Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

Ahoj,

udělaj jsem takovy menší vyzkum některých brookerů. Pokud by to někoho zajímalo tak zde je link na excelový sešit.

www.edisk.cz/stahni/45637/Studie_-_brookeri.xlsx_14.5KB.html

Je tam pár brooker, jejich marginy, minimální vklad, round turny k vybraným trhům.
Tam kde jsou x u marginů, tak to daný brooker neuvádí, nejspíše se to tedy bude odvíjet přímo od marginu na burze.

Pokuď to tedy někomu pomůže při vybrání brookera, tak budu rád.

Ahoj, chosenek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

VISO:
O AVA se zajímám také, zkusil jsem demo, zde je, co jsem zjistil:
Offshore-registrace Britské panenské ostrovy, sídlo na Kypru ( server+ obchodní centrum ), pobočná kancelář v Irsku a v USA ( uživatel Czechdaytrader mi o nich napsal, že to moc neznamená, jsou to pronajaté kanceláře, jakých je v Irsku i na Mannhattanu hodně ) účet u Commerzbank ve Frankfurtu ( solidní ), regulace v Irsku. Dle něho průměr mezi MM brokery ).Platby přijímají různě, nejvýhodnější se mi jeví elektronická peněženka Moneybookers, kam si můžeš poslat platbu v SK a od nich poslat rovnou dolary, nebo Eura, Libry..jak chceš, zjisti si ale jejich účet ve slovenské bance, v Praze je to Unicredit, možná u vás taky. Výběr buď zase podle volby vkladu, odkud jsi to dotoval, nebo nabízejí debetku k tvému účtu u nich od Commerzbank, takže, je to, jako by tu platil Němec s německou kartou. Stojí ovšem poplatky-1. nabití 10 USD, pak 2,5 Usd za platbu, výběr , jako my platíme poplatky za výběr v cizině.
Platformy: AVA Trader, nebo MT4. MT4 dává lepší signály než AVA Tr. grafy, má ale hodně skluzů a všelijakých obezliček s kotacemi, u AT ,co jsem zkoušel byly menší ( zase se mi několikrát zasekl počítač, ale mám starší typ, může to být počítačem, nebo u nich, nevím). Obě platformy mají jak čekající pokyny, trailing stop, SL a TP, povoleno skalpování a u Ava traderu lze současně otevřít i hedgingprotipozice za zlevněný spread a pak lze samostatně zavřít ztrátovou pozici a nechat běhat zisky ( výhoda, jinde je to složitější ) Minimální vklad live účtu je 100 USD, při vkladu 300 USD do 1000, dávaj bonus 75 USD k účtu, ale můžeš je použít pouze pro obchodování, k výběru můžeš přistoupit až po zobchodování 750.000,- USD, což při páce 1:200 není tak hrozné( 1:200 je na měnových párech, u komodit je to 1:50 ), pak mají i indexy atd. Spread na EURO/USD jsou 3 pipy, u hlavních párů 4 a 5 pipů, pak už je to moc, ale u komodit jsou v průměru, spíš menší a taky menší margíny při vyšší páce. Jsou lepší, ale i horší brokeři, třeba u měn můžeš obchodovat jen 5 mikrolotů min. t.j. margin jen 50 USD a EU/DOLAR spread jen 1,5 dolaru.
Risk je všude a neutečeme mu, nemohu ještě vědět, jak rychle vyplácí atp. ale zdá se mi jako vhodný broker pro začátečníka po tréninku na demech na živo s opatrnickými malými vklady.
V září otevírám účet na živo s 300 USD a uvidím, pojedu těch 5 mikrolotů na hlavních párech a trochu jsem zkoušel na demu i některé komodity, např. cukr tam byl slušný atd první snaha je- udržet se v obchodu, pak se uvidí.
Zdravím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

