Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky


To ropon:

Platobny prikaz treba poslat v EUR(CZK) a na ich ucte sa to automaticky prerata stredovym kurzom EUR/USD v ten den ked peniaze dorazia na ich ucet - bankove poplatky. Ak vsak posles prikaz rovno v USD tak tvoja banka peniaze prerata cez ich vymenny kurz co je vacsinou velmi nevyhodne.

Tom
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

ja jsem z ceske sporitelny posilal eura na ucet ve Velke Britanii (kvuli poplatkum jako SEPA platbu) a na TS ucet mi dorazily eura. Ty si muzes nechat od client service prekonvertovat na usd.
Ale pozor, kurz, ktery dostanes na eur/usd nemusi odpovidat tomu, co je na TS statementu. Ja jsem takhle prisel o 100usd.
Kdyz jsem se pidil proc tomu tak je, tak jsem dostal tuhle odpoved:

This debit is created by the difference in exchange rates between the rate shown on your statement, and the rate at which your conversion was processed. Currency conversions are done through J.P. Morgan, and are not performed at the rate shown in your statement.

Ve finale jsem se dostal na kurz 19,39czk/usd datum 11/10. Ceska sporitelna v ten den mela prodej deviz 19,242. Takze priste budu posilat rovnou usd. Co jsem koukal na odchozi platby z CR, tak banky maji vicemene stejny nevyhodny kurz, spread 0,7-1,5kc na usd, takze nejspis zvolim nejakou nebankovni devizovou spolecnost.

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

prisel jsem si pro radu, jesli se mi oplati prechod od IB k TradeStationu? Z hlediska platformy (ted jedu pres ninja trader + data od IB), kvality dat, nebo jinych parametru.

jedna se mi o kompletni presun veskerych financnich prostredku od jedneho brokera k druhemu. jevi se mi to jako vyhodnejsi, zejmena z hlediska nakladu na platformu a data.

jesli nekdo vite o duvodu, proc NEprejit, sem s nim.

dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ropon,

myslel som, ze tradestation je pokrocilejsia platforma ako ninja. hoci tam tiez numbers bary nie su, S/R urovne si zakreslujem rucne obycajnymi ciarami.

moj obch. system sa skor podoba na FIMS ako na finwin, cim dalej tym viac sa mi paci metoda predpovedania ako reagovania.. je to taky mix winfin/fims/rsi div.

co sa dokupovania tyka, ak su to jednorazove naklady, nebol by to problem. za ninju vyhodim kvartalne 150e ci tak nejak. +data od IB na TF trh su tiez za poplatok.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tradestation vás vyjde obecně dráž než IB, ale na druhou stranu pro TA je to skvělá platforma. Na S/R úrovně má řadu zabudovaných indikátorů a co nemá, můžete si při troše práce doprogramovat. TS má samozřejmě i své mouchy, nicméně si myslím, že většina těch, co s TS pracují, u TS už zůstávají. Velmi dobrá data, problémy exekucí příkazů jen výjimečně, už si ani nepamatuji, kdy jsem měl s tím problémy, jo vlastně jo, před rokem 2011, ale to je minulost. Je to "vše v jednom" řešení, které vás nezklame, i když je to dražší řešení.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer, tak už mám úspěšně nainstalovánu TS a pomalu se seznamujeme..
Zatím mi pro orientaci stačí zpožděná data, která jsou v mnoha případech FREE, ovšem již jsem narazila na případy, že tomu tak není.. Konkrétně u trhu YM jsem zjistila, že se na něj vztahuje cena 1 USD, jako zřejmě u všech symbolů u CBOT. Rozumím tomu dobře? A jak tuto platbu prakticky provést?
Dále jsem nikde nezjistila, co znamená index u této ceny (malé číslo 2 ). Podobné indexy vidím i jinde a popravdě jsem si dost nejistá, když nevím, co to znamená..
Budu moc vděčná za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sinuhet - ano bez problémů, v TS na tom před lety hodně zapracovali, problém byl v především v designu platformy a krom toho komplet předělali svá datová centra. Teď už je to pár let na špičkové úrovni, platforma stále některá omezení má a člověk si musí dávat pozor, aby si jí sám nezpomalil přehnanými požadavky na stahování dat nebo příliš neefektivním a složitým kódem (strategie, indikátory apod.), ale jinak naprosto bez problémů.

Mirkazet - jaká data do své platformy dostanete, si určujete pomocí "data subscription" po zalogování do jejich "client center". Tam si najděte v rámci quick links odkaz "Add/Remove Optional Data Services" a vyberte si, co chcete sosat real time a co ne. doporučuji vybrat jejich balíček "Globex Value Bundle", kde za 20 USd dostanete prakticky vše potřebné.
V případě real time dat uvidíte hloubku trhu, můžete obchodovat reál/SIM, pokud máte delayed data ( to poznáte, že máte u symbolu v závorce D), tak hloubku trhu nevidíte a navíc vidíte stav trhu nějakých 15 - 20 minut zpátky. Samozřejmě se na tom nedá obchodovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honza K. Wrote:
>
> Mirkazet - jaká data do své platformy dostanete,
> si určujete pomocí "data subscription" po
> zalogování do jejich "client center". Tam si
> najděte v rámci quick links odkaz "Add/Remove
> Optional Data Services" a vyberte si, co chcete
> sosat real time a co ne. doporučuji vybrat jejich
> balíček "Globex Value Bundle", kde za 20 USd
> dostanete prakticky vše potřebné.

Sam se chystam otevrit behem nekolika mesicu ucet u Tradestation, jelikoz me laka ta platforma.. chci ji prozkoumat, kdyz nic jineho :) Celou dobu jsem si ale myslel ze data jsou uz od nich automaticky zdarma, pokud tedy clovek dodrzi podminku minimalniho poctu obchodu za mesic. Jak to tedy je, musi se doplacet jeste 20 babek mesicne za ziva data? Jestli ano, tak to stejne jsou drobaky, ale jen pro zajimavost... dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...