Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

to Štefan
binarne IB nerobí.
to Mr. Michal
u US akcii platí ze daytrade sa da robit ak mas na ucte viac ako 25000 usd tak pozor na to. a co sa tyka toho problemu to testovanie by si mal robit na paper ucte ,ktori si mozes vytvorit ked nafundujes real icet toto na live by som nerobil. Neviem preco ti to blokuje. Nekupil si nahodou 5000 namiesto 500?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obelix Napsal:
-------------------------------------------------------
> to Mr. Michal
> u US akcii platí ze daytrade sa da robit ak mas na ucte viac ako 25000 usd tak pozor na to. a co sa
> tyka toho problemu to testovanie by si mal robit na paper ucte ,ktori si mozes vytvorit ked
> nafundujes real icet toto na live by som nerobil. Neviem preco ti to blokuje. Nekupil si nahodou
> 5000 namiesto 500?


Mám na účtě více jak ekvivalent 25 000 USD, ale mám to většinou CZK. Co jsem koukal, tak pokud provedeš více než 5 operací týdně (platí jen US Stocks/NYSE), tak je účet považován jako DayTrader, a pokud nemáš 25K USD, tak je celý margin do konce týdně zablokován. Jenže já na účtě mám více než 25K USD (603 000 Kč je cca 25 100 USD).

Tak buď je problém, že ty peníze nemám v USD, nebo je tam další pravidlo, které neznám :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mr Michal, podívej se do okna Account, pokud máš, tak jako na screenu, u položky Day Trades Left označení "Unlimited", máš k dispozici ekviovalent větší než 25.000 USD, pokud tam máš posloupnost pěti čísel - například 3,3,3,3,3, tak to znamená, že nemáš tento ekvivalent a v následujících pěti dnech můžeš udělat 3 day trades, s každým takovým obchodem se ti bude měnit tato posloupnost čísel podle počtu denních obchodů

32479

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

dynosWCH Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pripajam obrazok k prispevku vyssie. Dakujem

Dobrý den nebo ahoj
Potřeboval bych radu, z nějakého důvodu se mi vytratily udaje z Booktraderu v platformě TWS vidím tam počet aktuálních příkazů jen u nejbližších možných příkazů. Chci se zeptat jestli to může byt tím že mám starší verzi platformy nebo je to v nastavení. Děkuji Leky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 3 týdny později...

Ahoj,

cca před týdnem jsem si založil účet u IB, doposud nebyl schválen pouze mi od nich přišel tento email:

Thank you for the documents.

Please be advised that we require the following in order to complete the processing of your application.

1) E-MAIL ADDRESS
Please confirm whose email address (spreadycz@gmail.com) has been listed on your account application.

Thank you
[ital] [/ital]

na email jsem odpovídal s dotazem, jak mám emailovou adresu potvrdit a žádná reakce.
Zkoušel jsem na jejich stránkách psát dotaz do formuláře, také žádná reakce.

Řešil jste někdo podobný problém?

diky za pomoc

Dino

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim

ak je to tvoj email tak im napis ze potvrdzujes ze tento email je tvoj napis tam s pozdravom a svoje meno. Tak by som to riesil ja. Bud im zavolaj alebo napis spravu. Neuviedol si nahodou do aplikacie iny email ako cez ktory s nimi komunikujes prave teraz? Alebo mozno maju problem ze ako emailovu adresu nemas uvedene svoje meno.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, chcem sa s vami poradiť prišla mi nasledujúca správa od IB, ako tomu prosím vás rozumiete?:


[bold]"IB will be increasing the margin it requires to hold a position in the currency CZK to 10%.

This will occur in several steps, with margin changing to 7% by February 15 2016, and to 10% by February 19 2016."[/bold]


Aktuálne mám margin u trhu Nasdaq e-mini cca 3000USD na kontrakt, to uvádzajú aj na stránkach. Pochopil správne že pretože nemám peniaze na účte v USD ale v inej mene (v tomto prípade CZK) že sa margin zvyšuje o 10%, takže by bol k tomuto dni namiesto 3000 zvýšený na 3300 USD?

Alebo myslia že bude margin 10% z reálnej hodnoty kontraktu?


Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...