Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

to Honza K.

- pěkné odpovědi....

to Cappuccino

- předpokládám, že se Váš další příspěvek objeví v sekci " kde získám free data pro pejprtrejding "

- věřte, že teorie o přerušení obchodování v době ztrátového období jsou už fakt dost za hranicí (i zdejších rad)

- věřte, že hodně procent blízkých 100 vytvořených začátečníky s šílenými zdroji dat a Sw je úplně vzdálená realitě i na tom paper tradingu a backtestingu. A pak někomu radit, že se má držet plánu....?? (Je i vtip o paragánech....těch 800 metrů doufej a čekej..v nejhorším ty poslední dva metry skočíš)

- věřte, že spousta řečí o psychologii v tradingu jsou jen marketing....pomáhá to prodávat většinou nefunkční systémy...

- ale líbí se mi zdejší diskuze.... vždycky si představím, jak se nade mnou rozsvítí světla na operačním sále a chirurgové si začnou povídat o tom, kde co četli v komerční literatuře ( Haus je skvělá učebnice), trošku by z nich něco táhlo, trošku by měli problém se vzděláním, s pravopisem, s penězi, s psychou....na backtestu operace myši už tento problém 3x vyřešili....... nebo třeba slyší nedopatřením stisknutý intercom z kabiny pilotů, kteří se baví o překonání bouřkové oblasti na trati a zkušenosti z komerčního kurzu od "možná" pilota. A co o tom taky říkal "Tmmn" a "BBrrů" na chatu amatérských pilotů. A že, jesti to půjde tak skvěle, jak na trenažéru, že se skvěle pobaví večer s letuškama....
Fakt byste si někdo nechali projektovat dům od někoho, kdo už byl na celodenním kurzu projektování a taky si o tom hodně přečetl...?

No a jestli si fakt myslíte, že proti Vám stojí "spocenej Lojza" ze zdejšího chatu.......stojí.....ale o kus dál stojí jiní.....

Přeji Vám pěkný den, H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Vazeny Honza K.

Venuju se tradingu na zivych penezech uz 5 let, obchoduju kazdy den a zivim se s tradingu, a uplne souhlasim a chapu a znam vsechno co popisujete. Mate pravdu ze zde popsat vsechno do detailu je problematicky, proto to co jsem uvadela je, jak spravne rikate, jenom model. "Tyto problemy s mou matematikou" jsem zazila na vlastni kuzi, a btw byla bych rada kdybych od zacatku mela moznost neplatit za sve chyby svym kapitalem, a znala ty moznosti bezrizikoveho zisku co mam ted' napriklad.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Fíha, bezrizikový zisk, tak to máte "holy grail" :) Já nic takového nenašel, nicméně řídit rizika se dají a to tak, aby nakonec ona miska vah převážila na stranu zisků. Nicméně podle mého názoru rizik je vždy tolik, že stále tvrdím "člověk nikdy neví, jestli právě vydělaný dolar není ten poslední". Tak ať se daří i nadále.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To cappuccino: Velice mě zaujal Váš pojem "[bold]bezrizikový zisk [/bold]", samozřejmě že mě zajímá co to je, ale předpokládám že to tady nezveřejníte.
Myslím si ale, že pod pojmem bezrizikový si představujete pouze dodržování obchodního plánu, a že jde jinak o nějaký běžný obchodní systém, který má také ztráty.

[bold]Psycholog [/bold]
V jednom ze svých příspěvků píšete, že jsou psychlogové pro trading, já jsem o potřebě psychologa psal v jednom ze svých příspěvků: www.financnik.cz/forum/read.php?14,119127,219591#msg-219591 , pro vás asi bude zvláštní že já s tím prakticky nemám zkušenost, jenom si myslím že to je pro spoustu lidí řešení. Vy jste napsala že existují psychologové speciálně pro trading, chtěl bych se dozvědět více (zajímá mě to).

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

xzajic tiez mam obcas ten pocit, preto tu uz necitam ako kedysi niekolko hodin denne rozne prispevky a ich historiu ako niekedy. a vlastne uz tu ani moc nechodim a radsej sa venujem tomuto krasnemu biznisu. Ale samozrejme ked mozem poradit poradim a som vdacny za tieto stranky pretoze mi pomohli objavit vo mne skryte moznosti ktore som nepoznal :)
Pekny vikend

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravim, prosim mozete mi niekto poradit?
Zaplatil a som si data od MRCI, zacala som sluzbu vyuzivat, no kedze sa moj zaciatok obchodovania z urcitych dovodov oddialil, nemala som zaujem si tuto sluzbu opat zaplatit. Na moje zdesenie som vsak zistila, ze mi mesacne odchadza z uctu platba pre MRCI. Neviete preco to robi a ako to mozem zrusit?
Veeelmi prosim o radu.
Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...