Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

@raven2cz: Dakujem za odpoved. Presne toto mam v plane. Idem uz na zivo portofolio 4 strategii. Server pouzivam iba na live. A pracovny pocitac mi nestaci. Presne pre to chcem druhu masinu, aby na nej bezali optimalizacie. A na druhej mozem dalej pracovat. Mozno by sa zisla aj tretia :) :) :)
Viem ze TS 9.5 ma limity tipu 80.000 kombinacii pre Ca, max 8000 vysledkov.... Atd.
Takze rychle SSDecka. Aka velka RAM ma vyznam este ? A kolko jadrovy procesor dokaze TS 9.5 vyuzit realne?
Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj chtěl bych se zeptat místních guru na to jak postupovat když jsem u Tradestation měl otevřený učet který jsem po vypršení oněch 6 měsíců zadarmo zavřel. Ale peníze jsem zatím nepřeváděl zpět jsou pořád u Tradestation.

A chtěl bych si teď opět po nějaké době učet otevřít nejlépe s další 6 měsíční zkušební lhůtou myslíte že je to možné ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

raven2cz Napsal:
-------------------------------------------------------
> @ladin4: ja mam data zobrazena spravne u @TF.D az
> do roku 2004. Mozna zkusit vymazat svou lokalni db
> a znovu natahnout symbol. Jinak nevim.

Díky za reakci...teď jsem zjistil, že na druhém PC mi to běží bez problémů. Mohl by to být tedy problém, o kterém píšeš ? Kde najdu lokální db ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím chtěl bych se zeptat - Vytvořil jsem si placený ,,demo,, účet u TS s tím že si program ozkouším, po pár dnech sem narazil na problém kterého se týká má otázka ... U trhu e-mini NQ mi NEJDE zadat nákupní/prodejní příkaz do trhu. Obchodovaný kontraktní měsíc NQU15. Když jsem se pro zkoušku překliknul do Forex obchodování na měnový pár eur/usd a vstupoval sem stejně jak u komoditního kontraktu přes Market ejhle příkaz byl přijat. Nevíte mi někdo poradit kde se vloudila chybička děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zadávat příkazy jdou na reálných datech, jestli se u symbolu objevuje (D), tak jsou zpožděná a pak to nejde obchodovat. Když se zaplatí příslušný balík nebo trh, tak pak by měly jít zadávat příkazy v pohodě i na SIMu. Nevím, jeslti demo účet u TS není ještě nějak jinak nastavený, nikdy jsem ho nepoužíval.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

raven2cz Napsal:
-------------------------------------------------------
> @ladin4: Mate nejakou chybu v navrhovem kodu.
> Negeneruje Vam zadne obchody. Treba spatne casova
> podminka, nebo jiny nesmyslny parametr. Muze to
> byt take chyba v kodu.

Určitě máte pravdu, přesto jsem to nedal...musel jsem to poslat Tomášovi. Díky ale za rychlou reakci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...