Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dotaz začátečníka


sta

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Chtěl bych se zeptat ohledně rollover poplatků a mikro učtu. Pokud bude např. poplatek 20USD a já budu držet pozici přes noc na mikro učtu tak by těch 20USD bylo katastrofálních. takže mění se ve stejném poměru i rollover poplatek ? tím myslím jako u hodnotu jednoho pipu u normálního učtu, mini a mikro. Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

měl bych ještě 2 otazečky takový vedlejší ale pro informovanost docela duležitý :) 1. zajímalo by mě zda je tu nějaký intradenní obchodník forexu a zda je dlouhodobě profitabilní. našel jsem na plno forách různě že intradenní obchodní jsou ale nikde jsem nenašel že je dlouho době profitabilní ).

Další otazka se týka swingového obchodování a to hlavně jak obchodujete v případě toho že máte třeba 4hod. graf koukal jsem že tu je pár lidí kteří obchodí přes PDA apod. ale zajímá mě jestli někdo má i jinej způsob. )

Link to comment
Sdílet pomocí služby

takže pokud jsem to dobře pochopil u intradenního obchodování forexu mě z poplatků má zajímat pouze spread ? takže např. otevření a zavření pozice když budu mít spread u Eur/Usd 2ticky a hodnota ticku bude 10usd tak je to celkem 40usd za otevření a zavření pozice ? pokud to tedy bude broker bez poplatků pouze na spreadu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Prosím vás, když se podíváte na EURUSD (3. 11. 2010) došlo v 19:12, bráno podle TF 3 min., k neskutečným letům nahoru a dolů. Je mi jasné, že v té době byly vyhlášeny nějaké výsledky a trh takto zběsile reagoval. Není to poprvé, co se mi to stalo a vždycky jsem si oddechl, že jsem v té době nebyl v obchodu, i když pouze na demu, ale beru to vše, co zkouším, vážně, tak si to promítám do reálného účtu. Je možné někde předem zjistit, co se bude vyhlašovat a v kolik, abych na to byl předem připraven? Popřípadě, mohl by mi nědo ze zkušenějších říct k těmto letům nahoru a dolů více informací?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...