Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

Chart trader nepoužívám, ale pokud vím, lze přes něj zadat klasickou OSO vazbu, kde při zadání vstupu se automaticky vytvoří i SL a PT, případně více SL/PT. Jeslti se dá implicitně nastavit nějaká konkrétní fixní hodnota to nevím, ale pokud ne, tak chart trader je odemknutý OOEL kód a mělo by to tam jít dohledat a nastavit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, potřeboval bych poradit:
Dnes mi měla vstoupit strategie v 9:45, ale nevstoupila a vstoupila až o hodinu později v 10:45. Obchoduju symbol TFH14.D . Předpokládám že to má něco společného s letním časem. Ale vše jsem zkontroloval a všude mám nastavený Time zone: Exchange.
Když jsem zkontroloval soubor automation.log tak mě zarazilo že v době plánovaného vstupu 9:45 je u stoplossu "Set Time Restriction" a až v 10:45 je u této strategie "Remove Time Restriction". Tak nevím co to znamená. Má někdo nějaký nápad?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

mam dotaz k rolovani kontraktu mohl by mi prosim nekdo ze zkusenejsich vysvetlit rozdil mezi @E7 a @E7M14? Popripade rict vyhody a nevyhody jednotliveho nastaveni?V NT jsem si preroloval na 6E 06-14 a rad bych to udelal i zde ale V tickeru je to pod stejnym nazvem jako kontinualni E-mini-euro futures contract JUN14.

Moc diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pointbreak Wrote: ------------------------------------------------------- > Zdravím všechny traderi. Po několika neúspěšných > pokusech se obracím na všechny ,kteří můžou > poradit. Nedaří se mi nastavit tradestation tak, > aby při automatickém obchodování na vstupní signál > současně poslal zprávu na můj email. Má někdo > zkušenosti a ví jak nastavit alert to email > address? Nejsem sice v TS prilis zkuseny, ale myslim ze tohle by se mi zprovoznit povedlo. Zkousel jsem totiz alerty na email vseobecne a fungujou mi. Jen si nejsem jisty jestli to co zde uvedu je nejspravnejsi reseni, ale myslim ze by to fungovalo. Je k tomu potreba ucet u Gmail, resp. google. Jelikoz nevim jak provazat alert primo se strategii, pouzil bych na to ShowMe kterou bych do grafu se strategii aplikoval. Kod ShowMe by byl temer totozny s tou casti kodu strategie, kde dojde ke splneni podminek k otevreni pozice. Pak bych jen misto prikazu Buy dal do kodu prikaz Alert; a zbytek uz je hracka, v grafu Format ShowMe => Alerts => Enable Alert a pote Use Custom Settings => Email => Configure a vyplnit podle screenu:

27357

Link to comment
Sdílet pomocí služby

wendys25 Wrote: ------------------------------------------------------- > detroit: Mohl bys mi prosím napsat jak konkrétně > nastavim hodnoty PT/SL File => Preferences => Tradestation Order Entry pak Futures => Trading => (OCO/OSO Settings) - Preferences pak karta Futures a vyber OSO Template kterou chces zmenit => Format, a nastav si tam hodnoty Price Offset (v poctu ticku), viz screen, nemuzu to ted vyzkouset protoze je burza zavrena ale myslim ze to je ono :) No a potom samozrejme v Chart traderu zaskrnout "Attach OSO"

27358

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dawes1 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Zdravim,
>
> mam dotaz k rolovani kontraktu mohl by mi prosim
> nekdo ze zkusenejsich vysvetlit rozdil mezi @E7 a
> @E7M14? Popripade rict vyhody a nevyhody
> jednotliveho nastaveni?V NT jsem si preroloval na
> 6E 06-14 a rad bych to udelal i zde ale V tickeru
> je to pod stejnym nazvem jako kontinualni
> E-mini-euro futures contract JUN14.

