Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

  • 5 týdnů později...

Ahoj všem.
Otevírám si účet u TS a chtějí po mě doplňující informace o firmě, kde jsem nabral zkušenosti s obchodováním. Je stále ještě jedno, co tam uvedu nebo už hrozí, že budou někoho kontaktovat? Má někdo podobnou zkušenost?

"Thank you for providing the requested information. Your application indicates that you have 1-2 years of futures trading experience; please provide the name of the firm at which you obtained this trading experience."

Díky předem za rychlé reakce...
Z.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No právě že ne. Ale je to logické. Prostě chtějí jen jméno firmy, ve které jsem nasbíral ta léta zkušeností :-) Tak jsem jim tam napsal Fio a čekám na odpověď... Jen doufám, že po mě nebudou chtít nějaké smlouvy jako důkaz nebo tak něco... no nechám se překvapit. Doteď byli s odpověďmi celkem svižní.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevím, já to vyplňoval tuším v roce 2003 a hodně věcí se mohlo změnit :) FIO bude ok, protože oni nebudou tušit, o koho jde a zároveň budou mít vyplněnou kolonku, kterou po nich vyžadují regulační úřady, takže bych se toho nebál. Zkrátka jako formulář na webu, který vás nepustí dál, dokud nevyplníte "required fields" :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

panove nebudte cesky paranoidni, nikdo nic overovat nebude je to standartni proces kdy broker v pripade ze prijdete o ucet a chteli byste se s nima soudit tak maji + na sve strane, v to mo smyslu ze proste mate uz zkusenosti a vite co ste delal a navic pokud naprikald obchodujete u jine fimy dejte tam klidne jeji jmeno, ja osobne jsem uvadel +2y obdochodvani forexu zadal jsem oandu a je to. TS jako kazdy jiny broker musi splnit legalni pozadavky proto tolik otazaek:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jenda701:

Souhlasím s první částí, už se těším jak budou volat do FIO, či jiného českoposlkého MM :). Otázky mají díky jejich paranoie - typicky národní us zvyk, pokud to není v návodu, můžu a budu to žalovat (jako ta chytrá babka, která sušila svoji čičinku v mikrovlnce - v návodu nebylo, že to kočičku rozloží na atomy - soud vyhrála).

U IB jsem uváděl zkušenosti jak s FX, tak futka a nikdy nechtěli vědět, kde jsem k nim přišel - záleží na každém brokerovi, na co se bude vyptávat a co považuje za "své krytí".

foglik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobry den, rad bych pozadal o radu. rozkoukavam se v TS, jedu paper ze strategii, kde jsem provedl CA, optimalizoval a nasadil na TF. O co konkretne jde. Při nasazeni strategie mi nejsou exekuovany prikazy typu STOP do trhu(v ramci TS se prikaz provedl) Me nastaveni: jsem mel v podstate defaultni.(viz obrazek) V predchozich prispevcich tu byla zminka o prikazech typu LIMIT a jejich nastavenich… Jinak, chapu dobře? pokud není v nastaveni Automation zaskrtle Stop Orders…jsou prikazy drzeny u me, tudiz nastava problem pokud dojde k vypadku(internetu, proudu)? predem diky za reakce c.

24870

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

chcel som si vytvorit demo ucet na TradeStation za $50 (predpokladam, ze kod je len pre ucet platny len jeden mesiac, bez moznosti dalsieho obnovenia za $50). Po zadani promotion code: 2330ABLX som mal byt vyzvany k platbe kartou a nestalo sa tak. Vytvorenie uctu pokracovalo ako keby som vytvaral klasicky ucet nie demo ucet. Viete mi niekto poradit v com je problem ?

Zaujimalo by ma aj, ze po za plateni $50 budem mat k dispozicii len platformu, alebo aj moznost stiahnut si nejake 1 minute future data (alebo to je za dalsi poplatok) ?

Dakujem

Miro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer,

můžete mi někdo poradit. Mám schválený účet u TradeStation. Emailem mi poslali číslo účtu. Chci poslat peníze a začít obchodovat. Teď nevím co mám dělat.
Odkazují mě na jejich web. stránky (TradeStation.com/FuturesFundingInstructions), kde jsou údaje jakým způsobem mám poslat své peníze. Jméno banky je JPMorgan Chase. Ale číslo účtu je jiné a adresy banky jsou různé.
Nevím, které údaje mám použít. Jak vlastně získám jejich platformu?

Děkuji za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

moky:
na stránkách TS jsou funding instructions pro 8 různých měn (USD,EUR,CAD,HKD,GBP,SGD,CHF,JPY), kde jsou také rozdílné čísla účtů.....není to tím?
Platformu si stáhneš z TS webu, jakmile budeš mít zprovozněný účet u TS (nepamatuji se už, jestli to bylo až po odeslání peněz)......přihlásíš se pak pod svým profilem a tam můžeš stahovat TS platformu, nastavovat placený data feed, provádět převod peněz zpět, ....).

Pokud bys měl nějaké další nejasnosti, tak sem zkopíruj text emailu, který ti poslali (osobní údaje můžeš zcenzurovat) a mrknem na to.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...