Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den,mam dotaz,ktery by mozna patril spis do "Dotaz zacatecnika" ale jelikoz se to tyka VT tak pisu zde. Je mozno ve VT u CMS vstoupit do SELL i BUY najednou?? jelikoz napr. kdyz jsem zadal buy a potom prikaz sell,tak mi to uzavrelo pozici- uzavrelo buy a nevstoupilo do sell. V Metatraderu je mozno bez problemu vstoupit do obou pozic najednou.diky moc za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

budík
před daty se většinou používá entrystop neo entrylimit vstup a to je ve VT bez omezení..můžeš si jich zadat třeba sto v libovolném směru.....Pokud vstoupíš před daty do obou pozic současně za market jaký to má smysl ?..to co vyděláš na případném buy, ztratíš na sell..a opačně...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No zkousel jsem backtestovat december 06 tim zpusobem,ze jsem vstupoval za market na obe strany v 14:15, ktere jsem zajistil 10$ SL a vzdy kdyz se to pohlo jednim smerem,tak mi to samozrejme vyhodilo opacnou pozici,ale uz jsem byl v pozici nekolik vterin po datech na ten spravny smer a bral jsem s fixnim PT 15pips,pouzil jsem to na eur/usd a cable a vychazelo mi to cca pres +100 pips. Ale jak rikas,je lepsi to vyresit temi limity,problem bude zrejme v tom,ze jsem si myslel,ze vstoupit do pozice pred daty mohu pouze za market,ale zrejme jsem si neuvedomil,ze zadam-li limity 15 pred daty,tak by melo byt plneni taky presne za danou cenu,je to tedy tak??dekuji za odpovedi a smekam pred tim,ze se i po tak dlouhe dobe zabyvas neustale se opakujicimi dotazy zacatecniku,zrejme mas s trhu pekne vypestovanou trpelivost:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid Napsal:
-------------------------------------------------------
> AOS otvírá pozice (s pivoty) při protnutí
> nejbližšího pivotu....
Pozici otevře při protnutí prvního nejbližšího pivotu nebo musí být ještě splněna podmínka dokončení svíčky? Takže pozice je o několik pivotů jinde? Takhle mi to pracuje a nejsem si jistý jestli něco nedělám špatně.
Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Side, nebo nejaka jina dobra vilo :-)

mel bych prosbu, potreboval bych a doufam, ze by se to hodilo i vice lidem udelat AOS, ktery by vyhazel s te posledni sady indikatoru co jsi zde nabidl s tema dvema ADXMA a PP i s tim koeficientem a byl zalozen na jejich vzajemnych krizenich ( presne krizeni obou ADXMA a dale jedne ADXMA a PP), ale nevim jestli je to vubec mozne s tim koeficientem

vim mel bych si to udelat sam, ale programovani ve VT jde zatim bohuzel mimo me a tak brzo to asi neprolomim :-(

Dik aspon za odpoved a prosim neservi me, ze tu nedelas programatora na zakazku :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...