Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

ropon Napsal:
-------------------------------------------------------
> zdravim,
>
> Chcem sa spyatat ci sa niekto nestretol s
> nasledovnym problemom:
> Na dvoch roznych PC sa mi strategia trochu inac
> sprava a zistil som ze je problem s datami od TS.
> Akym sposobom je mozne data v TS zmazat tak aby sa
> potom natiahli este raz priamo od TS?
>
> Dakujem
>
> R.


Ve složce Tradestation (v Program files) najdi složku "Cache"....tam se ukládají data. Nemám teď po ruce PC s TS, takže nevím přesně, jaký soubor tam je, ale zjisti, který soubor se zvětšuje, když načteš nějaké nové data a ten to bude. Pak ho raději zazálohuj někam jinam a ve složce Cache ho smaž.

  • Líbí se 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

ropon Napsal:
-------------------------------------------------------
> zdravim,
>
> Chcem sa spyatat ci sa niekto nestretol s
> nasledovnym problemom:
> Na dvoch roznych PC sa mi strategia trochu inac
> sprava a zistil som ze je problem s datami od TS.

Co znamená "trochu ináč správa"? Vidíte jiné obchody? Jaký timeframe používáte?, nastavení grafů je totožné na obou počítačích?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdenekt:

Dakujem. Pre ostatnych je to v Program Files\Tradestation 9.1\Program\Cache\CAL_cache.clod staci zmazat alebo presunut. Je to ale subor vsetkych dat grafov, cize po zmazani nebudu v TS uz ziadne data a vsetky sa zacnu stahovat znovu.

Honza K.: Spadol mi PC s TS pri natahovani dat. Preto sa niektore obchody za cca 1 mesiac nekorektne vypocitali v reporte.

Uz to funguje spravne.

R.

  • Líbí se 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, o tomto kurzu se uvažuje..zároveň bych zde rád požádal, pokud někdo dobře ovládá práci s TradeStation, má prezentační dovednosti a měl by zájem o spolupráci na tomto kurzu, ať pošle něco blíže o sobě a svých dovednostech s TS a finančních představách na office@financnik.cz

děkujeme,

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer, může mi prosím někdo poradit, jak se dostat ven s problému, který jsem si pravděpodobně způsobila sama svou neopatrností? Pracovala jsem na PC, byla přihlášena k TS a v průběhu práce jsem trochu mimoděk setřela kapesníkem zaprášenou klávesnici. Asi jsem bohužel nechtěně zmačkla pár kláves. Po novém zapnutí PC a snaze o přihlášení se mi zobrazuje hláška viz obrázek.

26198

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...