Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dotaz začátečníka


sta

Doporučené příspěvky

nohavica:

MSA, nebo-li Market System Analyzer. Je tu o něm seriál www.financnik.cz/komodity/financnik/msa-position-sizing.html

Honza K.:

Pravděpodobně má namysli Forex (když se ptá ve Forexovém vláknu). Ten se neobchoduje na burze, ale přímo u brokera (protistrana je jiný obchodník či přímo broker). Takže je celkem jedno, jestli je příkaz umístěn v platformě či na serveru brokera, protože o tom vyplnění či nevyplnění vždy rozhoduje broker, podle toho, jak se mu to hodí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to nohavica:

já mám ještě Excel z Office 2000 a mám tam na to čudlík Graf. Stačí ty hodnoty označit a ten čudlík zmáčknout. V těch novějších ho snad mikrosofti vynechali?

Já bych řek´ že v novějších už by to mělo umět už i součtový graf když už se to nevejde na jedno obyčejný cédéčko, jinak si musíš ve vedlejším sloupci ty hodnoty vysčítat sám pomocí (B2)=B1+A2 a rozkopíruješ to až do konce.
Ale na Excel tu je extra vlákno. V nejhorším zmáčni klávesu F1 ta funguje u všeho. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem to nedal, excel je pro mě španělská vesnice, můžete mi to prosím napsat polopatě, nebo hodit tabulku, kde bych si to skopčil do jednoho sloupečku a v druhým by se mi to přepočítalo ?, přímo graf v excelu se mi vykreslit nepodařilo, přesouvám dotaz do vlákna s excelem...
Díky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim pani,
bol by som velmi rad, ak by ste mi pomohli so zohnanim informacii o [bold]mesacnych[/bold] mierach inflacie.
Podarilo sa mi zatial ziskat iba US, ak by ste boli schopni mi poskytnut info o stranke s mesacnymi mierami inflacie aspon za poslednych 5rokov hlavnych obchodovanych mien krajin - gbp, aud, jpy, nzd, cad, chf budem velmi povdacny, dakujem :)

Kos3

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...

hooky
je to mozne pretoze zda sa ze cena tvoj PT len tukla a vratila sa spat. V tom pripade je mozne ze nebolo v trhu dostatok prikazov aby sa sparoval aj ten tvoj. Pripadne ak si pouzil ako PT prikaz LIMIT tie sa vyplnaju ako posledne. Teda aspon u AMP, neviem ci je tak u vsetkych. Ale pockam si aj ja rad na vysvetlenie odbornikom. ale z mojho pohladu si myslim ze je to mozne. Stalo sa mi to uz par krat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...