Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

12 statečných


tomnes

Doporučené příspěvky

rnovotnn4:

Nevím jak dlouho studujete informace (a že jich je velmi mnoho) zde na finančníkovi, ale vše co je zde uvedeno Vás dovede (pokud vydržíte) k live tradingu. Tyto informace jsou zde zadarmo a já osobně nikdy neuvažoval o tom, že bych hledal nějakého učitele, který by mě držel za ruce a vedl džunglí jménem trading. Každá osoba je individualita a každý si musí najít to svoje co mu vyhovuje. Předpokládám, že nějaký "učitel" ,a že jich na internetu je dost, Vás bude logicky učit tomu, co vyhovuje jemu a v čem sám vydělává....ale to neznamená,že budete vydělávat i Vy! Trading je tvrdý business v kterém stojíte proti velkému množství dalších obchodníků, kteří se snaží vzít z Vašeho účtu co nejvíc peněz. Co se stane až budete obchodovat live? Taky budete chtít aby Vám někdo stál za zády a říkal co máte dělat? Pokud ano, tak to je špatná cesta.

Zkuste na internetu chvíli hledat, určitě naleznete odkazy na další servery s futures tématikou...a třeba se Vás někdo i "ujme". Nepředpokládám, že zde na finančnikoví s tímto požadavkem uspějete. Zde si je většina traderů vědoma faktu, že si na vše musí přijít sami a vším se prokousat, protože při live obchodech jsou na to taky sami.

A jen na závěr....finančník je dobrý učitel, jen s tím rozdílem, že vás nedrží za ruce a neříká co máte dělat. Informacemi Vám ukazuje různé možnosti a cesty. A je jen na Vás jestli se po některé vydáte nebo ne.

Ať se daří!

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 329
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Tome,

máte naprostou pravdu. Není možné se nechat vést někým jiným, když každý trader je originál a má svůj systém. Přiznávám, že tento web studuji teprve dva týdny a mnoho bych měl ještě projít. Za čas se opět připojím k diskuzi. Teď si musím projít to, čím všichni. Dotřetice si pročtu manuál a projdu celé fórum.

Děkuji a přeji mnoho štěstí.

Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Roberte,
pročtěte si manuál tolikrát, kolikrát je potřeba aby jste vše pochopil. Pak si projděte vlákno pro nováčky-je tam hodně otázek i odpovědí. Dnes jsou vlákna tak obsáhlá, že na začátku zde určitě naleznete odpovědi na Vaše otázky.Pokud by se tak nestalo, tak se nebojte napsat do diskuze.

Ať se daří!

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Roberte
Mám pro Vás tři zprávy. Dvě Vás asi moc nepotěší. Tranding je umění a nelze naučit. Každý Ván může ukázat jak to dělá on a proč, ale nikdo z Vás neudělá umělce pokud Vy sám tvrdě nezapracujete a nedáte ze sebe to nejlepší.
Píši to ze své vlastní zkušenosti. Dělám již 9 let bojové umění a bojové umění je skutečně bojové umění. Potkáte spoustu různých učitelů a každý Vás naučí něco. Časem to v člověku vyzrává, až jednoho dne ví co dělá a proč. Sám dělám tranding asi 1,5 roku. Je to nic, ale postupně si čám dál více uvědomuji jak při obchodování se už dokáži řídit i citem, nejenom technikou. Studujte, přemýšlejte, hledejte otázky jak to funguje a odpovědi na ně. Ptejte se na vše na co nenajdete odpověď. A hlavně studujte grafy. Nechte tomu čas, jděte za tím a vytrvejte. Vše Vám časem začne docvakávat.
A ta třetí zpráva? Lze se tzo naučit!
Hodně štěstí
Josef

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Everest.

Děkuji!
Vzhledem k tomu, že se na web dostávám 5 dní v týdnu v zaměstnání, tak hodlám využít maximum času ke studiu. Jen mohu děkovat zaměstnavateli, že mám současnou pozici takovou, že v pracovní době najdu dostatek času načerpat nové informace a vstřebávat je v klidu.

Díky a přeji mnoho štěstí !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

Zdravim,

vyborny clanok, mna by ale zaujimalo, kde sa v rebrickoch nachadzaju a kolko priblizne zarabaju nejaky znami autori knih o tradingu, pripadne kde sa to da zistit /ak sa da a ci sa to vie/. Mam na mysli mena ako Alexander Elder, Larry Williams, Steve Nison, John Murphy, Mark Douglas a pod. Tychto autorov si velmi vazim, ide cisto len o zvedavost a zaujimavost.
Inak v tradingu este len zacinam citanim knih prave tychto autorov a financnika samozrejme, tak preto sa pytam.

Dakujem za pripadnu odpoved.

pioneer.64

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já si někdy myslím že pro některé autory knih o obchodování je větší business právě to psaní knih.
Pravda bude asi taková že někteří si již vydělali dost (např. Larry Williams) a tak nepotřebují nosit kůži na trh, trading je riziková záležitost. Psát knihy je bez rizika.
Ale pravda výsledky by mě zajímaly.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem si našel Forbes www.forbes.com/2007/03/07/billionaires-worlds-richest_07billionaires_cz_lk_af_0308billie_land.html
(seznam nejbohatších lidí planety) a toho nejúspěšnějšího z článku jsem tam nenašel. Pravděpodobně to bude tím že tradeři asi nedělají největší peníze na světě, ale že by žádný trader neudělal miliardu dolarů ??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

×
×
  • Vytvořit...