Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

@wendys25: na listech 34 a 35 je uveden popis, jak si upravit standardni tradestation indikator pro potreby FinWinu. Nutno dodat, ze regular hours emini trhu jsou pomerne nestastne reseny pri potrebach zobrazeni pre-marketu. Z techto duvodu je nutne si upravit custom seanci dle prilozeneho screenshotu. Pri takto nadefinovane session se potom bude indikator spravne pocitat a rovnez zobrazovat globex high/low z pre-marketu. Pro dokonceni uplneho efektu si lze potom vytvorit paintBar indikator a ztmavit si bary v pre-marketu, aby byl pre-market dostatecne vizualne oddelen.

27221

Link to comment
Sdílet pomocí služby

detroit Napsal:
-------------------------------------------------------
> Mam zvlastni problem, pri kazdem prihlaseni na
> Live se mi objevi tato hlaska, uz jsem se toho
> zkousel zbavit lecjakym zpusobem a porad nic. V
> trade manageru samozrejme nic neni, zadne orders
> (ani na SIMu). Tak uz opravdu nevim co se mi snazi
> platforma sdelit. Screen:
> .

Detroit - tohle se objevuje, když přeskočíte ze SIMu na reál a zpět. Někomu se to objevuje neustále při otevření platformy, podle mě je to způsobené tím, že se uložil aktivní workspace např. na SIMu a pak se to otevírá na reálném účtu nebo naopak. Zkuste si s tím pohrát...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Právě jsem si tu proceduru prošel minulý týden. Napsal jsem přes jejich podporu email, že chci ukončit účet. Ozvali se asi po dvou dnech (což je OK, protože jsem tam napsal, že to chci ukončit ke konci měsíce), s tím, že jestli to myslím vážně, tak ať vyplním přiložený formulář (stáhnout z odkazu instrukce pro wire transfer) a pošlu jim ho zpět. Vytiskl jsem, vyplnil, podepsal a vyfotil.... Poslal a druhý den mi napsali, že teda OK, že můj účet je neaktivní, zablokovaný přístup do platformy, a příkaz k platbě byl přijat. Zaškrtl jsem, že chci poslat všechno, ale nechali si tam 10 USD a každý den stále posílají reporty... Pošlou extra heslo k nastavení pro přístup k výpisům. To je vše...

Z.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, Chcem sa opytat ci sa niekto nestretol s nasledujucim problémom: Strategia ma regular exchange time, ale vstupuje ovela skor ako by mala vid graf v prilohe. Cena vstupu je ok, tu som kontroloval s trade listom. Tak isto ako vstup je posunuty aj vystup, ktory mal byt EOD. Cim to moze byt sposobene? Strategia je nasadena na samostatnom ucte. Dakujem R.

27273

27274

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...