Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

Ďakujem, to stačí, potvrdenie, že tam je market depth. Ešte možno jedna otázka, nakoľko sa chystám zajtra vyplniť formuláre a otvoriť si účet u Tradestation, dnes som preveroval na zahraničných fórach posledné reviews pred otvorením účtu a našiel som reakciu pána, ktorý začal byť po dlhých rokoch profitabilný a tvrdil, že v tom momente začal mať s tradestation securities problémy s vyplatením peňazí z účtu (odmietli mu zaplatiť, zrušili účet a odvolali sa na POLICY (ja som to dnes lúskal a nič také som tam nenašiel)), je také niečo možné, alebo je to len reakcia neúspešného tradera ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prikladám spomínanú reakciu:

I "WAS" a Tradestation user since 1996 when I started... yes, back when it was called Omega Research... and I started with SUPERCHARTS... which was simply a scaled down version of TS.
I was faithful to TS up til last year, 15 years!! UNTIL, I saw their true colors!!

Tradestation Securities doesn't want you to make money... it's just that simple!! They would rather you lose $$$ over & over... and burn thru your account.... COMMISSIONS BABY!!

Early last year (2011), I finally, after years & years became quite profitable!! I was doing on 1, 2 & 3 lot trades only.... and making from $1500 - $3500 per day!! YES, PER DAY!!

And, part of my mental trading process was to get that $$$ out of my account, ASAP!! Simply mental on my part.. don't ask!

SO, I was having them mail a check to me every 1-2 days for anywhere from $2000-$5000 each!! Hey, It's MY MONEY... I WANTED IT!!

Until, one day I got a call from a guy, who identified himself as Shivon Swarth, have no idea if that was his correct name or not, doesn't matter!!

He proceeded to tell me... I couldn't take money out of my account like that... I WAS ASKING FOR TOO MANY CHECKS!! And, that I could only do 1 or 2 a month from now on... of course, when I asked where does it state that??? His reply was... "WELL, IT'S OUR POLICY! You'll have to stop immediately!!" When I told him that I wasn't going to change my NOW PROFITABLE TRADING STRATEGY... simply because it was... "too many checks!" I wanted to SEE THIS "POLICY" IN WRITING!! He refused to show me... wouldn't transfer me to his supervisor AT ALL!! When I finally tracked down the "supervisor", Tom Hammergren (maybe not real either)... HE NEVER WAS THERE... AND NEVER RETURNED ONE OF MY MORE THAN 20 MESSAGES TO HIS VOICE MAIL!! That SAME DAY... SHIVON, called me back, and said... they were CLOSING MY ACCOUNT... and that "THEY DON'T WANT CUSTOMERS LIKE ME!!"

WTF... They don't want LOYAL or PROFITABLE customers?? Which one was it???

I had both a Futures & Securities account with TS at the time... which at one point had over $200,000.00 in them!!

To this day... I still can't figure that one out!!

Don't get me wrong, I still like the PROGRAM... TRADESTATION... BUT, the TRADESTATION SECURITIES part... NO THANKS!!

Worse part is... my check requests were ALL done via electronic, online... BY ME ALONE... NO HUMAN INTERVENTION ON THERE END AT ALL!!! I guess, it was just too much for there computers to handle... 1 check every day or two!! Go figure!!

PLEASE... if anyone else has had a similar experience... please contact me!!

PS... my INTERACTIVE BROKERS ACCOUT, which does it all in one account... they will give me 1 free, check, wire or ACH per month... then THERE WRITTEN POLICY says, simply enoungh... $1.00 per ACH there after.... NO PROBLEM!!

Guess what.... IB had NEVER CALLED ME to say too may ACH's!! ca-ching!!