Myslim ze @E7 se neda obchodovat takze je jen na zobrazovani kontinualniho grafu, takze v praxi bys mel jet na tom @E7M14 ktery ted roloval z @E7H14, dovolim si citat Honzy K. z jineho vlakna:

Chyba je v symbolu, pro obchodování nelze použít kontinuální symboly bez uvedení kontraktního měsíce. Čili musíte si nastavit ESH14 nebo YMH14, případně @ESH14 nebo @YMH14, pokud chcete v graf navázat na starší kontrakty, pro obchodování to ale není obvykle nutné, maximálně v prvních dnech nového kontraktu kvůli indikátorům apod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

raven2cz: Tak jsem vložil indikátor retracement jak jsi to popisoval na straně 34-35.Indikátor je ok ale at dělám všechno možný pořád se mi vykresluje (počítá) z premarketu. Koukal jsem na tvuj screenshot a u tebe se vykresluje premarket a od začátku obchodní seance se indikátor vykresluje znova a přesnš tak bych to potřeboval i já. Zkoušel jsem nastavovat custom seanci podle tvých návodů, ale pořád nic. Mohl bys mi prosím poradit ? Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@wendys25: Indikator jsem uz vylepsil. Je slozen ze dvou casti. Funkce a nasledne indikatoru. Funkce HLOD50: { code will use classes from these namespaces } using elsystem; using elsystem.collections; inputs: double oHH( numericref ), { holds Highest High } double oLL( numericref ), { holds Lowest Low } double oRetr50( numericref ); variables: Vector OHLCV_Vector( NULL ), { passed to "OHLCVCollection" function } Vector HighVector( NULL ), { vector of High prices } Vector LowVector( NULL ), { vector of Low prices } int CSReg( 0 ), { holds current regular session } bool ResetCalcs( false ), { if true, the OHLCVCollection function resets the OHLCV calculations } intrabarpersist bool OkToCall( false ), { used to ensure that there is enough data in the vector before calling for a value } int RtnValOrErrorCode(0); { instantiate the vectors; check BarType } once begin OHLCV_Vector = new Vector ; HighVector = new Vector ; LowVector = new Vector ; if BarType >= 2 and BarType 14 then RaiseRuntimeError( "This indicator works with tick, minute or second bars." ) ; end ; CSReg = CurrentSession( 0 ) ; { current custom session } ResetCalcs = CSReg CSReg[1] ; { change of regular session } { allow retrieval of data only after there is enough data loaded into the vector } once ( RtnValOrErrorCode > 1 ) OkToCall = true ; { since updates to the OHLCV values must occur on every bar, the second argument in the function call below is always true } RtnValOrErrorCode = OHLCVCollection( ResetCalcs, true, OHLCV_Vector ) ; once begin HighVector = OHLCV_Vector[1] astype Vector ; { [1] = High Prices } LowVector = OHLCV_Vector[2] astype Vector ; { [2] = Low Prices } end ; if OkToCall then begin oHH = Highest( HighVector, 1 ) ; oLL = Lowest( LowVector, 1 ) ; oRetr50 = (oHH+oLL)/2; end else if LastBarOnChartEx then RaiseRuntimeError( "High and low not available for requested number of days " + "or sessions. Try loading more historical data or increasing 'load " + "additional bars' setting so that a minimum of " + NumToStr( 1, 0 ) + " days of data are available. " ) ; HLOD50 = 1 ; ----------------------------- Indikator HLOD50: variables: bool ResetCalcs( false ), { if true, the OHLCVCollection function resets the OHLCV calculations } int CSReg( 0 ), double HH( -1 ), { holds Highest High } double LL( -1 ), { holds Lowest Low } double Retr50( -1 ); CSReg = CurrentSession( 0 ); { current custom session } ResetCalcs = CSReg CSReg[1]; { change of regular session } Value1 = HLOD50(HH, LL, Retr50); Plot1( HH, "HighestHigh" ); Plot2( LL, "LowestLow" ); Plot3( Retr50, "50Retrac" ); { set plot colors to transparent for the prior bar to eliminate connectors from prior session or day } if ResetCalcs then begin SetPlotColor[1]( 1, Transparent ); SetPlotColor[1]( 2, Transparent ); SetPlotColor[1]( 3, Transparent ); end ; ------------------------------------ Jeste moznost jineho obarveni premarketu pomoci paintBaru: inputs: RHStart( 1530 ), RHEnd( 2215 ); if (time RHEnd) then begin if (Close > Close[1]) then PlotPaintBar( High, Low, "OutsideRH", DarkGreen ); if (Close 27363

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

To detroit: Diky moc za vysvetleni k nastaveni kontinualnich kontraktu na Euru.

