Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

cermis Napsal:
-------------------------------------------------------
Při nasazeni strategie mi
> nejsou exekuovany prikazy typu STOP do trhu(v
> ramci TS se prikaz provedl)
>
> Me nastaveni: jsem mel v podstate defaultni.(viz
> obrazek)
> V predchozich prispevcich tu byla zminka o
> prikazech typu LIMIT a jejich nastavenich…
> Jinak, chapu dobře? pokud není v nastaveni
> Automation zaskrtle Stop Orders…jsou prikazy
> drzeny u me, tudiz nastava problem pokud dojde k
> vypadku(internetu, proudu)?
> predem diky za reakce
>
> c.

Cermis, chápu to dobře, že máte nastaveno automation na ON a confirmation OFF, tj. SA v levém horním rohu grafu je zelené. Dále pak máte ve strategii nastaveno něco jako

sell next bar mojecena STOP;

Nebo je ve strategii použito

sell next bar mojecena LIMIT;

???

Pokud STOP, jak daleko je stop od aktuální ceny?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

moky - jak psal Zdenekt, nevím, jak je to teď u TS, mám účet už cca 10 let, takže se asi hodně změnilo, ale měl byste už mít přihlašovací údaje na client center na webu. Tam si v zelené liště klikněte na TRANSFER FUNDS, vlevo pokud máte futures účet, tak "futures accounts", podobně u akciového a forexového účtu a pak si v rámci "deposits" vyberte "wire transfer". Tam už jsou čísla účtu pro jednotlivé měny. Pokud chcete obchodovat US trhy, vyberte USD (je implicitně) a tam už máte veškeré nutné údaje. Trasnfery jsou teď rychlé, podle banky cca 2 - 4 dny. V rámci client center je i odkaz na "download software", kde pak asi budete mít možnost vybrat buď verzi 9.0 nebo 9.1, tak si vyberte 9.1 a nechte stáhnout a instalovat. Kdyby něco, ozvěte se, někdo určitě poradí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

moky:
ma nedavna zkusenost se zakladanim uctu:
1/proces zalozeni uctu, který je perfektne popsany zde na financnikovi…
2/prislo mi account number
3/fundovani uctu: poslal jsem peníze přes svůj internetbanking na jejich ucet(viz odkaz z emailu co posilaj, pokud zakladate Futures acount tak je to tu: www.tradestation.com/products/futures/funding-instructions
pokud mate nejake pochybnosti ohledne vyplnovani udaju platby do zahranici je nejlepe zajit na pobocku a overit si spravnost primo se svou bankou
ještě jsem si zjistoval u TS zda nejde fundovat přes paypal = nejde
4/ po te co peníze dorazili k nim(do tydne od poslani), jsem dostal informacni email ze obdrzim login…ten jsem ale neobdrzel, tak jsem jim tam psal a poslali mi temporary username and password, který jsem pouzil k prvnimu prihlaseni
clientcenter.tradestation.com/SafeWebUI/TS_Logon.aspx?ReturnUrl=https://clientcenter.tradestation.com/support/download_software.aspx
kde jsem si nastavil svuj login a password (kontrolni otazky atd)
5/stazeni software…v sekci download software…viz to co pise Honza K.
a to je vse…tak třeba toto také pomuze…


Honza K.
presne tak jak pisete: automation ON a confirmation OFF(chci mit vypnute potvrzovani prikazu) a SA je zelene

Limit prikazy v této strategii vůbec nejsou
Stop mam pouzito takto:

buy next bar at Longbreakout STOP

kde:
Longbreakout = Close(1) + prostor*AvgTrueRange(ATRperioda)
takze je to zavisle na volatilite(prostor: vychozi hodnota 3.3)

moc diky za ochotu to resit.
c.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
mám v úmyslu pracovat s TS a při čtení podmínek od TS jsem narazila na cenovou nesrovnalost ohledně poplatku za využití tohoto sw. V popisu na tomto serveru je uvedeno cituji:
Za špičkovou platformu si také firma nechává adekvátně platit, běžná cena je 250 USD / měsíčně, nebo i více. Pokud však uděláte alespoň 10 živých obchodů na futures trzích za měsíc, nebo zobchodujete za měsíc alespoň 5 000 akcií (shares), platformu máte zcela zdarma.

Ve formuláři TS je uvedena cena: Account service fee.....99,95 per month.
Jak to mám chápat? Má s tím někdo prosím zkušenost?
Díky moc za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer, ještě jednou se vracím k fundování účtu u TradeStation. Děkuji za rady. Ale pár věcí mi není stále jasný. Peníze chci poslat z Fio banky (přes internet banking). Údaje, které po mě vyžadují jsou: 1) číslo účtu, na který chci poslat peníze ($) 2) SWIFT kod 3) majitel - jméno 4) majitel - ulice 5) majitel - město 1) Na jaký účet mam poslat $ ? Na account number, co mi poslali emailem nebo na ten co odkazují na jejich web. stránky ? 2) SWIFT kod je jasný- s tím nemám problém 3) majitel- jméno ???- je to jméno banky JPMorgan Chace nebo TradeStation Securities ???? 4) majitel- ulice ?????- jsou tam dvě adresy, kterou mam použít ??? 5) majitel - město ???- jsou tam dvě města, které mam použít ???? Login a password z kontrolních otázek mám použít v rámci client centra?

