Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

Dobrý deň,
dnes som komunikoval s luďmi z tradestation a asi som sa trochu zamotal, cez týždeň som vyplnil aplikáciu podľa návodu a dnes mi poslali ešte dokument, kde som vypĺňal brokerov u ktorých som mal účty, keďže live účet som nemal, zaujíma ich kde som nabral experiences uvedené v zmluve? Čo by ste doporučili, ako z toho elegantne vykorčulovať?

Ďakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Při vstupu do obchodu se objeví čáry s hodnotou SL a PT, jejich popis zasahuje do posledních svící a vše tvoří nepřehledný červený chuchvalec. Je možné nějak popisky vodorovně posunout? Lze změnit ďábelské barvy SL,PT (fosforová zeleň) a velikost číslic ? Díky za radu, Mirdo (napůl barvoslepý,pro někoho blbost,pro mě zásadní věc).

Link to comment
Sdílet pomocí služby


peter.13:

Řešil jsem stejný problém a bohužel jsem z něho nevykorčuloval.
Dle vyjádření P. Albina je zádrhel u Tradestation Europe, která neakceptuje tradery bez zkušeností. Pokud bych byl občan USA, tak to nevadí.
Takže teď směřuji k Mirusu. Tam berou začátečníky i z Evropy. Ověřoval jsem.

Mimochodem, jak jste dopadl?
díky
JirkaW
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravim,

mam dva systemy, chtel bych je nyni oddelit na dva ucty. Je mozne vytvorit dva ucty se stejnym majitelem?
Ucty pro futures, je nutnost druhy ucet fundovat min.castkou $5000, nebo to neni podminka? Nutnost min.poctu obchodu se potom odviji pro kazdy ucet zvlast, nebo je to pozadavek na majitele uctu?
Muzete mi celkove rict blizsi informace, zkusenosti s timto krokem?
Diky za info.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...