Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dotaz začátečníka


sta

Doporučené příspěvky

Dobrý den. Prosím mám dotaz, asi se pousmějete :-)
Tedy z časových důvodů se soustředím na intraday mezi 7 a 9h ranní našeho času. Myslím si že i v této době se dá najít vhodná strategie a já ji snad našel, ale jde mi o jedno. Prosím o vysvětlení jako by jste to vysvětlovali malýmu dítěti, prostě polopaticky. Co se stane když se u nás zmnění čas? Jak je to s Londýnem, jak je to s USA a jak s Japonskem? Hrozí mi, že se mi posunem času moje strategie sesype? Moc díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

to hankeys: a když se podíváš ted na grafy po zemětřesení v japonsku. gap na jednom páru byl do mého směru bohužel ale na párech kde je yen byli docela zajímavý gapy a i ted v neděli kdy je např. na usdjpy rozpětí nedělní svíčky +- 5-10 ticků je ted momentálně 110ticků. nerad bych chytil tenhle gap proti mojí pozici a přes muj SL :-|

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj vsem, mam jeden trivialni dotaz a nevim kam to hodit, smeruju ho predevsim na vsechny, kdo obchoduji u Dukascopy, mam tam live ucet jiz zrizen a momentalne se na demu szivam s uskalimi nove platformy, abych pak nebyl v live neprijemne prekvapen. narazil jsem na to, ze kdyz provedu nejaky obchod, tak na mensich timeframech se mi kazdy uskutecneny obchod jakoby graficky zaznaci primo do grafu, sipecky a cislo obchodu, je to vyborna vec, ale za chvili to zacne byt dost neprehledne a prekazi to pohledu na samotne svicky, nevite nekdo, jak tuhle funkci vypnout? diky vsem, Andrew

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, dlouho jsem tu nebyla, cca 2-3 roky. Z finančních důvodů jsem kdysi musela účet zrušit a počkat až se situace trochu srovná. Nyní už je vše v pořádku a ráda bych se do obchodování pustila znovu. Ráda bych věděla, od lidí, kteří začali obchodovat cca před třemi lety, jak jim to dnes jde. Pokud je to tedy možné? :)
Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Divergencie maju do seba velmi vela.. :) pred tymi troma rokmi, ked sa na vlakne intenzivne preberali. som prave likvidoval svoj prvy slusny ucet :) .... hladal som vychodisko a nasiel som ho prave vdaka tym prispevkom...Dakujem Andrea84 za prvotny impulz :)... trvalo mi to sice dalsie dlhe obdobie, este jeden mensi ucet, ale casom som to dostal do krvi, hlavne vdaka discipline. Mala si to zaujimavo rozpracovane, tak sa k tomu urcite vrat....... (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kviido
da sa to, nie je treba 24 hodin... :)
TF 15, zo zaciatku som isiel len kabel. Rano vyhodnocujes co sa udialo v noci, ci sa tam nieco zaujimave nevytvorilo, ak ano, doobeda parkrat pozries ako sa vyvija pozicia- samozrejme presne podla OP... ak nie, pockas si hodinu dve, medzitym sa venujes nejakej inej uzitocnej a prijemnej cinnosti.... :) poobedna seansa ten isty scenar ako doobeda.. vecer tomu venujes hodinku dve na vyhodnotenie, zapisky a dalsi odhad na noc.... a ide sa spokojne spinkat... Sobota - nedela = testy, poznamky, dalsie odhady...
ak to mas vžité s jednym parom, postupne pridavas dalsie. chce to len hromadu casu a trpezlivosti.
Pravda je, ze v poslednom case ani umna tento scenar presne neplati, sledujem to castejsie a pozornejsie, nakolko je viac prilezitosti na vstupy, ale tak isto su aj viac rizikovejsie... stale sa nieco zmelie necakané, sam vidis ako to s trhmi máva...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...