Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravim vsetkych,
ak sa tato tema uz niekde rozoberala, presmerujte ma prosim. Chcem poprosit nejakeho skuseneho cloveka o male zhrnutie zadavania obchodnych prikazov vo forexe (nebolo by odveci pridat kapitolku na tuto temu do forexoveho serialu, ak by Sid nemal nic proti a nasiel si cas).
Kedy zadavat? Ake zadavat? A podobne. Viem ze pre vacsinu z vas je to samozrejmost, ale nejeden novacik ako ja by si v tom rad urobil jasno. Nieco je urcite rovnake ako u komodit, ale asi nie vsetko(napr. entry). Ono to sem do vlakna moc nepatri, ale zaujma ma aj sposob zadavania obchodnych prikazov vo VT. Program je to vcelku jednoduchy ale toto mi uplne jasne nieje.

dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gregori1 :
obavam sa ze si si nedal moc pracu s citanim celho fora. Je tu v podstate vsetko co sa pytas len si treba nasjt trosku cas a cele to tu preliezt . Kedy mas zadavat prikazy ti odpoviem ze kedy chces ... je to na tebe. A aby si zvladol technicke zalezitosti prikazov ako entrystop, entrylimit , buy a sell bez problemov sam ti staci ak sa jeden den pohras s platformou na deme. A inak davas dost vseobecne otazky .. skus trosku konkretizovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pacho:
vobec, nie. mas pravdu. toto bol moj prvy dotaz v diskusii, chcel som si trochu ulahcit pracu ked som nic nemohol najst okolo prikazov (zadaval som samozrejme zle klucove slova do vyhladavania). Ono precitat vsetky vlakna a prispevky je momentalne nad moj casovy rozpocet. Ale cez vyhladavanie sa da najs vsetko a ani to dlho netrva. Odporucam vsetkym novacikom ktory tuto funkciu este neobjavili.

ale toto je priestor pre VT 1.8 ak sa nemylim, takze aby tento prispevok nebol uplne od veci mam otazocku:

je mozne nastavit na vertikalnej ose grafu konstantne bodove rozpatie (napr. 10pips)? Meni sa totiz s celkovym rozpatim zobrazenym v okne. Takisto ciary rastru sa zobrazuju ako sa im zachce. Presiel som vsetky nastavenia, ale nic take som nenasiel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokusam sa preprogramovat indikator z VT do MT, ale nemam jasno v nasledovnych funkciach:

HHV(H,x) -> mal by som dostat max. z "x" sviecok (pocitane od aktualnej sviecky grafu)
napr. HHV(H,5) -> dostanem max. z poslednych 5 sviecok grafu ?
Ref(H,-y) -> mal by som dostat max. "y-tej" sviecky (pocitane od aktualnej sviecky grafu)
napr. Ref(H,-3) ->dostanem max. tretej sviecky od konca grafu ?
Ref(HHV(H,x),-y) -> nie mi je jasne co dostanem v tomto pripade ???
Prev -> je to predchadzajuca hodnota indikatora, teda hodnota indikatora na predposlednej sviecke ???

Moze mi niekto poradit ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Sid.

Ahoj Sid.

Mal by som dotaz ohladom tvojho AOS.Ak si najdes chvilku cas vopred dakujem za odpoved.
V poslednom case je to asi tak 2 tyzdne som si vsimol ze mi prestava na grafoch ukazovat vstup a vystup z pozicii na 1MT ak si to prepnem na 5MT tak vsetko funguje v pohode.Skusal som rozne nastavenie no co je najhorsie ze tento problem sa mi strieda na grafe s EUR/USD a GBP/USD.Ak to mam povedat po lopate ak sa mi zacnu tvorit pivoty tak mi obcas chyba v grafoch cierna linia a teda cele to prestava fungovat.Maturoval som nad tym no nemozem prist na to kde mam chybu v nastaveni.Skusal som uz rozne kombinacie aj na inom pocitaci no je to stale to iste.Momentalne som si natiahol default nastavenie a chybu mam na 1MT grafe GBP/USD.

Dakujem za odpoved a nech sa Ti dary.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Sid.

Dakujem za skoru odpoved.Tak taketo riesenie by ma ani nenapadlo.Mal som totizto nainstalovany tvoj program na laptope kym som bol v Europe a asi tak pred dvoma tyzdnami som si ho prehodil aj na PC cez ktore obchodujem.Tu som VT zoparkrat preinstaloval no zabudol som zvecsit pocet sviecok takze to bolo stale default.Ale zaujimave je ze mi to fungovalo obcas na 1MT v parite EUR/USD no na GBP/USD to ani nezaplo.
Tak este raz dik za pomoc.Uz mi no naskocilo.Trosku som sa pri tom hladani zapotil.

Maj sa .

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...