Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

Pánové detroit a raven2cz díky za informaci. I když nepříjemnou. Napsal jsem do TS a odpověděli mi, že platforma vždy počítá plný margin. A při obchodování na live účtu prý trade desk upravuje margin ručně.

Takže některé futures nebudu moci u TS obchodovat automaticky. Půjdu s nimi jinam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Marginy se zase tak často nemění (myslím podstatně) a většina traderů, co znám, jde cestou nejmenšího odporu a používá natvrdo napsané hodnoty (pomocí inputs apod.). Margin si můžete zjistit online pomocí OOEL (PositionsProvider, hledejte v helpu Position Class), ale upřímně - dodnes si nejsem jistý, jestli hodnoty, které padají, jsou správné nebo ne :) Když zavoláte do TS, tak se někdy ani oni sami nedokážou shodnout, které marginy jsou aktuálně správné a které ne. Sranda? No občas člověk kroutí hlavou, když vám na webu tvrdí, že margin je třeba 6000 USD, ale trademanager na vás chrlí hodnotu třeba 5200 USD apod. :)
Zásada číslo 1, 2 a 3 - pokud nejedete na "krev", tak vás pár stovek rozdílu nerozhodí a pokud na krev jedete, jste blázni a je to jedno, je to jenom otázka času, jestli špatně dopadnete dříve nebo malinko později ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím, možná OT, pak se omlouvám. Ale třeba to někdo neví a pomůže mu to, protože na všech screenech z tradestation jsem to ještě u nikoho neviděl. Pořadí sloupců v optimalizaion reportu lze změnit, pravým klikem na záhlaví sloupce a pomocí Format Fileds... si srovnat jak potřebujete aby to bylo přehlednější. Z.

30178

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Smejdi :)

Information Regarding Market Data Price Changes for non-Professional TradeStation customers Effective January 1, 2015



Below is a summary of all currently known market data pricing changes that will affect non-Professional TradeStation customers as of January 1, 2015.

Pricing changes that will affect Professional customers will be sent to them separately through both email and TradeStation Client Center notifications. If you are a Professional customer, please disregard this message.

Please pay particular attention to the CME Group section because it will have a greater impact on most TradeStation customers than any of the other changes will.




CME Group (CBOT, CME, COMEX, and NYMEX)

The CME Group changes apply to TradeStation customers who added the Globex Value Bundle before March 1, 2014. If you are not subscribed to the Globex Value Bundle, or if you added the Globex Value Bundle on or after March 1, 2014, then the information contained in this section will not affect you.

Starting on January 1, 2015, if you take no action, your Globex Value Bundle will increase by $20 per month, from the current cost of $20 per month to the new cost of $40 per month. Click here for additional information explaining how to reduce the amount of this fee increase or eliminate it entirely.



CBOE Futures Exchange (CFE)

Real-time Level I data fees will increase by $.50 per month, from $1.00 to $1.50. The real-time Level I and Market Depth package, which currently costs $10.00 per month, will decrease to $3.00 per month.




InterContinental Exchange (ICE)

Real time market data fees for the ICE US package, the ICE Europe – Commodities package, and the ICE Europe – Financials (formerly LIFFE) package will each increase by $10 per month. Each of these three packages currently costs $85 per month. Starting January 1, 2015, each of these packages will cost $95 per month.



OneChicago

Starting January 1, 2015, TradeStation will no longer support market data or execution for OneChicago. If you do not remove your OneChicago data subscription by January 1, 2015, we will automatically remove it for you and stop billing you for OneChicago at that time.



S&P Indices

The monthly fee for the S&P Index package will increase by an additional $1 per month (from the current price of $2.00 to the new price of $3.00). If you are interested in continuing to receive the S&P 100 and S&P 500 indices without incurring a price increase at this time, we suggest that you remove your S&P Indices package and subscribe to the CBOE Indices package instead. In addition, if you choose to subscribe to the CBOE Indices package, you will not only save $1 per month vs. the cost of the S&P Indices package, but also receive a number of non-S&P related indices, including the VIX.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano. Je to tak.

Pro profesionaly takto:
Bundle se kompletne rusi. Budou se data platit zvlast.
Za CME bude $40.
Jenomze CBOT je zvlast za dalsich $20.
Takze dohromady je to $60, takze 200%.
ICE US navysena o $10, takze $95.