VISO:
Taky to zkusím a jestli to projedeme oba, tak mi nic nevyčítej, žádný důkaz o jejich super serióznosti nemám, první dojem nás může oba zklamat, ae pokud bych do toho nešel, nedovím se víc. Každý broker se pochopitelně chválí a skutečnost se může lišit, ale já tedy do toho jdu taky. Pokud rozumíš anglicky, mají tam v průběhu obchodů komentáře, já jim nerozuměl, ale možná je to jejich hlasová podpora, nevím, prostě do toho někdo kecá v anglině.
Hodně zdaru !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jen69 Napsal:
-------------------------------------------------------
> VISO:
> O AVA se zajímám také, zkusil jsem demo, zde je,
> co jsem zjistil:
> Offshore-registrace Britské panenské ostrovy,
> sídlo na Kypru ( server+ obchodní centrum ),
> pobočná kancelář v Irsku a v USA ( uživatel
> Czechdaytrader mi o nich napsal, že to moc
> neznamená, jsou to pronajaté kanceláře, jakých je
> v Irsku i na Mannhattanu hodně ) účet u
> Commerzbank ve Frankfurtu ( solidní ), regulace v
> Irsku. Dle něho průměr mezi MM brokery ).Platby
> přijímají různě, nejvýhodnější se mi jeví
> elektronická peněženka Moneybookers, kam si můžeš
> poslat platbu v SK a od nich poslat rovnou dolary,
> nebo Eura, Libry..jak chceš, zjisti si ale jejich
> účet ve slovenské bance, v Praze je to Unicredit,
> možná u vás taky. Výběr buď zase podle volby
> vkladu, odkud jsi to dotoval, nebo nabízejí
> debetku k tvému účtu u nich od Commerzbank, takže,
> je to, jako by tu platil Němec s německou kartou.
> Stojí ovšem poplatky-1. nabití 10 USD, pak 2,5 Usd
> za platbu, výběr , jako my platíme poplatky za
> výběr v cizině.
> Platformy: AVA Trader, nebo MT4. MT4 dává lepší
> signály než AVA Tr. grafy, má ale hodně skluzů a
> všelijakých obezliček s kotacemi, u AT ,co jsem
> zkoušel byly menší ( zase se mi několikrát zasekl
> počítač, ale mám starší typ, může to být
> počítačem, nebo u nich, nevím). Obě platformy mají
> jak čekající pokyny, trailing stop, SL a TP,
> povoleno skalpování a u Ava traderu lze současně
> otevřít i hedgingprotipozice za zlevněný spread a
> pak lze samostatně zavřít ztrátovou pozici a
> nechat běhat zisky ( výhoda, jinde je to
> složitější ) Minimální vklad live účtu je 100 USD,
> při vkladu 300 USD do 1000, dávaj bonus 75 USD k
> účtu, ale můžeš je použít pouze pro obchodování, k
> výběru můžeš přistoupit až po zobchodování
> 750.000,- USD, což při páce 1:200 není tak hrozné(
> 1:200 je na měnových párech, u komodit je to 1:50
> ), pak mají i indexy atd. Spread na EURO/USD jsou
> 3 pipy, u hlavních párů 4 a 5 pipů, pak už je to
> moc, ale u komodit jsou v průměru, spíš menší a
> taky menší margíny při vyšší páce. Jsou lepší, ale
> i horší brokeři, třeba u měn můžeš obchodovat jen
> 5 mikrolotů min. t.j. margin jen 50 USD a EU/DOLAR
> spread jen 1,5 dolaru.
> Risk je všude a neutečeme mu, nemohu ještě vědět,
> jak rychle vyplácí atp. ale zdá se mi jako vhodný
> broker pro začátečníka po tréninku na demech na
> živo s opatrnickými malými vklady.
> V září otevírám účet na živo s 300 USD a uvidím,
> pojedu těch 5 mikrolotů na hlavních párech a
> trochu jsem zkoušel na demu i některé komodity,
> např. cukr tam byl slušný atd první snaha je-
> udržet se v obchodu, pak se uvidí.
> Zdravím.

Dobrý den,
chci se zeptat na vaše zkušenosti s tímto brokerem pokud u něho jedete live. Budu si pravděpodobně taky otvírat účet, tak bych poprosit o pár zkušeností (rychlost exekucí)

Děkuji

Zargut


Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Zargut:
Omlouvám se, mám smutnou událost v rodině, tak jsem live účet zatím neotevřel, mám všechno připraveno, stáhl jsem si AVA Trader ( MT4 si chci pro lepší signály dát vedle na záložku, je to demo od jiného brokera, můžu zároveň i srovnávat ceny, pro live pojedu na Avě tu jejich platformu, na demu se mi zdála, že má rychlejší plnění, inu mohu se mýlit, to se uvidí ) Teď si posílám peníze na moneybookers, jakmile dorazí, otevírám to, jak jsem napsal . Prostě podle signálů z dema MT4 chci otevírat live na AVA traderu, možná je to blbost, ale na té demozkoušce mi to kupodivu šlo dobře do zisků, až jsem se divil, ale může to být taky jen první dojem, jestli to bude fungovat i na live, je zatím otázka.
Na jejich AVA demu byla rychlost exekucí rychlá, švihem, žádné nové kotace, to se mi líbilo, ale právě, že to vím jen na demu, live se teprve ukáže.
Ozvu se tady po prvních live zkušenostech. Zatím přeji hodně úspěchů, doufám v ně taky, ale první cíl, jak jsem již napsal prve - udržet se v obchodu !!!! Chtít rychlé výdělky je zrada, moc dobře si to uvědomuji. Zdravím.
P.S. Když mi to šlo dobře podle signálů MT4, mělo by to jít dobře rovnou na ní taky, ale tam se obávám těch skluzů a obezliček, jede na ní většina traderů a zahlcují server, který pak nabízí často nové kotace a zisk je třeba zatím v háji, proto se MTčka bojím, možná až moc úzkostlivě, ale chci raději utéct od těch rekotací a skluzů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zargut:
jj, ještě jsem si vzpomněl, pozice budu zadávat přes čekající pokyny a to buy stop anebo sell stop, pro případy falešných paternů, asi tak o 10 pipů ( sice se v případě správného paternu připravím o těch 10 bodů zisku, ale zato dost často v případě falešného obratu se kolikrát pokyn nezaktivuje a ušetří tak ztrátu, Samo, ve všech případech se to neodhadne a těch 10 čekajících pipsů může být dostatečné na zaktivování a pak se to teprve znovu vrátí do minusu, ale to už si mohu předem zadat stopku, abych tak prodělal jen něco málo,než spread )
Chci si co nejpečlivěji chránit vklad, protože začít s 300 USD většina traderů tady na fóru označuje jako jistou ztrátu celého vkladu, já to přes tahle varování risknu, ale nepodceňuji ho !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jen69,

