Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

12 statečných


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 329
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Já určitě souhlasím se stanoviskem "tomnes".
Ví moc dobře očem je řeč a mnohem víc. například já vím o tomto způsobu výdělku jen půl roku a těžko se mohu srovnávat s mnohými z Vás. Přesto jsem přesvědčen, že komoditní obchodování je nejlepší způsob výdělku.

Takže můj status je: studující, spořící, a včas odhodlán...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Myslím že Alexander Elder ve své knize "Trading for living" napsal přibližně toto: Muži obchodují více než ženy, podivejte se na poměr muž/žena v motoristockém sportu, kolik žen a kolik mužů skáčí na padácích, kolik mužů a kolik žen létá s akrobatickými letadly atd., prostě adrenalin a nebezpečí je bližší mužům než ženám, proto je i více traderů. Trading lze podle mě považovat za rizikovou věc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

m3its,

no ono sa to moc zaznavaju tieto rozne fondy, ale su rozne zaistene fondy pri ktorych je lepsie prist k par drobnym bez vecsich starosti. a ono casto tieto fondy v roznych clankoch a knihach zaznavaju velki obchodnici ale ti si tiez nakoniec castokrat taketo fondy zakladaju aby nas malickych potom zdierali. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to NLA: ale vecsinou maju percenta zo zisku, kdezto podielove pondy u nas si beru poplatky pri vstupe a taktiez rocne, je im sumafuk ci su v zisku alebo v strate, robil som v banke, viem ako k tomu pristupuju produktovi manazeri, vsetko zabalia do pekneho pozlatka, a klient je castokrat rad,ze sa mu vrati aspom vlozena investicia

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to NLA:
blizsie info o tychto fondoch neviem, kedze sa do nich investovat nechystam :-) ale ako pisal 911, nie je to pre obycajnych ludi, inak je zaujimave, ake moznosti maju bohati ludia, neporovnatelne lepsie ako my bezni smrtelnici, ako sa vravi, vsetci sme si rovni, ale niektori su si rovnejsi

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...