Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Zdravím,
mám možná trochu začátečnický dotaz, ale zato velmi praktický.
Jak v platformě TWS zadat SL, který se při dosažení určité úrovně (zisku) posune na BE?
Napadlo mě použití stoplimit příkazu (stop - dosažený zisk, limit - hladina break evenu) přiloženého (příkaz attach) k vstupnímu příkazu. Je to tak správné? Nicméně v demu se mi nepodařilo připojit další příkaz (SL, PT) k vstupnímu příkazu typu MARKET.

Ještě možná jeden dotaz. Přes IB by měly jít obchodovat CFD. V demu TWS jsem žádná nenašel.

Díky :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gulii: Může. Jde o NLV, tzn. o hodnotu účtu, nikoli o cash. Čistě teoreticky můžeš klidně celý účet plně zainvestovat, mít volný margin $100, a všechno bude z tohoto pohledu OK. Otázkou je spíš smysluplnost hlídání nějakého $2000 zbytku, protože pokud se ti účet dostane až na tento limit, tak už nepůjde o obchodování ale spíš o sázení.

Každopádně pokud chceš tu svou informaci potvrdit/vyvrátit, zkus to spíš u IB, tam ti odpoví přesně (a na rozdíl od odpovědi na fóru pak budeš mít tu informaci něčím podloženou).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
urcite je nejlepsi se zeptat u IB,nebo to vyzkouset:) S ucetm pod 2000 usd nelze otevirat zadne pozice, ale zavirat a drzet ano. Tedy mam 1999 usd, nic noveho uz neotevru, ale pokud mam 2000 muzu otevrit a drzet cokoli u ceho mam na margin a drzet dokud mam na margin (ten muze byt treba 1100 usd) . Nedrzet 100% uctu u brokera muze byt fajn taktika, byt toto uz je extrem:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hindemith Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ještě možná jeden dotaz. Přes IB by měly jít
> obchodovat CFD. V demu TWS jsem žádná nenašel.

zdravím, zadá se akcie, např. AAPL a namísto akcie se vybere CFD. Nevím jestli to jde v demu, pokud ne tak stačí vybrat akcii, rozdíl je jen v marginu, který je u CFD menší, jinak je to to samé, chová se to stejně.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

RadH:

Díky za odpověď. Takhle jsem to tam hledal, ale nenašel. Tak to zřejmě v demu není přístupné. Právě kvůli marginu bych raději aspoň začal se CFD. Navíc u akcií jsou některá omezení oproti CFD.

Každopádně na ten příkaz pro posun SL na BE jsem nepřišel. Ale tuším, že se to asi bude řešit podmíněnými příkazy, které jsem v té platformě našel. Kdyby kdokoliv věděl, budu rád za radu.

Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

blizard:
asi nemáš zpřístupněná data v Interactive Brokers. Data, která nejsou přístupná jsou buď zpožděná o několik minut, nebo se zobrazují jen denní close ceny (před cenou je C) nebo nejsou zobrazená vůbec. Data, která tě zajímají musíš v účtu zpřístupnit..některé jsou zadarmo, některé za pár dolarů a jiné stojí dost..Existují i různé balíčky...
Většinou data objednáváš podle burzy, na které se instrument obchoduje, takže v tom musíš mít trošku přehled..mrkni třeba na: www.interactivebrokers.com/en/index.php?f=products&p=fut&ns=T
Najdi si trhy a instrumenty, které tě zajímají a zjisti, kde se obchodují, podle toho objednej data.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Franta1441:
Ahoj. Doporučuji použít Market Data Assistent v účtu IB v záložce Market Data. Napíšeš tam instrument, pro který chceš data a zobrazí se ti možnosti, co musíš zaškrtnout pro získání těchtodat (Těch možností bývá víc). Indexy a ETF jsou všeho druhu, proto musíš zadávat konkrétně. Například pro SPY (ETF SP500) by to měl být AMEX za 1,5 USD měsíčně.
GL

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...