Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

Zdravím Milos,

ticker YG (mini zlato) mě jde zobrazit bez problému.Obchoduje se na burze NYSE LIFFE,likvidita je tam docela slušná (aktualně v 17,30 zobchodováno cca.5000 kontraktů).Pokud Ti nejde zobrazit,tak se zkus mrknout do nastavení účtu a asi nemáš zaplacena data pro tuto burzu,poplatek činí 1 USD/měsíčně.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravíčko,
Mám jednu otázku:Stalo se vám někdy někomu že by vám IB zaúčtovali obchod o kterém vůbec nevíte?Mě poslali dopis o stornování pozice na trhu NQ který navíc vůbec neobchoduji a v Bracket Traderu jsem nenašel k danému datu jediný obchod.Navíc když už zadávám přes Bracket Trader nějaký obchod, tak mám vždy nastaveny automatické SL max.150 dolarů.Z účtu mi teď zmizelo 800 dolarů jen tak, a nevím jestli je možné se někam dovolat.Máte někdo podobnou zkušenost, případně víte kam se obrátit?
Tom.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

9.2. vecer jsem nainstaloval TWS a propojil s Ninjou. IB data hlasily nekolik hodin tvajici skok hodnoty trhu TF na uroven kolem 1700 (tisic sedm set). Pak se vratila na normalni hladinu. Toto mi Zenfire s Ninjou nikdy neudelali. Dnes, tedy o den pozdeji, tento skok vypada, ze trval od 00:00 9.2. az do 02:00 10.2. Pomozte prosim nalezt chybu.
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Zdravím všetkých,

Dnes po zapnutí počítača mi program TWS od IB oznámil upgrade. Nainštaloval som ho, reštartoval počítač A nastal problém. Na zadávanie príkazov používam Bracket Trader (platená verzia). Data od IB mi BT zobrazuje, ALE odrazu nechce prenášať príkazy do platformy TWS. Vyskúšal som skontrolovať všetky nastavenia a adresy, ale všetko je tak ako predtým.
Mal už niekto z Vás takýto problém ?? Ak ste ho vyriešili tak mi napíšte kde je "pes zakopaný".

Vďaka. :( :S (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

mal som / mam podobny problem. Kontaktoval som Technicky Support IB cez chat a chyba bude zrejme v ich poslednom upgrade. Po par instalovaniach TWS poslednej verzie a predoslej verzie sme sa dohodli na tom, ze bude lepsie docasne pouzivat predoslu verziu. Problem je, ze ta predosla tiez hlasi, ze tam chyba pluginsupport.jar subor. Konkretne som dostaval hlasku "Fatal Error: one of the following jar files is missing from the classpath: pluginsupport.jar".

Konecne riesenie je tato linka:
www.interactivebrokers.com/download/tws40_install_prev.exe
Predtym odporucali manualne zmazat ikony na desktope suvisiace s TWS.

Dufam, ze to pomoze tym, co maju tento problem.
r


Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...