Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Remarque

Ohledně toho nefunkčního loginu SC na účet se zkus podívat na stránky Sierry - ve FAQ jsem tam kdysi něco podobného zahlédl, pokud to nebude ono, tak ještě projeď support forum Sierry ev. tam dej adminovi dotaz, poslední možnost - napsat do Infinity. Snad to rozlouskneš. :)


Stáhni si nějakou dřívější verzi a normálně ji přeinstaluj přes tu aktuální.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Remarque: a mas k TransAct (simyorba.com nebo jak - pisu z hlavy) datafeedu do SC pristupove informace od brokera? Ja tam totiz nemam jmeno/heslo sveho demo uctu ale neco, co tam nastavil bundle instalatoru YES traderu... a login je schart a heslo nevim (koukni do binarniho sierra.cfg nebo tam nekde - snad je v textove podobe to, co si myslim)... - tys musel datafeed pro demo SC konfigurovat rucne?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den.

Nejaky cas se zabyvam otazkou komodit,chtel bych to zkusit,ale cim o tom vic premyslim,nabyvam presvedceni,ze by nemuselo byt spatne obchodovani komodit pres KO certifikaty.Pro me je v tomto druhu obchodovani nekolik vyhod.S certifikaty se muze obchodovat vsechno mozne,ne jenom komodity.Penize nemusim posilat do Ameriky a platit zbytecne prevodni poplatky bankam,znehodnocovani dolaru je uz neunosne,EURO je stabilnejsi.Mohu obchodovat pres ceskou firmu-BJ,tedy uzsi kontakt pri reseni moznych problemu a v ceskem jazyce.
Asi budou existovat nektere nevyhody.Neznam napriklad presny rozdil v poplatcich za srovnatelne sluzby.

Privital bych diskusi na toto tema.Predem dekuji.

Preji hezky den.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj vsem..
Chtel bych varovat pred brokerem Forexgen. Protoze skalpuji, hledal jsem FX brokera s nizkym spreadem. Narazil jsem na tohoto brokera na Forex factory, coz jsem pokladal za seriozni stranku. Chybou bylo, ze jsem si jej neproveril vice. 6.11.07 jsem zaslal 700USD deposit. Pote, co jsem pred 14 dny poprve zjistoval proc ho nemam pripsany na obchodnim ucte a odeslani potvrzeni z me banky o provedene transakci, jsem zacal poprve pochybovat. Dodnes se mi jen omlouvaji, ze to resi se svou bankou a odkazuji me stale dokola na mail, kde nikdo nereaguje. V patek jsem zjistil stranku Forexbastard, kde jsem zjistil, ze nejsem jediny a jejich uvadene udaje, jako telefon a adresa neexistuji. Neposlal jsem jim nastesti nejak zavratnou sumu, ale chci varovat ostatni, kdo zaklada ucet na tohoto brokera a jim podobne. Taky bych se rad zeptal, jestli nekdo resil podobny problem a jakym zpusobem. Myslim ze vyhrozovani NFA tu asi nepomuze :(.
Mejte se Mirek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj zajímám se o otevření účtu u společnosti GNI touch (J-trader, X-trader od TT) právě mám jejich demo a testuji. Byl bych rád, pokud má (měl) někdo z Vás zkušenost s GNI touch, za názor (informaci).
Zatím to vypadá slibně jak s podporou tak s obchodní platf. (reálná data jen P/L hypotetické).
Poplatky USD14 R/T (eCME,eCBOT), platforma USD300/měsíc když neobchodujete.
Min. vklad GBP10000, ikdyž komise jsou možná vyšší tak data (plnění,atd..) se zdájí být spolehlivá i pro rychlé obchody (news,scalp, atd..).
Děkuji za Vaše názory (pohledy) na tuto spol.
Jsem zde nový čili jsem zkoušel vyhledávač, ale nic nebylo nalezeno.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pokud chces jen id tak na to zapomen. jsou tu jiny kteri ti nabidnou to same. na J.trader zapomen, stara technologie. xtrader je vyborny a je dost brokeru co ti ho nabidne za poplatek a nizsi komise, nebo gratis a vyssi komise. tim vysiim myslim treba $5,5-6,5 coz je porad vic jak polovina ze $14. na to rychle zapomen.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vidim ze 911 sa vyzna, takze otazka na teba. Co si myslis o kombinacii Infinity Futures cez Trade Navigator? Ja osobne idem treningovo trade navigator na opozdenych realitime datach uz asi rok a so softwarom som spokojny, co sa tyka plnenia, tak 1tick vpodstate stale sklz, takze nato som pripraveny. Ako to vyzera v reale s Infinity datami do TN?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...