Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

mirkazet Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ještě jednou dobrý večer, tak jsem vynaložila
> veškeré úsilí a objevila Market Data Pricing, kde
> se ceny Real-Time dat nacházejí. Ovšem vyvstaly mi
> tu další otázky: Nejvíce trhů, o něž mám zájem
> (NQ. ES, EMD, E7..) poskytuje burza CME a zde
> např. vidím 3 různé ceny (různé "balíčky")..V čem
> se tyto balíčky liší? Dále bych ráda pracovala
> ještě např. s Real time daty trhu YM, který ovšem
> poskytuje CBOT. Znamená to, že si budu muset
> zaplatit ještě celý tento balíček?

Zvolte si Globex Value Bundle za 20 USD a měla byste mít možnost obchodovat všechny zmíněné věci. Měl by se v tom zahrnout elektronický CME+CBOT+NYMEX+COMEX. Už nevím, jestli stačí zvolit tuhle jednu možnost, nebo si v rámci balíčku ještě musíte zaškrtnout volby u CME, CBOT, případně NYMEX, pokud ano, měly by vám stačit položky "package 1".
Mě to kdysi převáděli automaticky, když ještě bundle neexistoval a platil jsem si jednotlivá data zvlášť.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

moky:

1. dostal jsi od TS e-mail, ve kterém je "Temp UserName" a "Temp Password" ?
2. pokud ano, přihlásil jsi se tam úspěšně?
3. pokud ano, změnils poté Username a heslo na své vlastní?
4. pokud ano, byl jsi poté alespoň jednou úspěšně přihlášen v client centru pod svým novým/vlastním Username?
5. pozor: username do TS platformy není to samé jako login do TS diskuzního fóra

Napiš nám trochu detailněji, které kroky jsi prošel, jinak ti nebudeme umět poradit.... a hlavně si pozorně pročti e-maily od TS, kde by všechny instrukce měly být uvedeny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky zdenekt,

tak tady je ten problém. Žádný temp username a temp password mi neposlali.
Napsal jsem na jejich klientský servis, ale dosud nepřišla odpověď. Napsal jsem Petr Albino, tak si počkám co napíše.

Sand už to bude poslední nevyřešený zádrhel.

Ještě jednou díky za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

moky,
temp username a temp password mi posílal před dvěma lety jejich obchodní zástupce, když jsem zakládal účet. Není vyloučené, že to teď probíhá jinak.

Dostal jsi od TS alespoň potvrzovací email "Tradestation Account has funded‏" nebo něco podobného?

Psal jsi, že máš "pouze svůj login a password k tomuto login".....to je login do TS fóra?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

číslo účtu jsem obdržel, ten jsem fundoval (dostal jsem už denní výpisy)
-login s password- je asi do fora(nejsem si jistý), vedle ikony -client center- je ikona -login- , po zadání mého -login- a -password- se změní tato ikona na -logoff-
a stránky mě vítají mým jménem

když se chci dostat do -clientcener- a použiju můj login a password tak je mi odepřen přístup
takže jsem zase na začátku


Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...