Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

detroit, mirkazet:
pod to se taky podepíšu...

ale zaráží mě spíš ta věc s daty u detroita...

Já mám zase problém s Chart Tradingem. Když si pustím obchodování z grafu, tak vše najede, nastavím si to, ale když kliknu třeba na "buy market", tak mi to napíše hlášku, že musím někde v Preferencích něco nastavit. To jsem samozřejmě udělal, ale asi blbě... nefunguje mi to a to mě dost vadí:( Celkem jsem si zvykl na Matrix, tak obchoduji z toho, ale nějak to není ono. Taky mi najednou nejdou posouvat příkazy přímo v grafu (drag&drop), i když to předtím fungovalo...
Přijde mi, že jak upgradovali ten vzhled nebo jak tomu říkali (visual enhancement) tak po****li funkčnost na mnoha polích...

Z.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

shaquel (pár postů nazpět):
Jelikož se mi blíží konec mé půlroční doby hájení, nedalo mi to a prověřil jsem si ty poplatky. Jestli to dobře chápu, tak by se teoreticky měly platit dva poplatky. Jeden za vedení účtu a druhý za pronájem platformy. Potom pokud je fundovaný účet u TS, tak platforma je zdarma (Brokerage clients - FREE) a pokud se zobchoduje >10 kontraktů/RT měsíčně (nebo konečný zůstatek na účtu k poslednímu dni předchozího měsíce >100.000USD), tak je vedení účtu taky zdarma (jinak 99,95 USD/měsíc). To by odpovídalo i měsíčnímu vyúčtování co mi chodí mailem.
Snad to může někdo, kdo má účet déle než půl roku, potvrdit...

Z.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdislav,
Potvrzuji to, co jsi napsal:
-měsíční poplatek u TS je 99,95 USD/měsíc
-pokud se zobchoduje >10 kontraktů/RT měsíčně, tak ti tento poplatek TS vrací (v tom samém měsíčním vyůčtování)
-samozřejmě za LIVE data platíš (podle toho, jaké máš zvolené ve svém klientském účtu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

Obchodujem live strategiu v TS a uz 2x sa mi stalo ze TS mi strategiu neexekuoval z mne neznamych pricin. Samozrejme tieto dva obchody boli dost ziskove :(
Neviem si vysvetlit dovod. Stretol sa s tym uz niekto?

Samozrejme ze automat mam nastaveny na na exekúcie bez potvrdenia.

Dakujem.

R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...