Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

@ Bob-an
Netusim cim to je, skusil by som klasicke finty, preverit trasu cez ping, traceroute, potom vypnut firewall v XP,popripade ak mas iny firewall ci uz softverovy alebo hardverovy, pretoze to tak vyzera ze nieco prejde a nieco uz nie. A to nieco co neprejde, moze ist cez iny port alebo to moze byt uplne iny typ paketov a ten mas mozno zakazany. Ale asi by som zacal tym, ze VT cvicne preinstalujem, najlepsie do ineho adesara.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid
Omlouvám se za ten offtopic v jiném vlákně, zdá se že jsem si spletl tab ve kterém jsem chtěl psát. Přemýšlel jsem nad těmi okny jak jsi mi napsal a najednou mě napadlo tohle. Tak jsem to zkoušel v praxi a stále to není ideální =) protože bych si musel stále "aktualizovat" ten template u notebooku, protože se neuloží změny. takže jako nejjednodušší řešení je docela prosté, prostě jen přetáhnout VT do notebooku před vypnutím, pak člověk o grafy bez 2. monitoru nepřijde. Docela zvláštní postřeh, hledal jsem odpověď na diskusi dlouho, ale řešení vyplynulo až samo :-)

Blapan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,
potrebovala by som radu ohľadom VT Trader. Počas troch mesiacov som nepretržite obchodovala na VT, verzia
1.8.3 (mala som to stiahnuté cez CMS). Po preinštalovaní celého Windows XP-17.1.2007 -lebo mi padlo PC, sa mi už nedalo vstúpiť do demo-verzie VT (stále hlásilo chybné heslo). Stiahla som si opäť aj pôvodnú verziu (ešte z e-mailu od CMS) aj s pôvodným heslom, ale nepustilo ma tam. Skúšala som všetko možné, ale nepomohlo to. Viem,že mi asi neostáva nič iné len sa znovu nahlásiť pod iným nickom na CMS. Len neviem či je možné nejaké tie indikátory a AOS, ktoré som si stiahla z tohoto fóra (na základe vašeho skvelého a podrobného návodu)- znovu natiahnúť do tej novej
verzie, ktorú mi pošlú. Ak sa tie pôvodné údaje ešte dajú použiť poprosím o nejaký podrobný návod, lebo nie som
technický typ. Ak nie, začnem odznova. Ešte malá otázka, v prípade, že musím začať odznova, údaje o obchodovaní
o stave môjho účtu a pod. z tej pôvodnej verzie sú mi nanič?
Ďakujem.
Robinia

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@ Robinia
pre uspesne prihlasenie na konto vo VT je potrebne iba prihlasovacie meno a heslo.Ak Ta odbije ze je zle, znamena to ze naozaj je bud prihl. meno alebo heslo zle. Klasicke chyby su zle zadane male/velke pismena alebo snaha vlozit cislice pri vypnutej numerickej casti klavesnice.Skus si ho teda naklepat niekde do notepadu alebo wordu a uvidis ci pises spravne. Dalsia moznost je ze sa snazis vlozit povodne heslo z registracneho emailu, ale Ty si si ho medzitym vo VT zmenila. Ak sa do hesla netrafis a naozaj chces kvoli historii svoje stare konto skus pootravovat support. Neviem nakolko budu ochotni Ti pomoct s demom ale za pokus to stoji.
Co sa tyka indikatorov,AOS a rozlozenia grafov ako si ho mala pred preinstalovanim, tak to zalezi iba od toho ci mas zalohu adresara c:\program files\vttrader Tam by vsetko malo byt. Staci prekopirovat niektore podadresare(NIE cely adresar Vttrader) a budes to mat priblizne take ako pred preinstalovanim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Dute
Ďakujem za odpoveď. Skúsila som všetky možnosti (dávala som si pozor na pôvodné heslo, zmenené heslo,
klávesnicu aj nastavenie demo-účtu - nič nepomohlo). Ešte otázka: našla som nejakú zálohu na c:, ale neviem,
ktoré podadresáre mám prekopírovať a neviem ako to mám technicky previesť. Čiže poprosím o nejaký taký
postup ako bol uvedený pri kopírovaní indikátorov uvedených v týchto diskusiach. (kde sa mám postaviť, na čo mám
kliknúť a pod.). Ospravedlňujem sa za svoju nevedomosť, ale som ekonóm a v PC sa moc nevyznám.
To prekopírovanie podadresárov (ohľadom nastavenia grafov,indikátory a AOS) by fungovalo aj do úplne novej
kópie demo verzie pod iným nickom?
Robinia

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@ Robinia
Cislo konta, stav konta,historia obchodov to vsetko su udaje viazane ku kontu, ulozene su na strane brokera a Ty k nim pristupujes cez heslo. Indikatory,aos a rozlozenie grafov je ulozene v suboroch u Teba v PC a nie je viazane ku kontu, takze budu funkcne aj s novym kontom. K tomu kopirovaniu. Ak si nasla v tej zalohe aj adresar vttrader(daj vyhladat) kontaktuj ma prosim na mail.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...