak je rozeznají, ale je to skutečnost. Já v druhém kole poslal výpis z bankovního účtu a fakturu tuším za eletřinu a to prošlo.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer,

měl bych bych na Vás dva dotazy kolegové:

1) Minulý týden jsem zakládal účet a při předposledním kroku zakládání účtu(fundování) mi kleknul počítač a nedokončil jsem registraci. Co mám teď dělat? Po opětovném přihlášení (dnes) mě IB nechce pustit zpátky a já nevidím kam zaslat peníze a nemůžu uploadnout doklady. Nemůžu to vyplnit znova nebo tak něco podobného? Nabízí se mi teď pouze konfigurace účtu.

2) Kde mám co zaškrtnou, vyplnit, abych mohl poslat v peníze v CZK a pak je vyměnit na USD? Jde to vůbec při zakládání účtu? Moje banka má k dnešku nákup USD za 19,5 :D ...

Děkuji za odpověď. Honza.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

"Dear NAME

compliance has reviewed your application and they require you to elaborate as to the source of your accumulated net worth. please also advise the nature of any former employment or selfemployment.

thank you in advance
kind regards"

Jaká je správná odpověď, aby se přestali ptát a účet mi konečně schválili?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Také si otevírám účet a - ejhle - také po mě chtějí vysvětlit původ akumulovaného net worth. Jestli ono to nebude tím, že to všichni jako pitomci všechno obšleháváme z návodu zde na finančníku. A milé Stefanii je už ten zástup českých programátorů na volné noze a se stejnou výší příjmů a majetku prostě podezřelý. Na svou obranu (?) musím říct, že jsem před žádostí o založení účtu toto vlákno nečetl.
Nicméně nikdo z těch, kdo se s tímhle dotazem předtím setkali, sem už o tom znovu nenapsal, takže snad to, co si vymyslím, projde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...