Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

zdravim,

hraju si s nastavenim Presets - Forex, typu order TRAIL... v Trailing Amount neni moznost nastavit mnozstvi v "ticks", pouze je tam amnt a %... i kdyz u Stop Price tato moznost je ... resil to nekdo? Ticks se mi zda nejlogictejsi nez nejaky prepoct na hodnotu nebo procenta...

diky za jakoukoliv radu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

měl bych dotaz k live market datům u IB. Ninja trader aktuálně zvýšil data za US ICE (mimo jiné mini Russel, který obchoduji) na 120 USD/měsíc. Můžete mi prosím napsat jestli je stejná situace u IB nebo dalších brokerů? Respektive jestli neexistuje nějaký jiný broker který by měl TF zahrnutý v nějakém balíčku, který by stál měsíčně méně než 120 USD?

Předem díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radekpilar Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím,
>
> měl bych dotaz k live market datům u IB. Ninja
> trader aktuálně zvýšil data za US ICE (mimo jiné
> mini Russel, který obchoduji) na 120 USD/měsíc.
> Můžete mi prosím napsat jestli je stejná situace u
> IB nebo dalších brokerů? Respektive jestli
> neexistuje nějaký jiný broker který by měl TF
> zahrnutý v nějakém balíčku, který by stál měsíčně
> méně než 120 USD?
>
> Předem díky

Může za to burza. www.theice.com/publicdocs/data/Market_Data_Subscriber_Fees.pdf
Budou to chtít asi všichni.
Čistě statisticky, pokud jsou většina obchodníci s menšími účty, předpokládám, že si tím ICE dost pohorší. Zajímavé je, že je ten poplatek Pro + Non-Pro.
Nicméně CME řeší spuštění Russellu a dalších trhů na svém písečku, ale to potrvá

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radekpilar Napsal:
-------------------------------------------------------
> OK, díky za info.
> Osobně tomuto kroku taky moc nerozumím, zvýšit
> poplatky za real-data na 10-ti násobek toho co
> ostatní burzy musí zákonitě způsobit masivní odliv
> drobných investorů. Evidentně drobní investoři
> nebudou ti ze kterých by ICE byla živa...

od 3Q 2017 prechadza Russell 2000 futures späť na GLOBEX tak dovtedy chcu ešte dačo z toho vytlcť.Ale vytlču z toho akurat tak H.vno


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj kluci,

chci se zeptat. Obchoduji asi týden ze Sierra chart, který mám propojený z IB. Obchoduji EuroStoxx 50, kde je jeden tick 10 eur.

Dneska jsem vstoupil do trhu (buy) se dvěma kontrakty (1 kontrakt na 5 tick(50eur) a 2 kontrakt na 10tick (100eur). SL jsem dal na 5tick/50eur. Můj SL byl po chvíli hitnutý a já ztratil 70 eur na mém účtu. 1 kontrakt společně se SL zmizel z grafu, ale vstupní cena plus 2kontrakt tam stále zůstaly. Nevěděl jsem proč, tak jsem klikl na kříže toho 2 kontraktu, zrušil ho a vzalo mi to dalších 70 eur. Tzn: dohromady 140 eur, kdy jsem měl SL na 5tick(50eur).

A k tomu mi i potom ta vstupní cena zůstala stále na grafu a nešlo to zrušit. Vůbec to nereagovalo. Stalo se vám to někdy.

Děkuji.
M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Coleman:je divné, že se ti spustil jen SL na 1. kontraktu, pokud jsi jej měl na stejné ceně i na druhém... neběžel ti na pc u toho obchodu i prohlížeč google chrome? ten a některé jiné současně běžící aplikace můžou ovlivňovat správné fungování IB API (propojení sierry a IB TWS)... pokud ti něco zůstane viset v sieře doporučuju si zkotrolovat TWS (IB soft), co máš u nich aktivní za pozice či příkazy a likvidovat to přes jejich soft dokud nezjistíš, kde přesně je problém... co se SL a větší ztráty na něm týče, mohlo jít o skluz v plnění, to se stát může i když vše běží jak má...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Taraka. Díky za odpověď. Chápu dobře, že když dám dva kontrakty každý na jiné ceně, tak můžu dát je jeden SL? Nemusím mít pro každý kontrakt SL?

A když mi to zasáhne SL aniž by mi to zasáhl nějaký z kontraktů, jak to, že mi ten 2 kontrakt z vyšší cenou zůstal ve hře? Udělal jsem pak asi chybu, že jsem ho měl posunout na vstupní cenu a ne stlačit cancel, tím mi to vzal tolik peněz, kde zrovna byla aktuální cena na trhu. Ale nechápu, že mi po zasáhnutí SL, stále zůstal jeden kontrakt ve hře. Já myslel, že když zasáhne SL tak trade končí celkově.

A taky se mi dnes stalo, že jsem v Sierra chart vstoupil na ceně 2948 s jedním kontraktem a SL, ale v Siera chart mi na grafu vyskočil vstup až na 2953!!!!! A když jsem to zkontrolovat TWS, tak tam jsem měl vstup na 2948. To se může stát. Já chápu skluz v plnění, ale vstoupil jsem na 2948 a ukáže se mi na Sierra 2953 a přitom na TWS to je v pořádku.

Mám otevřený pouze gmail a seznam v průběhu obchodů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...