Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

šmária boha jeho kluci, co to řikáte o trailing stopce????
ve VT pokud vim není automatická TS, která by fungovala. jsou tam indikátory, ale hlídat si to musíš sám a stopku si podle nich poisunovat. Metatrader tohle umí. zadáš mu ať ti posunuje stopku třeba po 10 pipsech a on ti ji posunuje... Nicméně ve VT nejspíš jde stopka posuvná nějakým způsobem naprogramovat jako systém. ale jak to nevím a ani neřeším. nejlepší je si na to dohlížet sám. programům nevěřím...věřím sobě

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Sid:
Uvažuji o změně brokera a učím se VT. Pokud přidám do grafu AOS ASID AP tak při dalším spuštění VT je z grafu pryč. Můžeš mi prosím poradit kde se nastaví aktuální uložení grafu - tedy abych nemusel AOS znovu nastavovat. Nemohu na to přijít.
Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Retro:
nezatvaras nahodou VT tak, ze zatvaras po jednom vsetky okna ? Ak ano, tak to nerob, skus to tak, ze zatvoris hlavne okno VT (tam kde je to rozklikavacie menu). Po novom spusteni VT sa to otvori tak, ako si to cele zavrel.
Este je tu jedna moznost, vytvorit si tzv. Desktop template (neviem ako sa to vola v lokalizovanej verzii VT).
Je to tretia volba v prvom menu od vrchu (u mna File -> Desktop template). Tam to bud ulozis hned pomocou prvej polozky (Save desktop template), alebo do vlastnej sablony pomocou druhej polozky (Save desktop template as..).
Teda ak toto bolo to na co si sa pytal.
Endy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dík za odpovědi, VT zavírám standartně jako jiné programy, tzn podokna (grafy) nezvírám samostatně. Nepomohlo ani uložení šablony jako..., až teprve expot environment. No ještě se ze mně asi bude kouřit. Návod mám, ale jako obvykle to co je problém se v něm neřeší. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid:
Zkouším tvůj AOS ASID na zprávy. Jaké jsou možnosti aby se neotvírala další pozice v opačném směru po zavření obchodu? Příklad: v 15:30 vstoupím pomocí AOS do pozice, ta se před dosažením TP obrátí proti mně a jde do ztráty. Dojde k jejímu zavření a automaticky se otevře pozice na druhou stranu. Nemám zrovna čas na ruční vypnutí AOSu. Lze to ošetřit?
Dík za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Retro
Jedině použít Trailing Stop, který je tam rovněž volitelný...existuje další verze, kdy jsem tam zdal podmínku, že můžeš vstupovat jen Long nebo jen Short nebo klasiku - obojí a vedle SL a TSL obsahuje i BreakEven Stoploss.., ale to až na příští Vánoce..:-)..Problém je vždy v tom, že po datech následují obvykle jedny dlouhé svíčky a rychlé pohyby nahoru dolů a to je problém zachytit....
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,mam dotaz,ktery by mozna patril spis do "Dotaz zacatecnika" ale jelikoz se to tyka VT tak pisu zde. Je mozno ve VT u CMS vstoupit do SELL i BUY najednou?? jelikoz napr. kdyz jsem zadal buy a potom prikaz sell,tak mi to uzavrelo pozici- uzavrelo buy a nevstoupilo do sell. V Metatraderu je mozno bez problemu vstoupit do obou pozic najednou.diky moc za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...