Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Kompletní průvodce psychologie obchodování


Libic

Doporučené příspěvky

Po několika měsících sebevzdělávání se i já připojuji se svým příspěvkem k této knize. Můžu říci, že team Financnik.cz opět odvedlu výbornou práci a myslím si, že bychom jim měli být všichni vděční. Copak jste někde zažili takovou ochotu pomáhat druhým? Já tedy ne :)

Hodně zdaru!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • Odpovědí 155
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Uživatele karelk jsem ze setkání vyškrtl - píši to jako upozornění pro ostatní.
Setkání je pro aktivní diskutující, což neznamená, že stačí vygenerovat 25 příspěvků bez hodnoty. Tímto způsobem si akorát vysloužíte v diskuzi trvalý ban.
Diskuze opravdu není chat a pokud nemáte co napsat, tak prosím nic nepište.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Zdravim,

Chtel bych se zeptat kohokoliv,kdo procetl Kompletniho pruvodce psychologie obchodovani a muze rici jak moc se tohle odlisuje od " velkeho serialu o psychologii" tady na financniku. Neptam se z duvodu usetreni 250kc :), to jiste ne, jen ciste teoreticky, protoze kdyz vidim osnovu ebooku, dost mi pripomina obsah psychologie zde na serveru.

Jdu pokracovat ve studiu candlesticku od Steve Nisona :). Doporucuji vsem co to mysli se svickama vazne ;).

Diky a good luck.

Viktor
Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO: 911, RICH,Malcikk,

Dobry den preji.Prvne se chci omluvit za me reakce-chovani,ktere jsem udelal s dobrym umyslem-doplneni 5 prispevku do fora.,ale chapu ze setkani je jen pro vice diskutujici. Takze se jeste jednou omlouvam.Obchoduji necele 2 roky a jsem v tom celem skoro sam,tak jsem se chtel
s nekym sejit-pripadne ziskat kontakty,vymenit nazory a zkusenosti.tesil jsem se na setkani.tak jsem doplnil zbyvajici prispevky.Plne jsem si vseho
vedom- vsech vasich reakci..Preji uspesne obchodovani a hezky den....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To rolex:
Rozdíl mezi e-bookem a seriálem je. Jednotlivé díly seriálu v naprosté většině napsal Tomáš, jeden článek psal Petr a dvě kapitoly John Nowak. Naproti tomu autorem tomu e-booku je John Nowak, Tomáš a Petr spolupracovali. I z toho je jasné, že se nejedná o stejnou věc, nebo o "sebrané spisy". Jsou to dvě různé záležitosti, zabývající se stejnou oblastí. Každá trochu jiná, každá velmi přínosná.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Uz je to déle od posledního příspěvku v téhle diskuzi ale to nic nemění na tom, že jsem si knihu zakoupil a momentálně pročítám. Kniha je to výborná a já za ni fakt moc děkuji. Proto mě překvapilo, že jsem ji našel volně ke stažení na internetu (XXXXXXXX). Kluci Finančníci, vidíte, že u nás ještě stále neexistuje nějaká férovost a smysl pro fair-play.
Jsem s pozdravem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak tu adresu alespoň nepiš do diskuse, ne? :(
Ta knížka stojí rozhodně za víc než 250 kaček, pokud za ní někdo nechce zaplatit, tak mu to alespoň neulehčuj.
Jinak smysl pro fair-play je individuální záležitost, může být někdo, kdo si ji takhle stáhne a pak za ní zaplatí ...
Jediné, co mi mrzí, že je to e-book. Já prostě miluju papírový knížky ...

Ještě k tomu šíření - zajímavé by mohlo být každé jednotlivé PDFko digitálně podepsat s nějakým jednoznačným klíčem podle kupce a pak podle toho moci zjistit, kdo to "pustil ven". Ale teď je na to už trochu pozdě ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...