Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pre vsetkych pouzivajucich aktualne REUTERS news vo VT:
Prisiel som na zaujimavu fintu, ako rozsirit pocet newsov na stranku.
V zobrazenom okne newsov VTcka dajte prave tlacitko vyberte uplne poslednu polozku Vlastnosti, alebo Properties.
Tam je potom polozka Address (Url):..
Tak toto treba skopirovat a hodit do vasho internetoveho prehliadaca.
V samotnej adrese, ktoru ste skopirovali, je potom nieco taketo: ......REQ=LEN&MAX=5&.....
tak staci si to MAX=5 prepisat na nejake vacsie cislo a je to..

Endy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevíte prosím jestli je možné zakreslovat trendlinky, kanaly apod. tak abych nemusel pokaždé klikat ve VT dole na ten výběr. Není možné změnit nastavení tak, abych třeba trendlinku mohl používat několikrát zasebou a když jí budu chtít zrušit tak na někam kliknu ? Trendlinky a pod. používám poměrně hojně a tohle mi u Vt fakt štve :-)

Děkuju

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stephan
Nějak asi nechápu o co go...ale trendlinie, kanály atp. máš vlevo v liště Navigátor...můžeš si jich tam naplácat na plochu kolik chceš, třeba sto... posun po ploše, rotace kolem osy atp. vymáčknutým levým.., nastavení barev, síly křivky, dopsaní poznámky, případné zrušení atp. pravým tlačítkem
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Aaaa, prosím o radu ... Pravě jsem přišel o 900 usd aniž bych o tom věděl ? Měl jsem od rána spuštěné Vt a sledoval grafy. Dal jsem si do VT pár nových indikátorů a AOS - woodi, ma, fisher atd. Grafy jsem pouze sledoval.Na data ve 4:30 ET jsem otevřel a zavřel pozici. Teď se mi kamarád podíval na jiném pc na účet a zjistil, že tam mám otevřenou pozici, kterou jsem na svém pc vůbec neviděl a to jak jako otevřenou pozici na grafu tak ve složce otevřené pozice. Věděl jsem že to je blbost a řekl jsem mu aby si restartnul VT, když to udělal moje Vt se odloglo a zase naběhlo. Když jsem pak mrknul na graf, tak tam na mne koukala otevřen pozice buy 1.9752 otevřená s jedním lotem v 7:03 ET. Pozici jsem ihned uzavřel se ztrátou -900 usd.

Potřeboval bych vědět jestli se to dá nějak reklamovat, případně jestli nevíte co s tím. Pozici jsem fakt neotevřel, byl jsem ale lognutej. Měl jsem před sebou 3 grafy s cablem - na jednom fisher AOS od dzinka, pak AOS VT - fractal trading system a na tretim woodiho indikator. AOS nebyly spuštěné, pouze fisher házel neustále zvukové alerty, když měl umístit vstup/výstup ( zvuk jsem měl off ).

Problém ale je že když jsem se mrnul do hlášení tak jsem zde viděl:

01.24.2007 07:21:12 Alert(Trading System) GBP/USD M10 S
01.24.2007 07:21:09 Alert(Trading System) GBP/USD M10 S
01.24.2007 07:21:06 Alert(Trading System) GBP/USD M10 S
01.24.2007 07:21:00 Alert(Trading System) GBP/USD M10 S
01.24.2007 07:02:58 Požadavek Zaslání tržní objednávky: GBP/USD BUY, Kurz: 1.9752, Množství: 1.0
01.24.2007 07:00:03 Alert(Trading System) GBP/USD M10 S
01.24.2007 07:00:00 Alert(Trading System) GBP/USD M10 S
01.24.2007 06:59:54 Alert(Trading System) GBP/USD M10 S
01.24.2007 06:59:51 Alert(Trading System) GBP/USD M10 S
01.24.2007 06:59:48 Alert(Trading System) GBP/USD M10 S
01.24.2007 06:59:45 Alert(Trading System) GBP/USD M10 S


těch alertů tam bylo asi tak 300 a stále stejné - problém je že nevím odkud jsou - pravděpodobně se jedná o zvukové alerty od fisher AOS , který byl ale off !!!!!!

Jak ale vidíte, byl dán nějaký požadavek na uzavření pozice GBP/USD SELL což už vůbec nechápu....
Všechno tohle jsem ale zjistil až poté co se mi vt odloglo a naloglo. Do té doby jsem neměl na skle vůbec nic !!!

Prosím o radu jak reklamovat a zda lze vůbec reklamovat. Případně kde byla chyba kterou z mí strany vylučuji na 100%

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stephan
Podle mne ti spustil nějaký z AOSů nějakým, možná i nechtěným překlikem na Start-Auto Mode, třeba když jsi jen tak měnil parametry (Edit Trading Syst..) u některého z AOS (mít tři AOSy na jednom páru stát se to může) nebo nějaké zapomenuté entry nebo předcházející "zapomenutá" Sell pozice, která šla do opaku...anebo ten kamarád v tom nechtěně nemá prsty ?..:-). Jak víš, že ten požadavek na uzavření Sell nepocházel z jiného AOS a co když to byl jediný příkaz na Buy ? Ty alerty tam máš celkem pravidelně v rozmezí 3-5 vteřin a pak náhle nelogický skok..Nevím co chceš na tom reklamovat, CMS ti bude tvrdit, že měli od tebe příkaz na Buy v tu a v tu hodinu a minutu a příkaz splnili..škoda, že to neotevřelo/nezavřelo opačně...to by jsi ale asi nereklamoval..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...