Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

Honza K: popravdě jsem si myslela, že toto bude mít vztah spíše k tomu závěru dne, kdy mi strategie vlastně neukončila, ale někde visící příkaz k jejímu ukončení se vyplnil o minutu později..
Ten záhadný stop bude mít kořeny asi někde jinde, to chápu...
V každém případě díky, nějak se s tím poperu..nic jiného mi ostatně nezbývá :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,rád bych se zeptal někoho kdo už otvíral účet u Tradestationu.Jedu přesně podle návodu tady na Finančníkovi a když jsem si stáhnul PDF se žádostí tak mám o jednu stránku navíc oproti návodu tady na serveru konkrétně název Additional Risk Disclosure Statement.Mohl by mi někdo poradit co se tam vyplňuje nebo se to nemusí posílat vůbec??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@wendys25:
Additional Risk Disclosure Statement se vyplnuje pouze v pripade, pokud splnujes nejakou podminku, ktera je na nem uvedena:
- Pokud je tvuj rocni prijem mensi nez $50000,
- Pokud je tvuj cisty zisk mensi nez $25000,
- Nejsi ve veku mezi 21 az 65,
- Nemas nejmene 6 mesicu zkusenost s Futures nebo Forexem.

Tento dokument je povinne vyplnit podle americkeho zakona pro obchodovani, pokud spadnes do jedne z danych podminek. Nicmene je vhodne se temto podminkam vyhnout...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

raven2cz: Děkuju za odpověď, no popravdě mezi první dvě podmínky spadám ,ale v žádosti v podle Finančníka se taky uvádějí příjmy vyšší kvůli tomu aby byla jistota že ti účet schválí a nemusíš to dál dokládat.A tak nebude lepší když teneto dokument nevyplním abych si neprotiřečil oproti tomu co jsem vyplnil dříve v žádosti nebo abych neriskoval že mi neotevřou účet??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

Riesim nasledujuci problem:

Mam strategie na rovnaky symbol, ktore su aj long aj short.
Strategie umiestnujem kazdu na samostatny workspace a na kazdej zaskrtnem "Allow multiple automated strategies on multiple charts..."
TS mi ale vypise hlasku "The allow reversing exit and entry orders to be placed simultaneously" flag must be enabled on all charts in this case.
A tu chcem poradit, kde toto nastavit? Chcem aby sa kazda strategia spravala ako keby bola obchodovana len ona sama. Tzn. pokial je jedna long a druha chce ist short nechcem aby sa prikazy navzájom rusili. Nech si obchoduju takto rozdielne.

Vie mi niekto poradit ?

Dakujem

R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na jednom účtu tohle nejde. Nemůžete být na jednom symbolu v rámci jednoho účtu zároveň short i long :) Resp. můžete, strategie tak budou, ale reálná pozice bude flat. Pokud si myslíte, že máte nějaký důvod být na jednom symbolu někde short a někde long, otevřete si víc účtů, ovšem pak vaše důvody musí být pádnější, než náklady spojené s těmito více účty.
Ta hláška v TS znamená, že je potřeba ve všech grafech mít přes zaškrtnutím "automate execution using..." zaškrtlou volbu "Allow multiple....". Jinak by došlo ke konfliktu synchronizace a strategie by byly "out of sync".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den
Registrujem sa do TS ale nedari sa stiahnut PDF formular. Skusal som to asi 6x vo vsetkych prehliadacoch (IE, Chrome, Safari ...) ale vzdy sa dostanem po zelene tlacitko "DOWNLOAD NOW" ktore ked stlacim stranka sa prepne na info
"Thank you for requesting an application to open an account with TradeStation.
Your application should open as a writable and downloadable PDF file in a separate window in your Web browser.
atd..."

Ziadne PDF sa ale nestiahne ani sa neotvory nove okno s PDF ako uvadzaju! Alebo mi to PDF pride mailom za dva dni?
mate s tym niekdo skusenosti?
Dakujem za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Buďte zdrávi obchodníci,

mám na Vás urgentní prosbu.
Mohl by mi někdo napsat stručné AKTUÁLNÍ odpovědi k dotazům níže?

Díky moc

W

? Platí se první vstupní poplatek 200 USD? Nebo to platí, pokud v měsíci, kdy otevřeme účet, neuskutečníme minimálně 10 obchodů?

? Každý další měsíc platím 200 USD, pokud neudělám minim. 10 obchodů?

? Platí se ještě něco jiného? Data, a za jakých podmínek a za kolik měsíčně?

? Budu obchodovat opce – opční grafy jsou k dispozici, že?

? Cena za opční kontrakt je 1 USD?

? Pořád papírové založení účtu?
:S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...