Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

mirkazet,

Podle mých zkušeností IP adresa nehraje roli, byl jsem již s notebookem připojen na různých místech a vždy bez problému (ono by to ani nemělo logiku, trader by neměl možnost obchodovat odkudkoli).

TS platforma si při spuštění ověřuje MAC adresu síťové karty (něco jako sériové číslo síťovky).

V notebooku jsou obvykle dvě síťové karty:
1.) WLAN neboli bezdrátová wifi
2.) ethernet LAN neboli klasická síťovka pro připojení kabelem

Každá z těchto dvou síťových karet má svou vlastní MAC adresu.

TS si pamatuje (a při startu kontroluje a vyžaduje) tu MAC adresu, která byla aktivní v momentě, kdy jsi TS platformu instalovala.
.....neboli pokud již nemáš od TS povoleny obě MAC adresy v tvém notebooku, tak je při startu TS platformy důležité, na které síťovce jsi právě zrovna připojena k netu (wifi nebo drát)......musí to být stejná jako při instalaci TS platformy.

Možná to není Tvůj aktuální problém, ale bývá to jedna z možností, proč se nelze nalogovat do TS platformy.

Zdenek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdeňku - nežádal jste náhodou o zrušení ověřování kompu? Mě to totiž v minulosti několikrát udělalo to samé, co Mircez, prostě jednou přijdete a najednou to chce registraci. Když jsme pátral, jediná změna byla v tom, že provider měnil cosi v segmentech své sítě a navenek jsem měl odlišnou IP adresu. MAC adresa síťovky stále stejná. Jednou jsem měl ten samý problém, ale po restartu se vyřešil sám. Jsou prostě občas věci mezi nebem a zemí....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honza K. napsal: "Zdeňku - nežádal jste náhodou o zrušení ověřování kompu?"
Nežádal jsem.....a toho se u TS lze dožádat?

Když potřebuji na některý z počítačů instalovat TS, tak si tam změním MAC adresu (pouze u WLAN síťovek to nelze).

To, co píšete s tou registrací, mi občas udělá na testovacích PC, kde bývám přihlášen Offline.....to se stává odhadem tak každé 3 měsíce.....ale pak se stačí přihlásit jednou Online, a pak už to zase šlape.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přátelé, děkuji za rady a typy. ZdenkuT: připojení jsem měla stále přes Wifi, takže v tom to nebylo. Ze zoufalství jsem sáhla po částečném obnovení systému, což se stalo, bohužel mi zmizela celá platforma TS (krom jiných věcí, jako např Office atd..) Data naštěstí zůstala. Po nové instalaci TS vše chodí jak má, jen jsem si přidělala práci s novým nastavením workspaců atd atd.. Takže jsem to nějak vyřešila, nicméně uspokojení se nekoná, protože nevím, čím se to stalo, nemluvě o tom, že jsem si přidělala dost práce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

rád bych se zeptal na problém, kretý se mi už nějakou dobu nedaří vyřešit, a to možnost zobrazení Autoretracementu. Z diskuze jsem si zkopíroval tento zdrojový kód:

///
{Autoretracement - HOD, LOD, 50% retracement}
inputs: starttime(1530), endtime(2215);
If Time >= starttime and Time Plot1( HighD(0), "HOD" ) ;
Plot2( LowD(0), "LOD" ) ;
Plot3( (HighD(0)+LowD(0))/2, "50%");
end;
///

Je funkční, začne se vykreslovat ve správný čas, ale bohužel vykresluje údaje premarketu. Myslím si, že problém je v použití příkazů HighD a LowD. V helpu jsem narazil na příkazy HighSession a LowSession, ale zadávají se u nich 2 proměnné a já nemůžu přijít na to jaké.

Předem děkuji za radu.

Filip

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@Filip81:
Pro 50%-retracement jsem vyuzil hotoveho indikatoru Day or Session Hi-Lo Lines. Nastaveni: 0, true, 1.
Pouzivam, jak premarket tak RH sezeni (24h cyklus).
50% retracement jsem si do indikatoru dopsal nasledujicim zpusobem:

- v sekci variables -> double Retr50( -1 );

- modifikace podminek a doplneni vykresleni:
if OkToCall then
begin
if IncludeCurrentDay then
begin
HH = Highest( HighVector, NumDays ) ;
LL = Lowest( LowVector, NumDays ) ;
Retr50 = (HH+LL)/2;
end
else
begin
HH = Highest( HighVector, NumDays )[1] ;
LL = Lowest( LowVector, NumDays )[1] ;
Retr50 = (HH+LL)/2;
end ;
Plot1( HH, "HighestHigh" ) ;
Plot2( LL, "LowestLow" ) ;
Plot3( Retr50, "50Retrac" ) ;
end

- na konci jeste tohle:
if ResetCalcs then
begin
SetPlotColor[1]( 1, Transparent ) ;
SetPlotColor[1]( 2, Transparent ) ;
SetPlotColor[1]( 3, Transparent ) ;
end ;

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...