Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

Dobrý den, jsem právě ve stadiu vyplňování žádosti o účet, jedu podle manuálu Finančníka a jsem poněkud zmatená z následující části: "Nezbytné je také přiložit kopii pasu plus ještě jeden dokument, na kterém je totožná vaše adresa s adresou na pasu; ideálně např. výpis z bankovního účtu. Tento druhý dokument se předkládá z důvodů potvrzení adresy, tj. skutečně adresa na dokumentu musí souhlasit s adresou na OP." [ital] [/ital] [bold] [/bold]
1) adresa bydliště v pasu vůbec není..přiložím-li další dokument, nemá s čím adresa na něm souhlasit..
2) na konci je zase zmiňován OP..tam adresa je.
Mám tedy přiložit pas i OP i další dokument?
Může mi prosím někdo, kdo už má toto za sebou, prozradit jak to provedl, aby bylo vše OK?
Moc děkuji předem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mirkazet:

Moje zkušenost je dva roky stará :-)
Naskenoval jsem tehdy OP, pas, roční vyúčtování za elektriku na moje jméno (Utility bill).

....ve vyúčtování za elektriku jim ale vadilo, že tam není nic anglicky a že nerozumí, co tam vlastně je napsáno.....v mém výpisu z bankovního účtu také nebylo ani slovo anglicky, tak jsem nakonec poslal naskenovanou "zelenou" kartu od povinného ručení na moje auto (tam to je ve více jazycích) a už to bylo OK.

Pošli jim dokumenty, které máš k dispozici, a když jim bude něco chybět, oni se ozvou.
Zdenek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,

můžete mi někdo poradit?

Podařilo se mi fundovat svůj účet. Když se chci stáhnout software a začít obchodovat, tak se mi to nedaří.
Když vložím svůj username a pasword jak je níže napsáno, tak mi napíšou, že mám odepřen přísup. Netuším proč.

TradeStation Secure Client Log In
If you already have a username and password, please log in below.

Jejich odpověď

The Resource You Are Trying to Access is Restricted
to TradeStation Clients Only.

Our records indicate that you currently do not have an active trading account or software subscription with TradeStation. If you feel you have reached this message in error, please contact TradeStation Client Services for assistance.

Mám pouze login a password (z online vyplňování přihlášky). Jaký je rozdíl mezi username a loginem? Vypadá to, že login je pouze ke stažení software. Nedokážu se dostat na stránku kde si mohu stáhnout software.

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vážení kolegové tradeři,

rád bych vás touto cestou požádal o několik rad. Jsem naprostý začátečník, podařilo se mi u TS otevřít a fundovat účet, nainstalovat platformu a malinko se seznámit s jejím fungováním, ale některé věci ne a ne rozlousknout, proto jsem se rozhodl zeptat se zde.

1) Mé prvotní backtesty dopadly celkem slušně na trhu E-mini Russell 2000 a proto bych rád obchodoval tento trh. Zjistil jsem, že mám od TS k dispozici zdarma zpožděná data a také to, že reálná data mne budou stát 2$ měsíčně, ale nevím, jak si je objednat...?

2) Backtestoval jsem v Ninja Traderu a celkem mi vyhovoval, je možné tyto dvě platformy propojit, nebo spíše doporučujete sledovat trh a obchodovat přímo v TS?

3) V NT jsem měl nastaveno automatické zobrazení HOD a LOD, je možné tyto indikátory nastavit i v TS?

Předem velmi děkuji za to, že si najdete čas na odpovědi a přeji mnoho úspěchů v tradingu.

Filip

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Filip81,

1) Mimo Vasej otazky - k trhu TF. Viem, ze mnohi zacinaju prave s tymto trhom, ale podla mna to nie je najstastnejsia volba. Ked ste zaciatocnik, tak sa idete ucit, budete robit vela chyb (s ISTOTOU budete, ako ich robime vsetci aj po rokoch obchodovania), tak si zvolte lacnejsi, menej volatilny trh - Vas ucet sa Vam casom podakuje. Rozmyslajte nad NQ, alebo YM.

K TS dátam - neviem presne, tak sa nebudem vyjadrovat.

2) TradeStation ma uzavrete API, co mi je zname, takze nanho nic nenapojite. Je to broker + platforma v jednom a tretim stranam je uzavrety. (Ale bol by som rad, keby som sa mylil, tak ma niekto vyvedte z omylu, ak je tak.)

3) HoD a LoD urcite nastavit ide, a ak nie su standardne v TS, tak si ich doprogramujete, alebo odniekial stiahnete - navodov je na nete k tomu kopec.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Filip81:

Data trhu TF (Russell 2000 e-mini futures) stojí 85$ měsíčně a jsou to: "ICE U.S. (formerly NYBOT) $85.00".......a najdeš to pod "Futures & Futures Options Data".

