Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Kompletní průvodce psychologie obchodování


Libic

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 155
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Beáto,
e-mail jste posílala ve středu 29.11. v 11:21, odpovídal jsem Vám v neděli 3.12. ve 14:37. Tj. samozřejmě, že na e-maily reagujeme, myslím, že odpověď v rámci 2 pracovních dnů je něco, čeho se jinde dočkáte jen velmi sporadicky, takže myslím, že tyto narážky nejsou na místě.

Vaše odpověď na můj e-mail zatím nedorazila, tj. zkuste se prosím podívat do své mailové schránky a můžeme vše vykomunikovat klasickou cestou přes e-maily.

Děkuji,
Petr Podhajský

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petře,
Váš email jsem neobdržela. Omlouvám se za tu narážku, nebyla na místě, ale v mém případě to není poprvé, co jsem se snažila s Vámi komunikovat přes email a nedošla mi žádná odpověď. Chci věřit tomu, že je to jenom technický problém, jen nevím jak z něj ven. Můžete mi, prosím, ten email přeposlat na jinou adresu: lobea@tiscali.cz?

Děkuji, Beáta



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravim,
kniha je skutecne velmi dobra. Je velmi prakticka, narozdil od mnoha teoretickych knih. Kniha splnila moje ocekavani. Rozhodne bych privital dalsi knihu, ktera bude s tradingem souviset. J.Nowak a Financnici maji hodne co rici a je skoda, aby si sve znalosti nechali jen pro sebe.

Premyslel jsem, ktera pasaz se mi libi nejvice. Zatim vsechny hodnotim jako velmi dobre, kazda ma svuj velky prinos a kvalitu. Pracuji s knihou kazdy den, step by step.

Preji vsem mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zajimalo by me jak hodnotite (pokud uz lze) rozhodnuti, ze knihu vydate jako eBook. Zda se to vypaltilo, jestli ste treba spokejeni s poctem objednavek a zda se treba neobjevilo (ve vetsi mire) ilegalni sireni. Pocitate s dalsi knihou v elektornicke forme? :)
Jinak se pridavam ke spokojenym ctenarum teto knihy :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

po warezech nesurfujeme, takže netušíme - snad se všichni k ebooce postavili férově a nikde jí nešíří. Počet objednávek byl relativně přiměřený, zatím vše vypadá že funguje jak jsme doufali a že se ebooka snad nikde nešíří, takže pokud to takto vydrží, mohu rozhodně slíbit tento rok dalších pár zajímavých titulů formou ebooky. Pokusíme se zpracovat řadu námětů, na které se nás nejčastěji ptáte. Můžete případně dávat své náměty i sem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...