Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

Dobrý den, mám dotaz na day trading akciových indexů a velikost účtu 5000/25000$ u Tradestation. Na stránkách tradestation mají omezení pro daytrading pouze u akcii, u futures, pod kterými jsou i indexi nikoli. Znamená to tedy že můžu obchodovat akciové indexy u Tradestation intradenně s účtem 5000 dolar? Díky za odpověd!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

raven2cz: Ahoj, dík, ale obchoduji z grafu a nemužu na to přijít. Levým klikem se nestane nic a pravým se otevře okno, kde můžu buď zadat novou hodnotu, konvertovat na market nebo příkaz zrušit. Vzít a potáhnout prostě ne... Ani v helpu jsem nic nenašel. Nemusí se třeba zaškrtnout nějaký checkbox v nastavení...? Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sinuhet Napsal:
-------------------------------------------------------
> Filip81: ja mam dobrou zkusenost s
> disktrading.is99.com/disktrading/, data
> kvalitni, cena zanedbatelna...., nabizeji to ve
> vsech moznych formatech vcetne tradestation
>
>
>
> Editováno 1 krát. Naposledy editováno dne 21.05.
> 11:13 uživatelem Sinuhet.

The historical data download/DVD-ROM set contains daily and intraday data in .omz format for Tradestation users

O tom, že .omz je formát pro Tradestation slyším poprvé. Jak jste to dostal do nativní cache TS? A opravdu nabízejí i ticková data?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sinuhet Napsal:
-------------------------------------------------------
> tickova data nabizeji, to vim protoze jsem je
> kupoval, z adresare odkud jsem to stahoval byl
> vyber ninja, tradestation a jeste neco....
>
> S importem do TS ale neposlouzim, protoze
> obchoduju v ninjatraderu a pouzil jsem tedy jen
> format dat do NT (ale vim ze tam ty data do TS
> byly, ale nestahoval jsem je)

díky za info. Zřejmě půjde o ASCII data jenom s upravenou hlavičkou. Ts má svojí vlastní cache a pokud chcete pracovat nativně, tj. interně v grafech si načíst kontrakty, spojovat atd., je nutné použít nativní cache, od verze 9.1 ve formě CLOD souboru. 3rd party a nativní data jsou v TS dost velký rozdíl. Ještě na ně juknu, do kdy tvrděj, že ticková data mají... Taky by mě zajímalo, jakou mají kvalitu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...