Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

Pánové, děkuji,
udělal jsem dle rady, stejnou jsem dostal i od IB support..a vše teď funguje. Propojil jsem i Sierra Chart s IBTWS..a funguje to také. Smazak, silverko, díky.. Na data pro papertrading si musím počkat do pondělí, ale živá date z IB v Sierra Chart mě už teď lákají na první BUY či SEL:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Vypínání IB TWS:
vždy před 22:00 dostávám od IBTWS upozornění, že se platforma ve 22:00 uzavře a pak se i tak stane. Přitom včera (13. 10.) došlo k významným pohybům i po 22. hodině - jak vidno z dnešního grafu. Nejde nějak nastavit aby se platforma nevypínala??
Díky za pomoc....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Barabašek:

pokud chceš IB propojit s Ninjou a obchodovat,tak musíš mít účet u IB založený.K tomu pak budeš mít k dispozici Simulovaný účet kde nejsou data poškozená.Pokud by jsi si stáhnul pouze demo,tak to je jen na základní osahání platformy,data jsou tam záměrně poškozená a nesmyslná.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj,
mam problem s prihlasenim do TDW od IB. Ked dam prihlasenie cez web, a podari sa to downloadnut, tak to napise daco ako "identification error" tusim, a ked sa skusam prihlasit cez "stand alone" program, tak po zadani uzivatelskeho mena a hesla vyskoci to male okienko "login in progress" a tam len naskakuju "attempt-y" a nelognem sa ani za hodinu. Ked kliknem na "Wiev System Status", tak mi to na webe ukazuje "no problem at this time"... Skusal som to s mojim uzivatelskym menom a heslom, aj z edemom a demouserom, aplikaciu som preinstaloval, stiahol aj novy instalacny subor (Updates pisu ze bezim na latest version) a nic. Neviem, ci neni problem v tom, ze hore v okienku mam na vyber z ameriky, europy a azie, a ja som momentalne v afrike. Nedavno mi to slo ale aj v afrike... Je riesenie proxy server?
Pekne prosim o pomoc, a vdaka za rady! smiling smiley
Erik.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

zprovoznil jsem TWS na Live účtu, a zatím NJ na Sim účtu ( dnes kupuji ). Mám jeden dotaz - když se v NJ přihlásím na data od IB, tak vidím data od tohoto okamžiku přihlášení. Vím, že IB nedává historická data, ale je to tak OK? Není možnost jak vidět data od 00:00 ?

IVKE

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
mne uz ta TWS ide, teda ked mi nik neporadil, myslim ze to asi nik kompetentny necital, ale ak to nahodou precita, budem rad za odpoved v com mohol byt problem, aby som vedel ak sa to vrati v buducnosti znovu. IB vydaly tusim nejaky novy update na TWS, len dufam, ze to nebolo vdaka tomu.
Vdaka,
Erik.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
mám ještě dozaz ohledně založení účtu.Zakládám si účet,vše proběhlo OK.Dokumenty jsem nascenoval a poslal a jsou ve stavu dočasně přijaty.Tak jsem se chtěl zeptat zda se ted čeká na schválení účtu a IB mi pošle mail o schválení nebo je potřeba ještě něco udělat?Fundovat účet asi až po schválení že?

předem dík za odpověd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
mám již několik dní funded účet u IB a mám v plánu otevřít za pár týdnů IC. Procházím si tedy zadání IC nanečisto a bohužel v TWS po výberu TRADING - ORDER TICKET nevidím "COMBINATIONS". Pokoušel jsem se nahlédnout do konfigurace, kde by se případně dalo nějak zakliknout, ale neúspěšně. Předpokládám, že po jednotlivých nohách postupně půjde zadat.... nicméně chtěl bych to zadávání zjednodušit. Děkuji. Roman001

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím roman001, v TWS jsou opční strategie včetně IC přes funkci COMBO.Pokud tuhle funkci nevidíš v horní obrázkové liště,tak si ji tam můžeš zadat po najetí na šipku na konci obrázkového menu(viz.obrázek) a tam se dá tahle funkce najít a přidat do menu.Pokud si TWS uložíš,tak tam už ta ikonka COMBO zůstane a nebudeš jí muset pořád hledat a jen na ni klikneš. borax

11991

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to eryx: mam stejny problem (a mam win7 x64). Jedine reseni, ktere jsem nasel, je browser-based login - tam to chodi bez problemu, jen obcas neco stahuje, treba i 1/4 hodiny - proto treba otevirat TWS drive nez kdyz potrebuji (paper)tradovat a nyni to melo i problemy s tim, ze jim vyprsela platnost podpisu, tak je treba proklikat ty blbe hlasky.

Support od IB na tyto otazky vubec nereaguje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...