Pro non-profesionaly:
bundle by mel zustat, ale za $40. Ostatní ale už jsou nové ceny dle popisu výše.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak je to celé ještě trochu jinak. [bold]Bundle bude stále za $20[/bold], ale odeberou z něj Level 2 (Market depth) data. Ty se pro každou burzu budou muset platit zvlášť - každá po $5. Viz. přiložený obrázek. Pokud tedy bude někdo potřebovat Level 2 data pro každou burzu (celkem 4), bude muset zaplatit $20 + 4x $5 = $40. Pro mě, jelikož obchoduji Emini NQ to znamená, že pokud bych potřeboval pro CME Level 2 data, zaplatím celkem $25 (další burzy nepotřebuji). Musíte si ale přes Tradestation vše nastavit, jinak se vám automaticky aktivuje balík v hodnotě $40!

30321

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mne prišlo niešo podobné. Mám to chápať tak že ja som Non professional a ak chcem dáta z CME tak ma to bude mesačne stať 5 USD?

TransAct Futures

Login Screen for CME’s Market Data Fees documentation

Please enter your user id and password below to complete the documentation related to CME’s Market Data Fees. This documentation will include your representation as to whether you qualify for CME’s Non-Professional rates.
Market Data Fee
All User IDs receiving Market Data from CME, CBOT, NYMEX or COMEX are billable as of January 1, 2015. There are no exceptions.
Fees are associated to Usernames, not account numbers.
If a current user adds a new ID, each ID is billable.
TransAct will add $1 fee per exchange to help manage the costs of implementing market data fees.
User Id’s with “Non-Professional Self Certification Form”:
CME
CBOT
NYMEX
COMEX
Bundle
Market Depth
$5
$5
$5
$5
$15
Based upon CME’s policy, TransAct is required to charge the Professional Rates listed below unless the firm has a “Non-Professional Self Certification Form” on file:
CME
CBOT
NYMEX
COMEX
Professional Grandfathered User/Device
$42.50
$42.50
$42.50
$42.50
Professional Non- Grandfathered User/Device
$85
$85
$85
$85
Usernames deemed as “Professional” and created prior to March 1, 2014, were grandfathered in at no cost for 2014 and will continue to be grandfathered at 50% of the fees for 2015. Any Professional Users that are transferring from one trading application to another must fill out the attached “Updated Subscriber Migration” form in order to ensure you retain their grandfathered status.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@mmelisek: dnes jsem to zrovna nastavoval. Pro Non-Professional ucet stale funguje Globex Value Bundle za $20 mesicne. K nemu se vsak nove zapocitavaji jednotlive burzy CME, CBOT, NYMEX a COMEX. Kazda za dalsich $5. CME navic nejde deaktivovat, ostatni ano. V podstate to znamena +$5 za kazdou burzu, kterou potrebujete navic oproti minulym letum.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj. Používáte někdo Optimization API pro TS 9.5 update 10? Několik dní teď porovnávám hodnoty, co se z toho uloží do souboru s hodnotami v performance reportu. Vůbec to nefunguje, dostávám zcela nesmyslné statistické hodnoty. Například počet obchodů sedí, ten je v pořádku, ale ProfitFactor = 4.5, ale normálně je 1.5, MaxLosingTrade -1000, přitom ale mám SL 500 a v performance reportu je to správně, většina statů je úplně špatně.
No a co je ještě horší, optimalizace taky nalézá nesrovnatelně horší řešení oproti standardní optimalizaci z grafu.
Je možné, že ten poslední update to rozbil? Dík za info.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

s tou změnou těch poplatků mi přestala fungovat data SOFTS.. cocoa, sugar, coffee a cotton si můžu dát do TWS přes NYMEX, ale grafy jsou jenom nepřehledné tečky.. Orange Juice mi nefunguje vůbec, protože je jen na NYBOT..

To si jako musím zaplatit 85,- USD, aby mi SOFTS fungovalo normálně? Minulé tři roky s tím nebyl absolutně žádný problém a fungovalo v rámci poplatku 10,- USD měsíčně..

Kdyby se někdo podělil o své zkušenosti tak by mi to hodně pomohlo..

Děkuji..

modano

Link to comment
Sdílet pomocí služby

raven2cz Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj. Používáte někdo Optimization API pro TS 9.5
> update 10? Několik dní teď porovnávám hodnoty, co
> se z toho uloží do souboru s hodnotami v
> performance reportu. Vůbec to nefunguje, dostávám
> zcela nesmyslné statistické hodnoty.

Ano, u mě to samé, U10 je nepoužitelná pro jakékoliv opts.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...