Za 2$ jsou data akciového indexu Russell 2000 (RUT).

Data si objednáš nebo odhlásíš takto:
-na webovkách Tradestationu klikni vpravo nahoře na "Client center" a přihlas se pod svým jménem a heslem (stejné jako do TS platformy)
-po přihlášení do svého profilu najdeš zhruba uprostřed stránky nadpis "Quick Links" pod kterým jsou odkazy a tam klikni na "Add/Remove Optional Data Services"
-nyní klikneš na EDIT a můžeš si nastavit data subscription, tedy přidat nebo odebrat data (pro TF jsou to "ICE U.S. Real-Time Data")

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdenekt dobrý večer,
taky by mne zajímalo kolik stojí živá data trhů u TS. Nemohu to na stránkách TS nikde najít..Můžete mne na ně navést prosím trochu víc polopaticky?
Chtěla bych obchodovat indexy a mám v úmyslu používat Intermarket analýzu.. budu tedy potřebovat živá data od více trhů současně..
Popravdě jsem nevěděla, že se za živá data platí takové částky..tak bych ráda vše ještě zvážila.. Díky za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ceny za data jsou na TS webu naprosto transparentně zveřejněné a to "překvapivě" v záložce "PRICING": www.tradestation.com/pricing/software-and-data-pricing/market-data-pricing (najdeš to pod "Futures & Futures Options Data").

Majitelé Futures účtu mají za $20 měsíčně k dispozici balíček real-time dat "Globex Value Bundle", ve kterém jsou mimo jiné také data e-mini trhů YM, NQ, ES, EMD.
E-mini Russell 2000 (TF) se obchoduje na burze "ICE U.S."..... tyto data nejsou zahrnuty v tomto balíčku a za real-time se platí $85.00.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Filip81 Napsal:
-------------------------------------------------------
> 1) Mé prvotní backtesty dopadly celkem slušně na
> trhu E-mini Russell 2000 a proto bych rád
> obchodoval tento trh. Zjistil jsem, že mám od TS k
> dispozici zdarma zpožděná data a také to, že
> reálná data mne budou stát 2$ měsíčně, ale nevím,
> jak si je objednat...?

viz odpověď výše, data za @TF stojí 85 USD, takže nic levného. Obecně data od TS jsou dražší než se dá sehnat jinde, je to tak trochu daň za to, že data od TS patří k tomu nejlepšímu, co seženete a navíc vám jich dají 6 měsíců (tickových dat) + minutových (+denních atd.) většinou mnoho let dozadu. K dotazu mirkyz - zalogujte se do client center a v rámci quick links vyberte "Add/Remove Optional Data Services". Navede vás to na stránku, kde si můžete data objednat/zrušit včetně cen za jednotlivé balíčky či trhy (klikněte na EDIT). Pokud chcete něco obchodovat, musíte mít samozřejmě objednaná reálná data, nikoliv zpožděná.

> 2) Backtestoval jsem v Ninja Traderu a celkem mi
> vyhovoval, je možné tyto dvě platformy propojit,
> nebo spíše doporučujete sledovat trh a obchodovat
> přímo v TS?

Platformy propojit lze, nicméně nejde to pokud vím jednoduše, musel byste si napsat své vlastní DLL např. ve Visual Studiu apod. Obecně bývá mnohem jednodušší si přepsat kód z NT do TS, což bývá také někdy dost na palici. Ze zkušenosti můžu říct, že jsem si na TS zvykl natolik, že neumím lépe sledovat trhy jinak než přes TS, a pokud si "ošaháte" práci s matrixem, případně si napíšete jednoduchá makra a naučíte se využívat chart trading, možná už nic jiného chtít používat nebudete. Ale je to věc názoru, každému vyhovuje něco jiného.


> 3) V NT jsem měl nastaveno automatické zobrazení
> HOD a LOD, je možné tyto indikátory nastavit i v
> TS?

Ano, v grafu klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte "insert analysis technique", vyberte indikátor "Day Open-Hi-Lo Lines", případně "Day Open-Hi-Lo RT", který funguje pouze na reálných datech (nikoliv do minulosti).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě jednou dobrý večer, tak jsem vynaložila veškeré úsilí a objevila Market Data Pricing, kde se ceny Real-Time dat nacházejí. Ovšem vyvstaly mi tu další otázky: Nejvíce trhů, o něž mám zájem (NQ. ES, EMD, E7..) poskytuje burza CME a zde např. vidím 3 různé ceny (různé "balíčky")..V čem se tyto balíčky liší? Dále bych ráda pracovala ještě např. s Real time daty trhu YM, který ovšem poskytuje CBOT. Znamená to, že si budu muset zaplatit ještě celý tento balíček? (Opět nevím který z nabízených..)..Doufám, že je mým otázkám rozumět..v každém případě předem velmi děkuji za jejich zodpovězení..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...