Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,

rád bych se uživatelů VT-live zeptal na možnosti nastavení Reuters zpráv.
Trochu bojuji s nastavením - jak nastavit okno online zpráv reuters, aby se v tomto okně zobrazovalo více než cca 5 zpráv ? Např. celou stranu nebo posledních 20.
Nevím jestli je to vůbec možné. A ještě jedna otázka ohledně zpráv - jedná se o zprávy jen z USA nebo je možné sledovat ,,šoky,, a vyjádření např. i z Čr ?

Děkuji za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stephan kompletní Reuters je jen pro live účty. Když si klikneš na Older headlines (viz obrázek pod zprávami), tak ti vyjede asi 20 starších zpráv. V liště pod Reuters v menu VT navigátor jsou ještě Zprávy, na ty když klikneš vyjede ti kompletní přehled zpráv nejen od Reuters (druhý obrázek). Zprávy jsou kompletní Reuters z celého světa, nejen USA.., včetně sportu, počasí atd. Jinak kompletní Reuters stojí sólo měsíčně tak 1000-1200 USD a Bloomberg 1700 USD...Takže se to vyplatí.. SID

3204

3205

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TEQA Napsal:
-------------------------------------------------------
> anim.mina:
>
> mezi grafem a indikátorem vede horizontální čára,
> na tu dej myš a zmáčkni levé tl. a můžeš s tím
> hýbat
>



spatne si to pochopil...takovej deb*l nejsem... ale mam na mysli neco jinyho...jak mas ten frame toho indikatoru.. tak jeho velikost me vyhovuje... ale uvnitr mam indikator a okolo nej je misto.. predstav si frame 3 cm vysokej..a treba stochastic zabira 2 cm vejsky..a 1 cm je bilej pruh nad stochastikem a pak teprve je ta linka o kterej ses zminil..

uz me chapes ? mam na mysli mezeru mezi tou horizont carou a indikatorem...to je skoda mista...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

aha....ale to je závislé na tom, jak máš nastaven rozsah indikátorů a timeframe...:-)..pokud máš W%R na denním grafu (ale ten ti ukazuje nějak "čínsky") je tam relativně "více místa" a graf se pohybuje v užším rangu.., pokud si jej přehodíš třeba na 1 min. situace bude jiná, ale to vše ovlivníš jen nastavením rozsahu indkátorů...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

anim.mina:

klikni levým tlačítkem myši (a drž ho) na měřítko na pravé straně grafu, potom s ním posunuj nahoru, nebo dolů, podle toho jakým způsobem cheš zmenšit nebo zvětšit rozsah a následně ho pusť. Měl by se ti zvetšit, nebo zmenšit rozsah hodnot.

(klikneš, držíš, posuneš a pustíš :o) )...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdaravim vsetkych spolubojovnikov na fronte zvanom Forex.

To SID.
Bude to zniet mozno uz otrepane,ale rad by som sa podakoval Sidovi za ten system.Dobra praca a kedze nie som programator davam klobuk dolu.Studujem ho odkedy si ho zverejnil.Dakujem aj za ostatnych forexakov.

To All.
Vie mi niekto povedat ake mate skusenosti s nastavovanim jednotlivych parametrov na paritu EUR/USD?Uz som skusil vela moznosti no stale to akosi nie je ono.Mam viac - ako +.Mam aj Live account no zatial tento system testujem len na demo.Vzdy ked sa mi to uz uz pozdava ze by som to mohol sputit live tak mi zacne blbnut.Pred dvoma rokmi som presiel krstom na live no nedopadlo to dobre tak som teraz mimoriadne opatrny a na prve miesto si kladiem kontrolu rizika strat a samozrejme disciplinu teda dve veci ktorym som vobec nevenoval pozornost ako zaciatocnik na live.Dakujem vsetkym ktory su ochotny sa podelit.

Mirex

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diky Side,

chtěl jsem sice dojít k tomu, aby se mi se staršími zprávami zobrazovali i nově příchozí zprávy, ale bohužel to asi nejde. Vždy budou Olders headlines ,,ochuzené,, o prvních cca pět zpráv, které se zobrazují pouze na první straně.

Ale neva, za tu cenu :-) Platit bych si to nechtěl ...

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
mám dnes problém s demo VT. Zamrzají grafy, (každý jinak), aktuální cena je mimo poslední bar, např. na cable teď mám aktuální 1,9871. Už jsem to několikrát restartovala, ale nepomohlo to. Mám demo asi měsíc, ale tohle je pro mě novinka. Máte někdo stejné problémy?
Anna

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...