Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

Ahoj,
chtěl bych fundovat svůj účet u tradestation, ale není mi jasné, co mám vyplnit v následujících položkách:

Further Credit To:
Account Number:
By Order of:

Přesněji, Account Title je mé user name, nebo skutečné jméno? a do Account Title at Sending Bank předpokládám napsat totéž?

Odpověď nemohu najít a ani z tradestation nějak neodpovídají, tak dík, pokud někdo pomůže.
Pepe

P.S. Podobný dotaz byl položen a zodpovězen v diskuzi asi před dvěma roky, ale právě tato oblast tam není vysvětlena.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pepe01 Napsal:

> Further Credit To:

Vaše jméno u Tradestation, tj. jméno a příjmení

> Account Number:

číslo účtu TS, které vidíte v platformě, např. při zadávání příkazu, v matrixu, order bar, trademanageru apod., začíná obvykle dvojkou a je osmimístné.

> By Order of:

Vaše jméno a příjmení, musí být to, které je uvedené na účtu v bance. U fyzických osob by to mělo být totožné jako Further credit to:



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

Ahoj,

můžete mi prosím poradit, kde bych mohl mít chybu, když se mi trh TF "rozjíždí", resp. zobrazuje až o půl hodiny později (od 16:00)...data má zpožděný tím pádem o 30 minut !
U TradeStation jsem otevřel účet před pár dny, tak zatím neovládám příliš dobře. Předem díky za pomoc ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ladin4 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Ahoj,
>
> můžete mi prosím poradit, kde bych mohl mít chybu,
> když se mi trh TF "rozjíždí", resp. zobrazuje až o
> půl hodiny později (od 16:00)...data má zpožděný
> tím pádem o 30 minut !
> U TradeStation jsem otevřel účet před pár dny, tak
> zatím neovládám příliš dobře. Předem díky za pomoc
> ;-)


Musis mit zaplaceny data "Globex bundle" - tim by to mohlo bejt. Jinak zdarma jsou data zpozdeny.

Jdi do client center na webu pak klikni na customer profile, pak software and data subscriptions, a zkontroluj ze mas koupeny "Globex value bundle"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honza K. Wrote:
-------------------------------------------------------
> Pozor TF je mino bundle, stoji 95 USD a objednáva
> se v ICE US


Jo, no jo, uz zapominam. Dik za opravu, a ted uz je to temer jasne, ze to bude tim. Temer nikomu se nechce tu palku za TF platit a pak se divi ze jsou data zpozdeny :) Doporucuju prejit na ES, je pekne pomalej a zaroven denni rozpeti o malinko vetsi nez NQ a YM, takze idealni.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ladin4 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Výborná věc !...Mám účet u AMP Futures a do teď
> jsem neplatil ani cent za real data.

To nam uzivatelum TS nepomuze, data jsou v platforme zabudovana a cena dat (20 dolaru) zdaleka vynahradi moznosti ktere platforma nabizi. Vyplati se tech par dolaru mesicne zaplatit, nez prechazet na obycejnou platformu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@Mithras: Klicem je rychly SSD disk (mnohonasobne zrychleni), i7 (od 7-8k Kc vyse), RAM moc nepomuze, bohuzel i CA spadne, kdyz je moc kombinaci (nepomaha vetsi RAM). Doporucuji mit pocitace 2-3, zalezi jak si zorganizujes workflow. Pokud budes mit stovky kandidatu a nebudes mit moznost je dale zpracovavat, je vypocetni rychlost druhotna. Z pocatku se soustred na workflow hlavne z hlediska sveho casu a pravidelnosti. Pravidelnost a chut zahazovat je klic to nekam dotahnout. Hodne zdaru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...