Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

Petr

na hlášce od IB je tato zpráva : Order rejected Reason your order is not accepted In order to obtain the desired position Your net liq in USD denominated assets 16.600 must exceed the margin req 22 500 for those assets (201).

Což je srozumitelné, ale chyběl mi důvod a neznám příčinu.

Při dnešní seanci se mi Výše uvedený problém nevyskytl a vše bylo O.K. Nevím jaká byla příčina a doufám, že se tojiž nezopakuje. To, co jsem udělal dnes jinak bylo, že jsem si otevřel platformu již dopoledne , ale to by na toto nemělo mít žádný vliv. Znovu opakuji, že se mi toto ještě nikdy nestalo a dost mě to vyděsilo.

Děkuji Vám Petře za odpověď.

P.J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím - mám jen technický dotaz. Právě jsem dokončil otevření nového účtu u IB. (nevim, jestli se mi podařilo vložit tam správně ten referenční klíč tady na financnik.cz protože dneska už je IB tvorba účtů úplně jiná než je tady ve videonávodu - ale ten klíč jsem tam zadal jen nevím jestli do správné kolonky :-) ) No ale udělal jsem v procesu drobnou chybu a chci se zeptat, jestli to bude nebo nebude mít zásadní vliv.

Zájmy investora jsem místo na Trade profits a Speculation jak je tady v návodu dal na Growth... Myslím, že o nic nejde ale chtěl bych to nějak mít potvrzený..? Můžete mi prosím někdo napsat jakej vliv to vlastně má?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

trigon:
Tady máš na stránkách IB přehlednou tabulku jaké musíš uvést údaje, aby ti schválili účet:
www.interactivebrokers.com/en/p.php?f=tradingConfiguration&p=requirements-default

Jestli jsi zakládal Reg-T margin účet, tak záleží co chceš obchodovat. Pokud Forex nebo Opce, tak máš problém, jiné produkty jsou v pohodě viz druhý slupec tabulky "Investment Objectives". Nevím proč si to nejdřív nepřečtete před zakládáním účtu. Ty údaje nejsou pro srandu králíkům, ale kvůli regulačním orgánům a politice brokera. Koukneš do tabulky - vezmeš svůj věk, koukneš co chceš provozovat a vidíš rozpětí hodnot, které musíš zadat pro kladné schválení účtu, jaké zkušenosti a počet obchodů musíš uvést.
Jestli to ještě jde (účet je ve stádiu schvalování) a potřebuješ to změnit, tak si to změň. Jinak by to snad mohlo jít změnit později - to nevím jistě, záleží co jsi uvedl za čísla.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
pri zadaní príkazu cez BT sa mi zobrazia nasledovné odkazy:

Possible Order rejection by IB
Last error massage from IB: HMDS data farm connection is inactive but should available upon demand.ushmds2a

alebo

Possible Order rejection by IB
Last error massage from IB: HMDS data farm connection is OK: shmds2a

Mám poslednú verziu TWS, Sierra chart a BT. Pri TWS som dokonca realizoval uninstal TWS a opäť instal TWS, ale ani to nepomohlo. Obchodujem TFZ0. BT verzia nie je registrovaná.

V paper-tradingu je všetko v poriadku a príkazy sa zrealizujú.

Vie mi niekdo poradiť, v čom je chyba?
Ďakujem
Peter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den
Má otázka nepatří zrovna sem,ale nenašel jsem nic pro lepší umístění...
Jelikož jsem se dlouho nepřihlašoval na hotmail.com (asi půl roku) a když jsem chtěl se přihlásit v současné době,tak mě to nepustí dál... Potřebuju poradit jestli není možné,že mě emailovou adresu zrušily,protože jsem tam nebyl dlouho přihlášený,nebo jsem zadával nějak špatně přihlašovací údaje...
Předem díky
P.s Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobry den,

prosim o radu ohledne Book trader u Interactive Brokers. Zacinam obchodovat multikontrakty (CL) a potrebuju vyresit posouvani SL/PT

Cili:

1) V book traderu koupim 2kontrakty na cene 84.50
2) Automaticky PT mam na 84.80
3) Jeden kontrakt chci nechat PT na 84.80 a druhy kontrakt chci PT presunout na 84.60.
4) Podobne chci nastavovat i SL

Ale at je pretahuji jak je pretahuji, ne a ne ty dva kontrakty rozdelit. Muzete mi pls poradit, jak treba nadefinovat klavesovou zkratku tak, aby mi umoznila pretazenim rozdelit kontrakty na polovinu pri pretahovani na jinou cenu? Cili polovinu kontraktu nechat na puvodni cene a polovinu pretahnout jinam?

PS: Rad bych to vyresil takovymhle pretazenim protoze je to rychle a preci jen, nejakym kopirovanim prikazu kolikrat tech 10ticku v rope ani nestihnu takhle zachytit a za druhe pak tim kopirovanim rozdelim prikazy tak, ze uz nejsou svazane a zasazeni jednoho uz mi nevyrusi druhy prikaz. Cili pokud by doslo k vypadku internetu a byl zasazen takovyhle rozkopirovany prikaz na PT, zustal by mi v trhu vyset STP prikaz. Dnes to cely den zkousim v demu.

Diky moc..

Dnes jsem to hodinu resil na chatu u IB a porad si me prehazovali jeden druhemu..

Pekny den vsem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Tomicek,

Book Trader v TWS mě přišel strašně moc neohrabaný z pohledu uživatelského komfortu.Když jsem začínal s e-mini,tak jsem ho zkoušel a přiznám se,že jsem to po čase vzdal-BT mě vůbec nevyhovoval.
Vyřešil jsem to propojením TWS přes API s front-endem Bracket Trader.Musím říct,že to byl obrovský rozdíl(něco jako trabant/mercedes) :)
Ted co už e-mini neobchoduju,tak mé informace nebudou možná úplně aktuální,ale Bracket Trader byl ve 2 verzích.
Jedna byla free-bylo tam omezení v počtu kontraktů na max. 3 a něco v málo ve funkcích,placená verze stála tuším okolo 100 USD/ročně bez omezení,což pro Tebe vzhledem k tomu,že obchoduješ ropu není nijak zavrátná částka.
Ovládaní bylo úplně super,je možno si nastavit vstupy/výstupy na každý kontrakt zvlášt defaultně,případná ruční změna targetu či SL byla jen kliknutím do DOMU.
Byla možnost navolit různé strategie,posuny na různé hodnoty BE,či trailování SL atd.
Je to hodně povedená věc.
K propojení s TWS je potřeba jediné:Global configuration/API/Enable ActiveX and Socket Clients - tato položka musí být zaškrknuta.

www.bracket-trader.com/

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

Dobrý den, chtěla bych se zeptat v prosinci jsem otevřela 3IC a za dva dny jsem otevřela dalších 5 condorů. Pozice se mi ale jakoby sloučily. Nyní mám ve svem portfoliu :
3KS + 690 PUT
2KS +700 PUT
-5KS 710 PUT
-3KS 840 CALL
-2KS 850CALL
5KS 860CALL
Když chci pozice uzavřít to co jsem vypsala jde zrušit tím že to poch opitekně zpět nakoupím ale ochranu kterou jsem nakoupila a nyní ji tedy prodávám za to mi účtujou margrin. Nevíte prosim jak mám pozici uzavřít, bojím se už kliknout na cokoliv aby se zase něco nestalo. Děkuji za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...