Rad bych jeste navazal na dotaz od wendys25 ( OSO )

Vse mi bezvadne funguje pri nastaveni typu Market.

Muj dotaz bych ale rad smeroval na prikazy typu Limit . Mohl by mi prosim nekdo ze zkusenejsich poradit kde v platforme nastavim primo ceny pro: Limit Vstup - Profit a Stop/Loss?

Diky moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

raven2cz: Moc ti děkuju za ten kod. Snažil jsem se ho aplikovat ale asi dělám někde chybu, nejde mi to dokončit. Mohl byses podívat a říct mi kde chybuju.

{ code will use classes from these namespaces }
using elsystem ;
using elsystem.collections ;

inputs:
double oHH( numericref ), { holds Highest High }
double oLL( numericref ), { holds Lowest Low }
double oRetr50( numericref );

variables:
Vector OHLCV_Vector( NULL ), { passed to "OHLCVCollection" function }
Vector HighVector( NULL ), { vector of High prices }
Vector LowVector( NULL ), { vector of Low prices }
int CSReg( 0 ), { holds current regular session }
bool ResetCalcs( false ), { if true, the OHLCVCollection function resets the
OHLCV calculations }
intrabarpersist bool OkToCall( false ), { used to ensure that there is enough
data in the vector before calling for a value }
int RtnValOrErrorCode( 0 ), { holds value returned by call to OHLCVCollection }
double HH( -1 ), { holds Highest High }
double LL( -1 ) , { holds Lowest Low }
double Retr50( -1 );
{ instantiate the vectors; check BarType }
once
begin

{ error checking }
if NumDays RaiseRuntimeError( "NumDays input must be at least 1." ) ;

OHLCV_Vector = new Vector ;
HighVector = new Vector ;
LowVector = new Vector ;

if BarType >= 2 and BarType 14 then
RaiseRuntimeError( "This indicator works with tick, minute or second " +
"bars." ) ;

end ;

if UseSessionOrDateChange_0_or_1 = 0 then
begin
CSReg = CurrentSession( 0 ) ; { current custom session }
ResetCalcs = CSReg CSReg[1] ; { change of regular session }
Value1 = HLOD50(HH, LL, Retr50);
end
else
ResetCalcs = Date Date[1] ;

{ allow retrieval of data only after there is enough data loaded into the vector }
once ( RtnValOrErrorCode > 1 )
OkToCall = true ;

{ since updates to the OHLCV values must occur on every bar, the second argument in
the function call below is always true }
RtnValOrErrorCode = OHLCVCollection( ResetCalcs, true, OHLCV_Vector ) ;

once
begin
HighVector = OHLCV_Vector[1] astype Vector ; { [1] = High Prices }
LowVector = OHLCV_Vector[2] astype Vector ; { [2] = Low Prices }
end ;

if OkToCall then
begin
if IncludeCurrentDay then
begin
oHH = Highest( HighVector, 1 ) ;
oLL = Lowest( LowVector, 1 ) ;
oRetr50 = (oHH+oLL)/2;
end
else
begin
HH = Highest( HighVector, NumDays )[1] ;
LL = Lowest( LowVector, NumDays )[1] ;
end ;
Plot1( HH, "HighestHigh" ) ;
Plot2( LL, "LowestLow" ) ;
Plot3( Retr50, "50Retrac" );
end
else if LastBarOnChartEx then
RaiseRuntimeError( "High and low not available for requested number of days " +
"or sessions. Try loading more historical data or increasing 'load " +
"additional bars' setting so that a minimum of " + NumToStr( 1, 0 ) +
" days of data are available. " ) ;

{ set plot colors to transparent for the prior bar to eliminate connectors from
prior session or day }
if ResetCalcs then
begin
SetPlotColor[1]( 1, Transparent ) ;
SetPlotColor[1]( 2, Transparent ) ;
SetPlotColor[1]( 3, Transparent );
end ;
V záložce inputs (numericref) mi to hází chybu-Aritmethic (numericref)expression expected here :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...