děkuji za odpověď. Já také plánuji si otevřít zde účet (kolem 1500$) tak jsem zvědavý jak to půjde. Vidím to hlavně na Indexové CFD, kde mají velmi dobré spready.

Poprosit bych jestli by šlo nějak na vás sehnat kontakt, rád bych si při live porovnal určité věci.

Co se týče vkladu 300USD, tak si nemyslím že se jedná o jistou ztrátu - jde čistě o money management, takže pokud bude obchodovat mini loty na forexu tak v tom nevidím žádný problém, snad jen že výdělky nebudou asi nic extra, každopádně na osahání trhů je to určitě skvělé.

Porovnával jsem MT4 a AVA FX platformu a pravděpodobně takyzůstanu na jejich platformě, přijde mi více intuitivní (nemám MT4 moc v lásce).

Zajímalo by mě jak to je u nich s poplatky depisot/withdraw - nikde jsem to u nich zatím nenašel, tak doufám že to nebude problém (nějak extra vysoké). Pokud by jste věděl kolik si účtují přímo u moneybookers, rád se nechám poučit.

Zargut

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zargut:
To osahání live trhu je opravdu prvním, pidivýdělky tady očekávám, v téhle fázi mi nejde o zbohatnutí, ale o ověření money managementu. MT4 má lepší grafové signály, tak právě podle dema MT4 od jiného brokera chci zadávat pozice do AVA traderu.
Poplatky za vklad či výběr jsem taky u nich nenašel, jen ty poplatky za debitku ( zjistil jsem, že ji ale místo Commerzbank vystavuje skotská banka, to je mi divné, no v každém případě bychom s ní tady platili jako cizinec, s poplatkami za výběry, podobně jako my v zahraničí s českou kartou. Zato ale to neproletí českým účtem, takže se o ní nikdo nedoví.
Otevírám to příští týden, mám dost nepříjemných a smutných povinností momentálně, možná že i o něco déle, ale určitě ano.
Kontakty asi můžeme jet dál přes tohle vlákno, mám dojem, že v podmínkách fóra je zákaz předávání osobních kontaktů, taky jsem je tady ještě nikde neviděl podávat, uvidíme, AVA tu svoje vlákno nemá, pokud by to šlo, tak si ho můžeme nechat založit, podle zkušeností.
Zatím zdravím a přeji hodně úspěchů !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte no mam uz u nich live ucet

zatial som neobchodoval takze nedokazem vela povedat, snad coskoro.. Zatial iba tolko ze vklad prebehol uspesne a rychlo, este mi nepricitali bonus tak dufam ze teraz ked som vlozil dokumenty to pride..

a myslim ze 300 dolarov na mikro ucet je ok lenze je jasne ze aj ked je clovek dobry budu za potreby roky kym to bude zaujimave..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Doufejme že budou podobné exekuce na live jako na demu.

Live zde pojedu asi od začátku října, doufám že bude vyřízeno vše rychle.

Co se týče toho bonusu:
"Bonus Requirements:

1. In order to withdraw your free bonus, you will be required to execute a minimum trading volume of 10,000 base instrument for every $1 bonus" - nejsem si jistý jak to myslí pokud chci obchodovat indexové CFD (u Forexu se obchoduje ve velkém objemu oproti CFD kde budu obchodovat 1 - 3kontrakty najednou). Tzn. kolik teda potřebuju udělat obchodů s tímto indexem abych si mohl vybrat bonus (150$) ?

To VISO - jakmile uděláš první obchody, napiš jaké to bylo (rychlost exekucí, celkový dojem). Rád bych byl co nejvíce v obraze ikdyž jsem pravděpodobně rozhodnutý zůstat u tohoto brokera.

Co se týče samostatného vlákna AVA FX - nebylo by špatné ho založit, bohužel já to ještě nemůžu udělat (nemám 30 příspěvků, nejsem moc aktivní zde na foru) tak pokud by někdo mohl, bylo by to fajn.

Zargut

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...