Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Kompletní průvodce psychologie obchodování


Libic

Doporučené příspěvky

Zdravím tomnes,
keďže psychoógia je tým najdôležitejším, čo ovplyvňuje jednanie a aj výšku konta tradera (60% výsledkov je psych.), tak druhým najdôležitejším faktorom je MM (30%). Možno by nebolo od veci venovať sa v ďalšom titule druhej najdôležitejšej stránke obchodovania aj s popisom skúsených obchodníkov a Vašimi skúsenosťami. V každom prípade sa teším na ďalší titul z ktorejkoľvek oblasti.
S pozdravom Vlado

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 155
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 2 týdny později...

Kniha o MM a PS by byla moc prima-urcite jsem vsemi deseti pro!!!Super by byla ale take napriklad publikace na tema backtesting nebo Pravdepobnost v trzich...
Co se tyce strategii tak si sam myslim ze jich je tolik ze jsem ja osobne zahlcen a spise informace z oblasti kdy do trhu vzstoupit momentalne vyhazuji nez prijimam :)
Moc by me zajimaly spise kuprikladu ruzne pristupy jak kontrolovat pozice (i multipozice) ve kterych jiz jsme (a treba aktualne i za pomoci mfe mae)...jakkoliv i na bazi nahodnych vstupu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

To Financnici:
trosku se tu rozebirala mozna tema na dalsi e-book a rad bych doplnil jeste jedno velmi dobre tema. Jedna se o vyber trhu, tzv. market selection. Kazdy trh ma svuj natur, kazdy trh ma sva choppy obdobi, volatilitu, rozebrat relative strength atd. atd. Jednoduse receno, polozit nejaky dobry zaklad pro cteni trhu, na zaklade ktereho bude student nasledne schopen analyzovat kdy dany trh obchodovat a kdy neobchodovat a jak dany trh obchodovat.

Preji mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to uz je take spise ale komplexne dane systemem a nejenom trhem kdy trh obchodovat a kdy ne...to uz by byla obsahla publikace:)) Ja abych se priznal jsem porad na strane publikace o MM, ctu si ted knihu od ryana Jonese The trading game...

www.amazon.com/Trading-Game-Playing-Numbers-Millions/dp/0471316989/sr=8-1/qid=1171990116/ref=pd_bbs_sr_1/105-0214398-5113206?ie=UTF8&s=books

Mohu rici ze jsem z toho hodne nadseny a mohu vrele doporucit!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Hezký den,
e-maily od Vás skutečně nedorazily, tj. děkujeme že se ozýváte touto cestou.
ebook jsem Vám posílali 16.3.2007. Dnes jsem Vám poslal e-mail znovu, tak věřím, že dorazil - první patrně pohltil nějaký spamový filtr, což se bohužel čas od času stává.
Petr
Finančnik.cz

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...