Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

vyber penez je v IB AM taky pekna divocina... dnes jsem zkousel zadat svuj prvni prevod,
diky introus jsem "vyzral" nad spatnou kontrolou IBAN cisla... stale jsem potvrzoval a stale
hledal, kde zadam castku... a nic! castku mi to vubec nenabidlo! doufam, ze mi neprevede
celej ucet na CZK a neposle na ucet... :)

jinak dalsi chyba - kdyz jsem si dal ulozit ucet jako sablonu, uplne nelogicky mi do sablony
k BIC banky pridal retezec "SWIFT" ?!

introus Napsal:
-------------------------------------------------------
> VYSLEDEK
> musel jsem použít soukromý účet , podnikatelský to
> nebere
> a hlavně jsem musel do okénka pro zadání čísla
> IBAN okopírovat napoprvé správné číslo a delku,
> čili 22 znaků a tabulátor provést pohyb na další
> položku
> Jakákoliv oprava čísla IBAN vyvolá kontrolu ať
> správnosti - validity čísla, nebo počtu zaadaných
> čísel
> a pak ať jsem zadal sprábně nebo ne už jsem se z
> toho nedostal - invalid nebo malý počet čísel
>
> introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

Chtěl bych si založit účet u IB. Pročetl jsem i diskuzi zde, ale není mi jedna věc jasná.

Pro splnění podmínek k otevření je zapotřebí zaslat min. 10 000USD, ale já bych rád nějakou část poslal ihned zpět. (je to záležitost týdnů? - schválení, převod, konfigurace účtu, výběr)

A dočetl jsem se o konverzi měny, že je dobré v rámci úspory za poplatky poslat peníze v CZK a ty pak směnit v platformě. Jak se to prosím provádí? Mohl by někdo poskytnout polopatický "návod". Děkuji moc za Vaše rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím,

prosím nemáte někdo zkušenosti se zakládáním účtu jako pro? jestli jsem to správně pochopil, tak když pracuji v bance tak se automaticky stávám profesionálem :D :D určo bych trhnul časový rekord jak se vytradit do 0 :D :D koukal jsem na poplatky a nevím jestli bych mohl sledovat data futures, respektive to moc nechápu, já jím platím něco za využívaná data a jako profik, buďto platím jinou službu anebo je dražší např, L2 rozdíl cca 80USD, jenže chci mít jenom otevřený účet a real-time data mít od SC, na kolik by mě teda prosím vyšlo užívání účtu jako pro u IB (nepočítám data od SC) případně jaké máte prosím zkušenosti z "vočůráním" tzn že bych napsal, že pracuji v marketingu anebo založit účet na starou anebo tátu, kterej se jmenuje stejně ale má živnostňák, tak aby ho pak nestíhali :D díky moc

Řím taky nepostavili za den ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Jelimane (už tedy ten nick mě pobavil, proto se omlouvám za níže uvedené, protože autor takové přezdívky si možná nic jiného nezaslouží ...),

samozřejmě musíš uvést, že pracuješ v Em bance - pobočka Strakonice, protože tam se dozvíš spousty zákulisních informací ze světa vysokých financí, které následně zneužiješ k tomu, aby jsi se brutálně obohatil na úkor břídilů z Vól Strítu. Pokud budeš Jason Bourne a uvedeš o své identitě nesprávné údaje, tak tvůj spánek už nikdy nebude takový jako byl dřív, protože FBI bude každé ráno v černém SUV sledovat, kam že to vlastně jedeš do práce a pokud se prolátne, že namísto "construction services" (tedy nejsi malíř pokojů jak jsi uvedl v aplikaci) makáš na tvé své pobočce - tvůj osud je zpečetěn..... :c)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeliman,

přiznám se, že jsem ve spojení tvého diskuzního jména a obsahu dotazu nemohl odpovědět jinak, doufám, že to bereš jako nadsázku a možná můj slabý pokus o humor, určitě se nechci nikoho dotknout...má rada je být při vyplňování aplikace trošku Jason Bourne a údaje přizpůsobit ve tvůj prospěch, dneska děláš v bance zítra třeba někde na úřadě, tou bankou bych to tedy nějak nekomplikoval... :c)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...