24943

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mirkazet:

249.95/month "limited for simulated trading".........je pouze pronájem software+historických dat pro backtesting bez možnosti obchodovat (bez otevření účtu), čili tzv. SIM (nebo např. když máš účet u jiného brokera, u kterého obchoduješ live, který nemá k dispozici historická data pro backtestování)

Account service fee 99,95/month je pro "brokerage clients", čili pro ty, kteří mají otevřený účet u TS, ale nemají splněny "minimum criteria" alespoň 10 obchodů s Futures.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

moky:
k tvým otázkám:

1) peníze pošleš na jejich bankovní účet č. 799824925 (account number je číslo tvého obchodního účtu u TS)
2) SWIFT kod je jasný :-) (z toho si vyčtou adresu banky JP Morgan)
3) majitel - jméno: TradeStation Securities (peníze posíláš Tradestationům...ne JP Morganovi)
4) majitel - ulice: 8050 SW 10th Street, Suite 2000 (toto u Spořitelny nevyžadovali)
5) majitel - město: Plantation, FL 33324 (toto u Spořitelny nevyžadovali)


Níže jsem zkopíroval, jak vypadaly položky příkazu k úhradě u České Spořitelny:

Bankovní spojení příjemce:
Název účtu příjemce: TradeStation Securities
Kód země účtu příjemce: US - Spoj. státy americké
IBAN: Ne
Číslo účtu příjemce: 799824925
BIC kód banky příjemce: CHASUS33
Banka příjemce: JPMorgan Chase
Kód země banky příjemce: US - Spoj. státy americké

Účel úhrady:
Further Credit to: Zdenek T.....
Account Number: 2....... (můj account number u TS)
By order of: Zdenek T......

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
prosím o radu v oblasti marginů u Trade Station. Na stránkách TS je tabulka pro futures, viz níže. Tam kde je uvedeno, že Day Trading Rate je 25% of initial je mi to snad jasné. Je-li tam však tomto sloupci NONE, jak tomu mám rozumět? Dále netuším jaký je rozdíl mezi initial margin a maint. margin. (Myslím co který z nich přesně znamená..). Díky předem za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mirkazet:

Intradenní margin (Day Trading Rate) je nabízen jen u některých symbolů. U symbolů, kde je uvedeno NONE, ti při otevření pozice zablokují sumu dle sloupce "Initial margin".

Intradenní margin je možný v případě, že velikost tvého Stop-lossu je menší, než 1/3 intradenního marginu.....viz příklad na webu TS (Example: E-mini S&P initial margin is $3,850. The day trade rate would be one quarter, $963. A stop risking no more than one third (in dollar terms) would risk approximately $321).
Pokud je tvůj stop-loss vyšší než třetina aktuálního intraday marginu, anebo pokud stop-loss vůbec nepoužíváš :-), bude ti z účtu blokován Initial margin.

Rozdíl mezi Initial a Maintenance marginem jsem nikdy neřešil, ale myslím, že Initial margin ti blokují první den, když otevřeš obchod.......a pokud necháš obchod otevřený déle, než jeden den, tak ti pak blokují sumu odpovídající Maintenance marginu. Občas mám obchod otevřený déle, než jeden den, ale nikdy jsem nezkoumal, kolik mi vlastně druhý den blokují (troufnu si říct, že je to pro obchodování nepodstatné).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer, snažím se porozumět poplatkům a komisím pro TS (Futures). Na jejich příslušné stránce vidím tabulku s TradeStation Fee v závislosti na počtu obchodů . Níže je tabulka s komisemi dle burz a trhů. U poplatků za komise je uvedena informace "per side per contract". Znamená tedy, že pro trh např. TF budu na jeden uzavřený obchod platit: 2x1.14USD plus trade Station Fee 1.20USD? Rozumím dobře výrazu "per side", že je pouze pro nákup, nebo prodej? Jedná se o přiloženou stránku. Díky předem za odpověď.

24974

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mirkazet:

Rozumíš tomu dobře, "per side" jsou poplatky a komise pouze za vstup nebo pouze za výstup.
"Round turn" (RT) jsou kompletní poplatky a komise za vstup i výstup.

takto vypadají položky na mém výpisu (je to per side):
SEP 13 NYF SM RUSS2K
COMMISSION US 1.20
EXCHANGE & CLEARING FEE US 1.14
NFA FEE US .02
TOTAL COMMISSION & FEES US 2.36

Tedy 4.72 USD Round turn (=2.36 USD per side)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak účet úspěšně založen i nafundován... celý proces trval cca 10 dní.
Je dobré si poznamenat to heslo pro přihlášení zadávané na začátku online žádosti. Emailem ho neposílají (tedy aspoň mě ne). Jinak doporučuji napsat Peterovi Albinovi dotaz na heslo se svým tel číslem a zavolá zpět... Easy :-)

Z.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...