Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...

Dobrý den,
chtěla bych požádat o radu při nastavování obchodních hodin. Už jsem snad zkusila vše i dle návodu co už tu v diskuzi je, ale premarket se mi stále nezobrazuje.

Nastavila jsem 24 hod cyklus přes:
Format Symbol v záložce Properties - položka Session

Nastavila jsem 24 hod cyklus i přes hlavní menu pro jistotu u všeho:
File > Preferences > TradeStation Desktop > Session menu sequence

Pohrála jsem si i s ručním nastavením premarketu v záložce Properties, ale stejně se mi zobrazuje max. premarket o hodinu dřív, ale víc ne.

Děkuji za jakoukoliv radu
Pohodový den, s.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

To All

Mám jeden problém a zajímá mne, zda má někdo zkušenost s řešením. Chci na jednom PC obchodovat live a na druhém paper. Na prvním PC obchoduji Live NT a přes TWS live účet IB, na druhém jsem nainstaloval free NT (jiná licence) a tu napojím přes TWS na paper účet u IB. K propojení dojde u obou, ale data tečou jen do toho PC, které se zalogovalo první. Když ho vypnu, začnou téct do druhého. Je tedy možnost mít takto simultálně oba trady, aby do nich byly natahována živá data? IB jsem kontaktoval ale odpovědi jsou zmatečné :(

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honza K. Wrote:
-------------------------------------------------------
> Pokud vím, tak to nejde. Jak je to na trhu, má to
> pevně dané vlastnosti a při změně se ruší a posílá
> nový.. Hezky na konec fronty


Dik, aspon to nemusim hledat :) Myslel jsem si to, a dava to smysl. Jeste k tem frontam - hraje to nejakou zasadni roli ze treba profit taking limit order zadam pozdeji nez na teze same cene zadal nekdo jiny? To poradi ve fronte je opravdu tak spolehlive ze kdybych byl ja jeden z tech prvnich ve fronte, tak me trh vyplni drive nez nejakyho velkyho hrace kterej zadal az po me? Skoro se mi nechce verit ze by v tom bylo az tolik spravedlnosti.. myslel jsem si ze to maj osefovany aby to plnilo vzdycky nejdriv tyhle typky... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nee ta fronta by měla být naprosto spravedlivá, tj. jak to chodí, tak se to řadí, každý order má timestamp a spoustu dalších vlastností, všechno se dá dohledat a ověřit, i když k tomu jako klienti nemusíme mít přístup. Rozhoduje samozřejmě to, jak to jde od serveru brokera na burzu, nikoliv to, jak to jde z našich kompů k brokerovi. Je proto dobré si zjistit, ověřit, jestli limit příkaz, který hážeme jako tradeři v platformě, je jenom v platformě nebo na serveru brokera, anebo jde rovnou jako limit na burzu, protože to může být zásadní rozdíl. Pokud limit je na serveru brokera, tak při aktivaci podmínek, při kterých jde na trh, jde samozřejmě na konec fronty, byť se zdál, že už třeba hodinu visí... Může to být případ třeba limit-if touched příkazů apod..
Jestli přišel po vašem příkazu buy 1 limit příkaz buy 5000 limit, tak je to fuk, nejdřív bude vyplněn ten váš a až potom se začne plnit ten obr :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

chci u TradeStation obchodovat automaticky s několika strategiemi. Chtěl bych řídit počet otevřených pozic pomocí čerpání marginu. Pomocí GetRTPurchasingPower zjistím „volný margin“. Ale nenašel jsem v Easy Language nic, co by mi ukázalo, jaký je initial margin toho symbolu, kde je zrovna signál, ještě před otevřením pozice. TS bohužel marginy někdy mění a není dobré je mít zadané natvrdo. A protože chci obchodovat jen intradenně, zajímají mne intradenní marginy - tedy u některých futures u TS i tzv. „Day trading rate“.
www.tradestation.com/products/futures/margin-requirements
Mohl by mi někdo poradit? Předem děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lifon Wrote:
-------------------------------------------------------
> A protože chci obchodovat jen
> intradenně, zajímají mne intradenní marginy - tedy
> u některých futures u TS i tzv. „Day trading
> rate“.

Bohuzel neumim odpovedet na to ostatni, ale jen pro informaci - ty intradenni marginy se v praxi nepouzivaji. Tradestation vzdy zablokuje initial margin, tak abys s tim pocital... Proc to tak je nevim, ale nastesti dovolujou tvemu uctu jit do minusu po zapocitani marginu, takze problem to nutne byt nemusi. Ale urcite to zkomplikuje nejakou automatizaci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@lifon: Presne tak, jak pise Detroit. Netne nejdrive zavolat na TS a domluvit se s nimi na povoleni pouzivat zlevnene intradenni marginy. Priblizne 25% puvodniho initial marginu. Platforma vsak s timto neumi zachazet a je porad videt puvodni marginy. Alespon je to tak u TS 9.1. TS 9.5 na live vubec nepouzivam (a nedoporucuji :-), takze nevim, jak je to u teto verze.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...