Here's the way their TV commercial on CNBC, should really go.... "HEY, TRADESTATION... I'm old, I'm clunky, I'm a dinosaur!! We'll be extinct soon enough by treating customers like that all the time!!" "Maybe, someday... we'll figure out HOW TO DO ACH's... but til then... ONLY ONE CHECK PER MONTH, LOSERS!!"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Peter - tenhle típek se snažil vybírat každý den přes šek nějaký obnos. To je docela extrém a nedivil bych se, kdyby to samé udělal jakýkoliv jiný broker. Broker prostě není průchoďák a banka, která je zařízená na to, aby vám zadministrovala x transkací každý den nebo týden. Vybrání peněz jinak není absolutně žádný problém, dneska vám peníze jdou prakticky přes noc, dříve to byla záležitost klidně i týdne, vůbec bych se toho nebál.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honza K., raven2cz:

Pánové velmi děkuji za radu, ale bohužel to stále tak nějak není ono...:-)

Honza K.: Nejjednodušší řešení bývá nejlepší a já mám taková nejraději, ale když použiji symbol TFZ13.D, mám na začátku seance nepoužitelné EMA, které také používám...:-(

raven2cz: Řešení je funkční a děkuji za něj, bohužel se opět zobrazuje pro premarket a já bych potřeboval, aby se indikátor začal vykreslovat až v 15:30. zkoušel jsem si pohrát s "inputs", ale bez úspěchu. S programováním jsem na tom bohužel velmi bídně:-(

Backtestoval jsem v Ninja Traderu a do toho jsem si indikátor stáhl z Finančníka.

Napadlo mě kombinovat dva workspace, jeden s TF a druhý s TF.D, což mi ale nepřijde úplně "vončo" a pro ruční backtestování je to úplně špatné.

Každopádně ještě jednou děkuji za ochotu, kdyby vás ještě něco napadlo, budu rád.

Filip

Link to comment
Sdílet pomocí služby

raven2cz:
Přes veškerou snahu se mi nedaří přijít na to, jak obchodní hodiny upravit (a mé sebevědomí trpí...:-)).

Předpokládám, že v okně Format Symbol v záložce Properties otevřu okno Session Settings. Poté překliknu na Use custom session(s), abych mohl změnu provést, změním regular session u jednotlivých dní na 9:30AM - 4:00PM, ale nevím, jak doplnit ještě outside regular session, aby se mi vykresloval premarket méně podsvícený, jako se vykresluje Vám (nevykresluje se vůbec, stejně jako u symbolu TF.D). Prosím o radu (doufám, že naposledy:-).

Filip

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň,
tak dnes som si vytvoril účet a vyplnil formuláre. Volal mi pán z Tradestation a nakoľko nie som úplne zdatný v angličtine, som mu vyrozumel, že mi vytvorí účet vo Fedexe a že prídu z Fedexu formulár W8 vyzdvihnúť priamo ku mne domov. Je to možné? A ak áno mám poslať všetky dokumenty, alebo len W8?

Ďakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

peter.13 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Dobrý deň,
> tak dnes som si vytvoril účet a vyplnil formuláre.
> Volal mi pán z Tradestation a nakoľko nie som
> úplne zdatný v angličtine, som mu vyrozumel, že mi
> vytvorí účet vo Fedexe a že prídu z Fedexu
> formulár W8 vyzdvihnúť priamo ku mne domov. Je to
> možné? A ak áno mám poslať všetky dokumenty, alebo
> len W8?

Ten FedEx ucet tam maji oni, takhle to funguje aby mohli nechavat vyzvedavat zasilky od lidi, aniz by za to odesilatel platil. Proste poslou FedEx k tobe domu a nadiktujou jim svoje cislo uctu, pres ktery pak radi to postovne za tebe zaplati. Ja jsem poslal vse v jedne obalce predevcirem, neni duvod to rozdelovat kdyz uz za to postovne plati oni.
Jeste bych doporucil nejdriv to nascanovat, a poslat tomu co ti volal na email, aby to zkouknul a pripadne ti rekl co ti tam chybi, takze se tim urychli vyrizeni. Pak teprve jim dat vedet kdy chces aby prijel FedEx.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...