Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

@raven diky, HFT a utlum ze zdroju ktere sleduji moc na ustupu nevypadaji, samozrejeme nektere firmy vypadli ze hry coz je ale prirozeny vyvoj v kazdem sektoru, v prvni fazi jde o easy money protoze se o fungovani a prilezitostech moc nevi, soubezne jde o zleposovani infrstrukutry kdy ti co meli hlubsi kapsy a byli pionyri v HFT zamozrejme predbehli ostatni a udrzovali si naskok tak jak se sektor nasyti roste konkurence, je trebe hledat sofitikovanejsi pristupy a tak prirozene slabsi hraci odpadnou. Ja osobne vidim jedinou obranu retail obchodnik ve prispusobeni SL zvetseni tak aby vyse zmineny pohyb, 5 bodu Nq ci jine zminene nenarusil pripadny vykyv ceny. I kdyz je to mozna jen naivni predstava. S MD jsem si pohraval par let zpet demo Markte Delta, zakoupeni memebreship Big Mike trading, pote se da z fora stahnout celkem slusny profile y foot print do Ninja Traderu. Take Windo trader, sierra..... no proste skoro vse co pred zhruva 3 lety bylo k dispozici. Markert Delta jednoznacene nejlepsi ale take nejdrazsi. Obchdouji supply demand stejnym stylem uz neco pres 3 roky, pridat foot printy jsem si sliboval ze muze dojit k zlepseni vstupu ( odfitrovani nekterych mene pravdepodobnych) a k zlepseni rizeni obchodu. Ale od te doby zo sem se zacal zajimat o HFT si nejsem tak uplen jist zda tato extra info opravdu muze byt uzitecna a jak to overit. V poslednich letech dochazi k segmentovani trhu obchodvani na mnoha sistemech paraelne ( kde je zaruka ze feed od brokera je kompletni obraz trhu) a co dark pools. Chci rict pokud data od brokera nejsou kompletni obrazem situace na trhu jak na zaklade toho muzu pridat extra vyhodu pro moje obchodovani. Omlouvam se trochu off topic.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

chalani kde TS uklada stiahnute data (alebi ich drzi len temporary)? ja neviem ziadne data v zlozke tradestation najst.
Navyse ked restartnem pocitac tak niekedy zacne nacitavat cele data znova!
Myslel som ze ich niekde uklada aby ich nemusel znova citat, ako to robi napr. sierra. Navyse ich potrebujem importovat do mojho analyzeru. Viem ze sa daju vyexportovat v textovej forme. Ale binarna forma ktora sa uklada kontinualne by bola lepsia.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

File... Preferences... Tradestation Network... Kartička cache. Jestli se načítají znova a znova pokaždé, tak se z nějakého důvodu mažou. Implicitně jsou v instalačním adresáři dané verze TS, tedy např.

C:\Program Files (x86)\TradeStation 9.1\Program\Cache

Soubor s daty se jmenuje CAL_cache.clod, měl by mít min. několik MB až řádově několik GB podle toho, kolik tam toho máte :)

Doporučuju zároveň nastavit mazání dat ve stejné kartičce po 9999 dnech a nastavit korekce na 30 dní.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak to bylo dříve se starou cache. Diskutoval jsem s TS, jestli je naházení všeho do jednoho souboru nejlepší řešení (vadné sektory na disku atd. vedoucí k náchylnost na chyby), ale nakonec jsem musel sám rád uznat, že chlapci v data integrity a SW dev zvládli situaci skutečně na výbornou a problémů s cache je daleko daleko méně než bývalo. Povídání o nové cache by bylo docela na dlouho, je to dost složitý celek, který má aplikovánu celou řadu prvků kvůli integritě.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Verim ze to vylepsili ale mne stazili napisanie importneho modulu. :) v poho. Teraz je asi jedina moznost ako dostat data z TS export do textoveho suboru. Akurat kvoli aktualnym datam bude treba obcas exportovat znova.
-Ako je to s verziou 9.5 na stranke ju spominaju ale TS mi tento update zatial neponuka?
-este jedna otazka ak mozem, neviem sa dopatrat akym sposobom zavesim na burzu OCO prikazi cez EasyL. Z platformy je to jasne ale programovo som nic take nenasiel.
dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

FunBcz Wrote:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den, existuje v Tradestation něco jako
> market replay v programu Ninjatrader? (něco pro
> offline papertrading) V diskuzi jsem nic nenašel a
> abych pravdu řekl z TS jsem po týdnu rozkoukávání
> se stále trochu zmatený Díky.


Ne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JeeepRs Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravim
>
> Chcem sa vas opytat ci TS umoznuje obchodovat kos
> akcii na zaklade kriterii ktore su urcene pre cely
> tento kos?
>
> diky
>


Ano, dá se naprogramovat např. přes radarscreen nebo lze použít basket orders:

www.tradestation.com/education/university/school-of-tradestation-basics/quick-tips/order-entry

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...